Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № А-3/89 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 7706 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 25 қаңтардағы
№ А-3/89 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы № А-11/501 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы № А-11/501 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № А-10/411 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6116 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы № А-11/501 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № А-4/187 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7163 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № А-3/89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2020 года № 7706
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 25 февраля 2020 года
№ А-3/89
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" от 2 ноября 2015 года № А-11/501 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5092, опубликовано 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 2 ноября 2015 года № А-11/501 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии"" от 20 сентября 2017 года № А-10/411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6116, опубликовано 20 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 2 ноября 2015 года № А-11/501 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии"" от 23 апреля 2019 года № А-4/187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7163, опубликовано 15 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).