"Ақмола облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-7/315 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № А-3/138 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 7743 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-7/315 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4938 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № А-7/315 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 18 марта 2020 года № А-3/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2020 года № 7743
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № А-7/315 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4938, опубликовано 2 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев