"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7752 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
М.Божко
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
А.Баймагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Ақмола облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 19 наурыздағы
№ 6С-41-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық
мәслихатының
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ 6С-31-7 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Реттік нөмірі
Қатынастардың атауы
Қатынастың түрі
Ақкөл ауданы
1
Ақкөл қаласының № 1 маршруты
қалалық
2
Ақкөл қаласының № 2 маршруты
қалалық
3
Ақкөл қаласының № 3 маршруты
қалалық
Атбасар ауданы
4
Атбасар қаласының № 1 маршруты
қалалық
5
Атбасар қаласының № 3 маршруты
қалалық
6
Атбасар қаласының № 6 маршруты
қалалық
Зеренді ауданы
7
"Зеренді –Тройцкое"
ауданішілік
8
"Зеренді – Исаковка"
ауданішілік
9
"Өзен – Зеренді"
ауданішілік
10
"Зеренді – Игілік"
ауданішілік
11
"Зеренді – Молодежное"
ауданішілік
12
Зеренді ауылының № 1 маршруты
ауылдық
Бұланды ауданы
13
Макинск қаласының № 1 маршруты
қалалық
14
Макинск қаласының № 2 маршруты
қалалық
15
Макинск қаласының № 3 маршруты
қалалық
16
Макинск қаласының № 5 маршруты
қалалық
Жарқайың ауданы
17
"Тасты – Талды – Державинск"
ауданішілік
18
"Державинск – Құмсуат"
ауданішілік
19
"Бірсуат – Державинск"
ауданішілік
20
"Костычево – Державинск"
ауданішілік
21
Деравинск қаласының № 1 маршруты
қалалық
Шортанды ауданы
22
"Шортанды – Дамса – Степное"
қала маңындағы
23
"Бозайғыр – Шортанды – Пригородное"
ауданішілік
Көкшетау қаласы
24
№ 1 маршрут
қалалық
25
№ 2 маршрут
қалалық
26
№ 3 маршрут
қалалық
27
№ 4 маршрут
қалалық
28
№ 5 маршрут
қалалық
29
№ 6 маршрут
қалалық
30
№ 7 маршрут
қалалық
31
№ 8 маршрут
қалалық
32
№ 9 маршрут
қалалық
33
№ 10 маршрут
қалалық
34
№ 11 маршрут
қалалық
35
№ 12 маршрут
қалалық
36
№ 13 маршрут
қалалық
37
№ 14 маршрут
қалалық
38
№ 15 маршрут
қалалық
39
№ 15 А маршрут
қалалық
40
№ 16 маршрут
қалалық
41
№ 17 маршрут
қалалық
42
№ 18 маршрут
қалалық
43
№ 19 маршрут
қалалық
44
№ 21 маршрут
қалалық
45
№ 22 маршрут
қалалық
46
№ 23 маршрут
қалалық
47
№ 24 маршрут
қалалық
48
№ 25 маршрут
қалалық
49
№ 32 маршрут
қалалық
50
№ 34 маршрут
қалалық
51
№ 35 маршрут
қалалық
52
№ 36 маршрут
қалалық
53
№ 37 маршрут
қалалық
Ерейментау ауданы
54
Ерейментау қаласының № 1 маршруты
қалалық
55
Ерейментау қаласының № 2 маршруты
қалалық

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 19 марта 2020 года № 6С-41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7752
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7128, опубликовано 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
М.Божко
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное
учреждение "Управление
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Акмолинской
области"
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата
от 19 марта 2020 года
№ 6С-41-6
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата
от 10 апреля 2019 года
№ 6С-31-7
Перечень социально значимых сообщений по Акмолинской области
Порядковый номер
Наименование сообщений
Вид сообщения
Аккольский район
1
Маршрут № 1 города Акколь
городской
2
Маршрут № 2 города Акколь
городской
3
Маршрут № 3 города Акколь
городской
Атбасарский район
4
Маршрут № 1 города Атбасар
городской
5
Маршрут № 3 города Атбасар
городской
6
Маршрут № 6 города Атбасар
городской
Зерендинский район
7
"Зеренда – Троицкое"
внутрирайонный
8
"Зеренда – Исаковка"
внутрирайонный
9
"Озен – Зеренда"
внутрирайонный
10
"Зеренда – Игилик"
внутрирайонный
11
"Зеренда – Молодежное"
внутрирайонный
12
Маршрут № 1 села Зеренда
сельский
Буландинский район
13
Маршрут № 1 города Макинск
городской
14
Маршрут № 2 города Макинск
городской
15
Маршрут № 3 города Макинск
городской
16
Маршрут № 5 города Макинск
городской
Жаркаинский район
17
"Тасты-Талды – Державинск"
внутрирайонный
18
"Державинск – Кумсуат"
внутрирайонный
19
"Бирсуат – Державинск"
внутрирайонный
20
"Костычево – Державинск"
внутрирайонный
21
Маршрут № 1 города Державинск
городской
Шортандинский район
22
"Шортанды – Дамса – Степное"
пригородный
23
"Бозайгыр – Шортанды – Пригородное"
внутрирайонный
город Кокшетау
24
Маршрут № 1
городской
25
Маршрут № 2
городской
26
Маршрут № 3
городской
27
Маршрут № 4
городской
28
Маршрут № 5
городской
29
Маршрут № 6
городской
30
Маршрут № 7
городской
31
Маршрут № 8
городской
32
Маршрут № 9
городской
33
Маршрут № 10
городской
34
Маршрут № 11
городской
35
Маршрут № 12
городской
36
Маршрут № 13
городской
37
Маршрут № 14
городской
38
Маршрут № 15
городской
39
Маршрут № 15 А
городской
40
Маршрут № 16
городской
41
Маршрут № 17
городской
42
Маршрут № 18
городской
43
Маршрут № 19
городской
44
Маршрут № 21
городской
45
Маршрут № 22
городской
46
Маршрут № 23
городской
47
Маршрут № 24
городской
48
Маршрут № 25
городской
49
Маршрут № 32
городской
50
Маршрут № 34
городской
51
Маршрут № 35
городской
52
Маршрут № 36
городской
53
Маршрут № 37
городской
Ерейментауский район
54
Маршрут № 1 города Ерейментау
городской
55
Маршрут № 2 города Ерейментау
городской