"Жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қазандағы № А-11/513 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № А-7/342 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 7925 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қазандағы № А-11/513 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7461 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 28 октября 2019 года № А-11/513 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справки о регистрации в качестве безработного"
Постановление акимата Акмолинской области от 30 июня 2020 года № А-7/342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2020 года № 7925
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справки о регистрации в качестве безработного" от 28 октября 2019 года № А-11/513 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7461, опубликовано 31 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев