Ақмола облысы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 7 шілдедегі № А-7/351 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7947 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 7 шілдедегі
№ А-7/351 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/594 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5236 тіркелген, 2016 жылғы 10 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/594 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 23 мамырдағы № А-7/236 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5429 тіркелген, 2016 жылғы 13 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/594 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 тамыздағы № А-9/411 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7361 тіркелген, 2016 жылғы 6 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 29 тамыздағы № А-9/410 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7374 тіркелген, 2019 жылғы 12 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 7 июля 2020 года № А-7/351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2020 года № 7947
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 7 июля 2020 года
№ А-7/351
Перечень признанных утратившими силу, постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" от 23 декабря 2015 года № А-12/594 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5236, опубликовано 10 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № А-12/594 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" от 23 мая 2016 года № А-7/236 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5429, опубликовано 13 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № А-12/594 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" от 29 августа 2019 года № А-9/411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7361, опубликовано 6 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" от 29 августа 2019 года № А-9/410 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7374, опубликовано 12 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

5. Ақмола облысы әкімдігінің "Геология саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 22 қазандағы № А-11/495 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7438 тіркелген, 2019 жылғы 25 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Ақмола облысы әкімдігінің "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/594 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 30 қазандағы № А-11/518 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7459 тіркелген, 2019 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии" от 22 октября 2019 года № А-11/495 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7438, опубликовано 25 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № А-12/594 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" от 30 октября 2019 года № А-11/518 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7459, опубликовано 31 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).