"Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке беру кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 7 қазандағы № А-10/506 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 7 қазандағы № 6С-50-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 8071 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке беру кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5106 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасында:
"Красный горняк" сөздері "Айдарлы" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
А.Жаксылыков

О внесении изменения в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 7 октября 2020 года № А-10/506 и решение Акмолинского областного маслихата от 7 октября 2020 года № 6С-50-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2020 года № 8071
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5106, опубликовано 8 декабря 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
в приложении к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата:
слова "Красный горняк" заменить словом "Айдарлы".
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря Акмолинского
областного маслихата
А.Жаксылыков