Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 7667 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 26.03.2021 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6961 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда "Степногорск Ақшамы", "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Степногорск қаласы әкімінің
2020 жылғы "31" қаңтардағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 1 шағын ауданы, 47, Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
1 шағын ауданы – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91;
Парковая көшесі – 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 21,26, 87, 94, 96.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 2 шағын ауданы, 1, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
2 шағын ауданы – 3, 4, 7, 8, 13/4, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40А.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 2 шағын ауданы, 14, Степногорск қаласы білім бөлімінің "А.М. Горький атындағы № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Степногорска Акмолинской области от 31 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 февраля 2020 года № 7667. Утратило силу решением акима города Степногорска Акмолинской области от 26 марта 2021 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Степногорска Акмолинской области от 26.03.2021 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Степногорска РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Степногорска Акмолинской области "Об образовании избирательных участков" от 20 декабря 2018 года № 21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6961, опубликовано 27 декабря 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы", "Вечерний Степногорск").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Степногорской
городской территориальной
избирательной комиссии
Приложение
к решению акима
города Степногорска
от 6 февраля 2020 года № 2
Избирательные участки
Избирательный участок № 61
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 1 микрорайон, 47, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" при отделе образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
1 микрорайон – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91;
улица Парковая – 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 21, 26, 87, 94, 96.
Избирательный участок № 62
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 2 микрорайон, 1, государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
2 микрорайон – 3, 4, 7, 8, 13/4, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40А.
Избирательный участок № 63
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 2 микрорайон, 14, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2 имени А.М. Горького" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:

2 шағын ауданы – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73;
3 шағын ауданы – 16А, 17А.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 2, Степногорск қаласы білім бөлімінің "А.С. Пушкин атындағы № 3 көп салалы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
3 шағын ауданы – 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 49, 50.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 84, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
3 шағын ауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 83/1, 84/1, 102, 103, 104.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 84, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 6, 7, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83.
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 45, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Л.Н. Толстой атындағы № 4 гимназия мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 46, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы № 5 көп салалы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89;
20 шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 112, 113, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 128/1, 131, 131А, 131Б, 132, 133, 136, 150, 152, 153, 154, 162, 173, 173А, 178, 180, 180А, 181, 183, 185, 186, 188, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 203, 204, 205, 205А, 206, 224, 225Б, 229, 230, 233, 236, 247.
№ 69 сайлау учаскесі

2 микрорайон – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73;
3 микрорайон – 16А, 17А.
Избирательный участок № 64
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 3 микрорайон, 2, коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-лицей № 3 имени А.С. Пушкина" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
3 микрорайон – 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 49, 50.
Избирательный участок № 65
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 3 микрорайон, 84, государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
3 микрорайон – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 83/1, 84/1, 102, 103, 104.
Избирательный участок № 66
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 3 микрорайон, 84, государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 6, 7, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83.
Избирательный участок № 67
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 4 микрорайон, 45, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 4 имени Л.Н. Толстого" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.
Избирательный участок № 68
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 4 микрорайон, 46, коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-лицей № 5 имени Сакена Сейфуллина" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89;
20 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 112, 113, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 128/1, 131, 131А, 131Б, 132, 133, 136, 150, 152, 153, 154, 162, 173, 173А, 178, 180, 180А, 181, 183, 185, 186, 188, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 203, 204, 205, 205А, 206, 224, 225Б, 229, 230, 233, 236, 247.
Избирательный участок № 69

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 47/1, Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Мектепаралық оқу-өндірістік комбинат" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 147/1.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 1, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "А" блогы.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
5 шағын ауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 63.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 1, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Б" блогы.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
5 шағын ауданы – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 13, Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы) коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
6 шағын ауданы – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 29, 68, 69, 70, 71, 84, 85.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 4, Степногорск қаласы білім бөлімінің "А.П. Гайдар атындағы № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
6 шағын ауданы – 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 49, 50, 86, 87.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 3, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Гагарин атындағы № 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
6 шағын ауданы – 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 7 шағын ауданы, 5, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Косарев атындағы № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
7 шағын ауданы – 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 7 шағын ауданы, 52, Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Балалар шығармашылық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:

Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 4 микрорайон, 47/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Межшкольный учебно-производственный комбинат" при отделе образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 147/1.
Избирательный участок № 70
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 5 микрорайон, 1, блок "А" коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
5 микрорайон – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 63.
Избирательный участок № 71
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 5 микрорайон, 1, блок "Б" коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
5 микрорайон – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.
Избирательный участок № 72
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 13, коммунальное государственное учреждение "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации) города Степногорска" управления образования Акмолинской области.
Границы: город Степногорск:
6 микрорайон – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 29, 68, 69, 70, 71, 84, 85.
Избирательный участок № 73
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 4, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 8 имени А.П. Гайдара" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
6 микрорайон – 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 49, 50, 86, 87.
Избирательный участок № 74
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7 имени Гагарина" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
6 микрорайон – 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67.
Избирательный участок № 75
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 7 микрорайон, 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9 имени Косарева" отдела образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
7 микрорайон – 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43.
Избирательный участок № 76
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 7 микрорайон, 52, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом детского творчества" при отделе образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:

7 шағын ауданы – 15, 23, 24, 25, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 43, Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Балалар көркемсурет мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
9 шағын ауданы – 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
7 шағын ауданы – 83.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 9 шағын ауданы, 1, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының филиалы.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
9 шағын ауданы – 17, 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Парковая көшесі, 2, "Степногорск-Энергокомплекс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік-тұрмыстық блогы.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
Пригородный шағын ауданы – 1, 1А, 2, 4, 5, 5Б, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Е, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Д, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 95Б, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 128А, 139, 140, 140А, 147, 147/3, 147А, 147Д, 151, 156, 157, 157Б, 157В, 158, 161, 162, 162/1, 163, 163А, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 169, 170, 171, 171/1, 171А, 172, 184, 200, 201, 201А, 202/1, 202А, 203, 203А, 204, 249, 270, 271, 272, 273, 278, 279, 280, 281, 282, 289, 290, 291, 292, 293, 301, 301/1, 303, 366, 404, 405, 406, 407, 408, 414, 416, 417, 418, 419, 420;
Лесхоз көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15,163.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Заводской кенті, Қаныш Сәтпаев көшесі, 2, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Заводской кентінің орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Заводской кенті:
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А;
Бөгенбай батыр көшесі – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 42;

7 микрорайон – 15, 23, 24, 25, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.
Избирательный участок № 77
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 43, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская художественная школа" при отделе образования города Степногорска.
Границы: город Степногорск:
9 микрорайон – 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
7 микрорайон – 83.
Избирательный участок № 78
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 9 микрорайон, 1, филиал государственного коммунального казенного предприятия "Степногорская городская поликлиника" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: город Степногорск:
9 микрорайон – 17, 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок № 79
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, улица Парковая, 2, административно-бытовой блок товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск-Энергокомплекс".
Границы: город Степногорск:
микрорайон Пригородный – 1, 1А, 2, 4, 5, 5Б, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Е, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Д, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 95Б, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 128А, 139, 140, 140А, 147, 147/3, 147А, 147Д, 151, 156, 157, 157Б, 157В, 158, 161, 162, 162/1, 163, 163А, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 169, 170, 171, 171/1, 171А, 172, 184, 200, 201, 201А, 202/1, 202А, 203, 203А, 204, 249, 270, 271, 272, 273, 278, 279, 280, 281, 282, 289, 290, 291, 292, 293, 301, 301/1, 303, 366, 404, 405, 406, 407, 408, 414, 416, 417, 418, 419, 420;
улица Лесхоз – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15,163.
Избирательный участок № 80
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Заводской, улица Каныш Сатпаев, 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа поселка Заводской" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Заводской:
улица Ыбырая Алтынсарина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А;
улица Богенбай батыра – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 42;

Біржан сал көшесі – 1, 2;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 32, 33;
Етекбай би көшесі – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Сарыарқа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 46, 48, 54;
Талғат Бигелдинов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38;
Строителей көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
Қажымұқан көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А;
Ілияс Есенберлин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Құрманғазы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
Абай Құнанбайұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Кеншілер көшесі – 2А, 30;
Жастар көшесі – 1, 2.
№ 81 (жабық) сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Заводской кенті, 7 өнеркәсіптік аумағы, 20 кешені, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланың 3517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Заводской кенті:
7 өнеркәсіптік аумағы, 20 кешені.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, 1 шағын ауданы, 1, Степногорск қаласы білім бөлімінің "В. Комаров атындағы Шаңтөбе кентінің орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңтөбе кенті:
1 шағын ауданы – 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, Советская көшесі, 16, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шаңтөбе балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңтөбе кенті:
1 шағын ауданы – 1, 1А, 2, 2А, 3, 7;
Ленин көшесі – 1А, 2А, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15;

улица Биржан сал – 1, 2;
улица Ракымжан Кошкарбаев – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Каныш Сатпаев – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 32, 33;
улица Етекбай би – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Сарыарка – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24;
улица Ахмет Байтурсынулы – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Бауыржана Момышулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20;
улица Магжан Жумабаев – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бейбитшилик – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Достык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 46,48, 54;
улица Талгат Бигелдинов – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Строителей – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
улица Кажымукан – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Алия Молдагулова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Сакен Сейфуллин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А;
улица Илияс Есенберлин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Курмангазы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Абая Кунанбайулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица Кеншилер – 2А, 30;
улица Жастар – 1, 2.
Избирательный участок № 81 (закрытый)
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Заводской, промышленная зона 7, комплекс 20, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 3517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: поселок Заводской:
промышленная зона 7, комплекс 20.
Избирательный участок № 82
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Шантобе, 1 микрорайон, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени В. Комарова, поселка Шантобе" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Шантобе:
1 микрорайон – 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 83
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Шантобе, улица Советская, 16, государственное коммунальное учреждение "Шантобинская детско-юношеская спортивная школа" отдела физической культуры и спорта города Степногорска.
Границы: поселок Шантобе:
1 микрорайон – 1, 1А, 2, 2А, 3, 7;
улица Ленина – 1А, 2А , 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15;

1 Май көшесі – 2, 4, 6;
Киров көшесі – 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19;
Спортивная көшесі – 10, 12, 14, 15, 16, 18;
Горький көшесі – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20;
Советская көшесі – 1А, 2, 4, 4А, 5, 6, 13, 18;
30 лет Победы көшесі – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19;
60 лет Октября көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Филатов көшесі – 1, 3;
Горняцкая көшесі – 5;
Новокронштадка ауылы:
Чалых көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45;
Немецкая көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Тюлюбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Сарыарқа көшесі, 11, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Ақсу кентінің № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақсу кенті:
Масалы көшесі – 5, 6, 7, 14, 15, 18, 25, 59, 60, 62, 64;
Ғабит Мүсірепов көшесі – 1/2, 2/1, 2/2А, 2/3, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/2, 13/3, 17, 20/1, 20/2, 20/4, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29,2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2;
Алаш көшесі – 1, 8, 19;
Кең дала көшесі – 5;
Жібек жолы көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 5, 10/7, 10/8, 12, 14/5, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/2, 33, 48/1, 50;
Дина Нұрпейісова көшесі – 14, 41, 51, 52, 57;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі – 24, 33, 41, 42, 43;
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 20А, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
Ақжол көшесі – 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/3, 19/1, 19/2, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2;
Жолдыбай Жүйкенов көшесі – 1, 12, 14, 18, 22, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41;
Байсеит Смағұлов көшесі – 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 45А, 55, 57, 58, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 73, 75, 77, 81;
Жеңіс көшесі – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 15, 17, 20, 27, 29, 30, 36, 39, 51, 65;
Митин көшесі – 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 59, 61, 62, 67, 67А, 69;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2;

улица 1 Мая – 2, 4, 6;
улица Кирова – 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Спортивная – 10, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Горького – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20;
улица Советская – 1А, 2, 4, 4А, 5, 6, 13, 18;
улица 30 лет Победы – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19;
улица 60 лет Октября – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Филатова – 1, 3;
улица Горняцкая – 5;
село Новокронштадка:
улица Чалых – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Немецкая – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Школьная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Гагарина – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Тюлюбая – 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 84
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Аксу, улица Сарыарка, 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 поселка Аксу" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Аксу:
улица Масалы – 5, 6, 7, 14, 15, 18, 25, 59, 60, 62, 64;
улица Габита Мусрепова – 1/2, 2/1, 2/2А, 2/3, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/2, 13/3, 17, 20/1, 20/2, 20/4, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29,2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2;
улица Алаш –1, 8, 19;
улица Кен дала – 5;
улица Жибек жолы – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 5, 10/7, 10/8, 12, 14/5, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/2, 33, 48/1, 50;
улица Дина Нурпеисова – 14, 41, 51, 52, 57;
улица Ахмет Байтурсынулы –24, 33, 41, 42, 43;
улица Мухтара Ауэзова – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 20А, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Акжол – 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/3, 19/1, 19/2, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2;
улица Жолдыбая Жуйкенова – 1, 12, 14, 18, 22, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41;
улица Байсеита Смагулова – 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 45А, 55, 57, 58, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 73, 75, 77, 81;
улица Женис – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 15, 17, 20, 27, 29, 30, 36, 39, 51, 65;
улица Митина – 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40,42, 43, 48, 49, 50, 59, 61, 62, 67, 67А, 69;
улица Ыбырая Алтынсарина – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2;

Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 9, 16, 24, 26, 31, 32, 34, 36, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 60А, 63, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 93;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 6, 7, 9, 15, 17, 19, 28, 30, 31, 33, 37;
Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 18, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 34, 37;
Сарыарқа көшесі – 1, 5, 6, 7, 11, 21, 31, 39, 42, 52;
Атамекен көшесі – 8, 10, 11, 34,55, 57А, 58/3, 59, 60, 60А;
Талғат Бигельдинов көшесі – 1, 13, 22, 25, 40, 42, 46, 52;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Алтынтау станциясы, Достық көшесі, 1, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Ақсу кентінің негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақсу кенті:
Сәкен Сейфуллин көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 10/1, 10/2;
Сәбит Мұқанов көшесі – 1, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2;
Нұрғиса Тілендиев көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 4/3, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2;
Алтынтау көшесі – 1, 1/2, 2/1, 2/1А, 2/2, 2/2А, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, "ЕПК Степногорск" акционерлік қоғамы өрт депосының тұрғын үйі.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Достық көшесі, 3, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Ақсу кентінің № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақсу кенті:
Бейімбет Майлин көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
Әл-Фараби көшесі – 1, 8, 10, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 14, 16, 17/1, 17/2, 19, 21/1, 21/2, 24/1, 24/2, 24А/1, 24А/2, 26, 28/1, 28/2;
Дінмұхамед Қонаев көшесі – 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28;
Аблайхана көшесі – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
Ілияс Есенберлин көшесі – 1, 2;
Набиев көшесі – 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2;
Өндіріс көшесі – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13;
Амантай Қабылденов көшесі – 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32;

улица Абая Кунанбаева – 1, 2, 4, 6, 8, 9, 16, 24, 26, 31, 32, 34, 36, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 60А, 63, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 93;
улица Каныша Сатпаева – 6, 7, 9, 15, 17, 19, 28, 30, 31, 33, 37;
улица Бейбитшилик – 1, 2, 4, 7, 8,10, 12, 13, 14, 18, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 34, 37;
улица Сарыарка – 1, 5, 6, 7, 11, 21, 31, 39, 42, 52;
улица Атамекен – 8, 10, 11, 34,55, 57А, 58/3, 59, 60, 60А;
улица Талгат Бигельдинов – 1, 13, 22, 25, 40, 42, 46, 52;
улица Бауыржан Момышулы – 1, 3, 5, 8, 9,10, 11, 13А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41.
Избирательный участок № 85
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Аксу, станция Алтынтау, улица Достык, 1, коммунальное государственное учреждение "Основная школа поселка Аксу" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Аксу:
улица Сакена Сейфуллина – 3, 4, 5, 6, 7, 10/1, 10/2;
улица Сабит Муканов – 1, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2;
улица Нургиса Тилендиев – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 4/3, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2;
улица Алтынтау – 1, 1/2, 2/1, 2/1А, 2/2, 2/2А, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, жилой дом пожарного депо Акционерное Общество "ЕПК Степногорск".
Избирательный участок № 86
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Аксу, улица Достык, 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2 поселка Аксу" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Аксу:
улица Беимбет Майлин – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Ал-Фараби – 1, 8, 10, 11/1, 11/2, 13,13/1, 14, 16, 17/1, 17/2, 19, 21/1, 21/2, 24/1, 24/2, 24А/1, 24А/2, 26, 28/1, 28/2;
улица Динмухамед Конаев – 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28;
улица Аблайхана – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
улица Ильяса Есенберлина – 1, 2;
улица Набиева –36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2;
улица Ондирис – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Амантая Кабылденова – 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32;

Рақымжан Қошқарбаев көшесі – 3/2, 5, 13, 14/1, 14/2, 15, 17, 19, 23, 25/1, 25/2;
Ілияс Жансүгіров көшесі – 1А/1, 1А/2, 1А/3, 3/1, 3/2, 3А/1, 3А/2, 3А/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1А, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 18, 22/1, 22/2, 24, 26;
Кеншілер көшесі – 1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 1Б/1, 1Б/2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 9/1, 9/2;
Мәншүк Маметова көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
Жамбыл Жабаев көшесі – 2, 4, 8, 8А/1, 8А/2, 9А/1, 9А/2, 12, 13, 14, 14А/1, 14А/2, 15, 16,16А/1, 16А/2, 18А/1, 18А/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 23/1, 23/2, 27, 29, 33;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2;
Роза Бағланова көшесі – 3/1, 3/2, 5, 6, 8;
Жастар көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2;
Пан Нұрмағамбет көшесі – 1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8 ,10, 17, 20, 26;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2;
Әлия Молдағұлова көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 14, 16/1, 16/2;
Достық көшесі – 5, 9, 12.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 47, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бестөбе кенті:
Кеншілер көшесі – 1, 2, 3, 6, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 75, 77, 79, 81;
Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 80А, 84, 86, 88, 90, 92;
Нұрлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
Төле би көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Тың дала көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32;
Бекпаев көшесі – 18, 19, 20, 22, 24, 28, 51, 52, 53;

улица Ракымжан Кошкарбаев – 3/2, 5, 13, 14/1, 14/2, 15, 17, 19, 23, 25/1, 25/2;
улица Илияс Жансугиров – 1А/1, 1А/2, 1А/3, 3/1, 3/2, 3А/1, 3А/2, 3А/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1А, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 18, 22/1, 22/2, 24, 26;
улица Кеншилер – 1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 1Б/1, 1Б/2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 9/1, 9/2;
улица Маншук Маметовой – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
улица Жамбыла Жабаева – 2, 4, 8, 8А/1, 8А/2, 9А/1, 9А/2, 12, 13, 14, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 16А/1, 16А/2, 18А/1, 18А/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 23/1, 23/2, 27, 29, 33;
улица Шокана Уалиханова – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2;
улица Роза Багланова – 3/1, 3/2, 5, 6, 8;
улица Жастар – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2;
улица Пан Нурмагамбета – 1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 10,17, 20, 26;
улица Магжана Жумабаева – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2;
улица Алии Молдагуловой – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 14, 16/1, 16/2;
улица Достык – 5, 9, 12.
Избирательный участок № 87
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Бестобе, улица Ыбырай Алтынсарина, 47, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Бестобе:
улица Кеншилер – 1, 2, 3, 6, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 75, 77, 79, 81;
улица Маншук Маметова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 80А, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Нурлы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
улица Толе би – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Тын дала – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43;
улица Ыбырай Алтынсарин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32;
улица Бекпаева – 18, 19, 20, 22, 24, 28, 51, 52, 53;

Бөгенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 19, 28, 66, 68, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89;
Дина Нұрпейісова көшесі – 2, 4, 6, 8, 10.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Амангелды Иманов көшесі, 6, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бестөбе кенті:
Қазақстан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42;
Қапан Ержанов көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 16;
Күләш Байсейітова көшесі – 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20;
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 46, 50;
Амангелды Иманов көшесі – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 58;
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35;
Желтоқсан көшесі – 11;
Алаш көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 39.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Бестөбе кенті:
Бейбітшілік көшесі - 9, 11;
Смағұл Төлегенов көшесі – 11, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Тоқтаров көшесі – 2, 2А, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 77, 78, 80, 62;
Абу Шахман Хәлфе көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102;

улица Богенбая – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 19, 28, 66, 68, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Дина Нурпеисова – 2, 4, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 88
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Бестобе, улица Амангельды Иманова, 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска.
Границы: поселок Бестобе:
улица Казахстан – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42;
улица Капана Ержанова – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Сакен Сейфуллин – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55;
улица Шокан Уалиханов – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 16;
улица Куляш Байсеитова – 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20;
улица Мухтар Ауезов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48;
улица Каныш Сатпаев – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 46, 50;
улица Амангельды Иманова – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 58;
улица Абая Кунанбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35;
улица Желтоксан – 11;
улица Алаш – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 39.
Избирательный участок № 89
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, 492, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска.
Границы поселок Бестобе:
улица Бейбитшилик - 9, 11;
улица Смагула Тулегенова – 11, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Тохтарова – 2, 2А, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 77, 78, 80, 62;
улица Абу Шахман Халфе – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102;

Ақан сері көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98;
Тәуелсіздік көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 10А, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91;
Мәдениет көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30А, 32, 34;
Береке көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40А, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58;
Айғожин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 69, 73;
Құрманғазы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14;
Шуақты көшесі – 2, 3, 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 88, 90;
Жамбыл Жабаев көшесі – 3, 4, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 40;
Рысты Шотбаева көшесі – 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
Әлия Молдағұлова көшесі – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30, 38;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49;
Кең дала көшесі – 1, 4, 7, 11, 14, 19, 24, 28, 40.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, 25, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Қарабұлақ селолық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 91 (жабық) сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 1шағын ауданы, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск көпбейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Степногорск қаласы:
1 шағын ауданы – 5, 6, 15, 22.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Мектеп көшесі, 1, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бөгенбай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бөгенбай ауылдық округі:
Бөгенбай ауылы.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Байқоныс ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Степногор ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бөгенбай ауылдық округі:
Байқоныс ауылы.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 11, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Қырық құдық ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қырық құдық ауылы.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Изобильный ауылы, Республика көшесі, 31, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы ауылдық клубы.
Шекарасы: Изобильный ауылы.

улица Акан сери – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98;
улица Тауелсиздик – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 10А, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91;
улица Мадениет – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30А, 32, 34;
улица Береке – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40А, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58;
улица Айгожина – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Бауыржан Момышулы – 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 69, 73;
улица Курмангазы – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шуакты – 2, 3, 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 88, 90;
улица Жамбыла Жабаева – 3, 4, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 40;
улица Рысты Шотбаевой – 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
улица Алия Молдагулова – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30, 38;
улица Кайрат Рыскулбеков – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49;
улица Кен дала – 1, 4, 7, 11, 14, 19, 24, 28, 40.
Избирательный участок № 90
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, село Карабулак, улица Сарыарка, 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Карабулак" отдела образования города Степногорска.
Границы: село Карабулак.
Избирательный участок № 91 (закрытый)
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 1 микрорайон, больничный комплекс, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорская многопрофильная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: город Степногорск:
1 микрорайон – 5, 6,15, 22.
Избирательный участок № 92
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Богенбай, улица Мектеп, 1, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа села Богенбай" отдела образования города Степногорска.
Границы: Богенбайский сельский округ:
село Богенбай.
Избирательный участок № 93
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Байконыс, улица Ыбырай Алтынсарина, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Степногорское" отдела образования города Степногорска.
Границы: Богенбайский сельский округ:
село Байконыс.
Избирательный участок № 94
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, село Кырык кудык, улица Ыбырая Алтынсарина, 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Кырык кудык" отдела образования города Степногорска.
Границы: село Кырык кудык.
Избирательный участок № 95
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, село Изобильное, улица Республики, 31, сельский клуб при государственном казенном коммунальном предприятии "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска.
Границы: село Изобильное.