Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 6С-55/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7945 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7610 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 837 651,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 365 264,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 255,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 405 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 330 726,4 мың теңге;
2) шығындар – 10 040 425,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 618 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 432 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 875 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 875 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 274 267,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 274 267,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Морозова
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 30 маусымдағы
№ 6С-55/2 шешіміне
қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
мың теңге
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 июня 2020 года № 6С-55/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2020 года № 7945
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7610, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 837 651,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 365 264,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 50 255,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 330 726,4 тысяч тенге;
2) затраты – 10 040 425,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 618 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 432 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 875 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 875 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 274 267,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 274 267,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Н.Морозова
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение к решению
Степногорского городского
маслихата от 30 июня
2020 года № 6С-55/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

445 058,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19 156,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 986,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
183 641,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
179 555,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 706
113
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 379,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 504
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 671,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 337
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 995,9
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
15 960,1
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 191,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 371
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 398
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
188 796,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 703,1
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 440
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
114 653,6
02
Қорғаныс
32 185
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 185
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 622
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
27 248
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
315
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 357
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 357
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

445 058,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19 156,6
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 986,6
003
Капитальные расходы государственного органа
170
122
Аппарат акима района (города областного значения)
183 641,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
179 555,6
003
Капитальные расходы государственного органа
1 706
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 379,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 504
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 671,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 337
015
Капитальные расходы государственного органа
500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 995,9
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
15 960,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
13 191,1
003
Капитальные расходы государственного органа
1 371
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 398
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
188 796,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
56 703,1
013
Капитальные расходы государственного органа
17 440
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
114 653,6
02
Оборона
32 185
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 185
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 622
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
27 248
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
315
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 357
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
16 357
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

16 589,8
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21 570
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 462
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47 730,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 530
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 530
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
400
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
400
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
43 800,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 580,8
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 219,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51 365,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51 365,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 779,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28 236
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
12
Көлiк және коммуникация
864 426,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
864 426,7
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
371 800,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
171 416,5
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
321 209,4
13
Басқалар
280 990,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 800
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
66 800
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19 248,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 766,6
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
482
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

16 589,8
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
21 570
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 462
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47 730,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 530
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 530
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
400
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
400
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
43 800,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
37 580,8
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 219,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51 365,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51 365,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 779,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28 236
015
Капитальные расходы государственного органа
350
12
Транспорт и коммуникации
864 426,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
864 426,7
020
Развитие транспортной инфраструктуры
371 800,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
171 416,5
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
321 209,4
13
Прочие
280 990,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 800
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
66 800
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
19 248,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
18 766,6
004
Капитальные расходы государственного органа
482
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)