2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № а-9/381 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 8035 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 16 сентября 2020 года № а-9/381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2020 года № 8035
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.М. Әбіловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қаласы әкімдігінің

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абилову Г.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01 января 2020 года.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Утверждено
постановлением акимата
города Степногорска

2020 жылғы 16 қыркүйектегі
№ а-9/381 қаулысымен
бекітілген
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Айына ата-ана төлемақысының мөлшері
(теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
3 жасқа дейін
3-тен 7 жасқа дейін
1
Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

от 16 сентября 2020 года
№ а-9/381
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Наименование организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
До 3 лет
От 3 до 7 лет
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұршуақ" при государственном учреждении "Отдел образования города Степногорска"