2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-61/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 8299 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 204 490,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 894 137,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 888,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 76 805,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 188 658,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 802 968,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 709,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 709,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 93 142 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 93 142 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 687 910,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 687 910,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 24.11.2021 № 7С-10/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған қала бюджетінде областық бюджеттен берілетін 2 292 322 мың теңге сома субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2021 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2021 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін 150 489 мың теңге сома субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 25 718 мың теңге;
Бестөбе кенті – 16 249 мың теңге;
Заводской кенті – 15 495 мың теңге;
Шаңтөбе кенті – 19 982 мың теңге;
Қарабұлақ ауылы – 28 134 мың теңге;
Изобильный ауылы – 18 296 мың теңге;
Қырық құдық ауылы – 14 524 мың теңге;
Бөгенбай ауылдық округі – 12 091 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 77 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт мамандарына қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақылары мен тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

О бюджете города на 2021-2023 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № 6С-61/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2021 года № 8299.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 204 490,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 894 137,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 888,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76 805,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 188 658,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 802 968,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 709,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 709,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 93 142 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 93 142 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 687 910,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 687 910,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24.11.2021 № 7С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 2 292 322 тысячи тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2021 год, целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, сел и сельского округа в сумме 150 489 тысяч тенге, в том числе:
поселок Аксу – 25 718 тысяч тенге;
поселок Бестобе – 16 249 тысяч тенге;
поселок Заводской – 15 495 тысяч тенге;
поселок Шантобе – 19 982 тысячи тенге;
село Карабулак – 28 134 тысячи тенге;
село Изобильное – 18 296 тысяч тенге;
село Кырык кудык –14 524 тысячи тенге;
Богенбайский сельский округ – 12 091 тысяча тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 77 000 тысяч тенге.
6. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.

7. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының төрағасы
А.Гетманов
Степногорск қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
В.Козейчук
"КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-61/2 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған қала бюджеті

7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Степногорского городского маслихата
А.Гетманов
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
В.Козейчук
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-61/2
Бюджет города на 2021 год

258 450,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
635,5
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
33 635,8
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
33 635,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33 635,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
33 635,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
595 064,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
64 077
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64 077
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64 077
2
Әлеуметтiк көмек
368 406
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
368 406
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
93 901,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 382
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 970,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79 378,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 622,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
89 523,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
46 498,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 128,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
162 581,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162 581,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 358,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізубойынша қызметтерге ақы төлеу
80
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
434
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасызетугежәнеөмірсүрусапасынжақсарту

258 450,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
635,5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
33 635,8
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
33 635,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
33 635,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
33 635,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
595 064,7
1
Социальное обеспечение
64 077
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 077
005
Государственная адресная социальная помощь
64 077
2
Социальная помощь
368 406
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
368 406
002
Программа занятости
93 901,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 382
006
Оказание жилищной помощи
5 970,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79 378,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 622,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
89 523,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46 498,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 128,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
162 581,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162 581,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84 358,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
80
021
Капитальные расходы государственного органа
434
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

305 743
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19 292
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 292
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
169 865
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169 865
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 089
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 211
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 675
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 203
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14 126
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 936
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 190
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
74 371
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 271
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 100
02
Қорғаныс
37 652
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37 652
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 304
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
27 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
348
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23 246
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23 246
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
23 246
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
271 521
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
271 521
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

305 743
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19 292
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19 292
122
Аппарат акима района (города областного значения)
169 865
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
169 865
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 089
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 211
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 675
015
Капитальные расходы государственного органа
1 203
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14 126
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
12 936
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 190
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
74 371
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
63 271
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 100
02
Оборона
37 652
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37 652
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 304
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
27 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
348
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23 246
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23 246
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
23 246
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
271 521
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
271 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 24.11.2021 № 7С-10/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
мың теңге сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
43 000
Кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтарымен қамтамасыз етуге
10 277
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
20 297
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге
18 258
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
20 751
Ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
3 638
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
5 202
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
25 810
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
4 915
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
29 170
Қоғамдық жұмыстарға
21 600
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
42 589
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 365
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
3 355
Көпбалалы аналар мен көпбалалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
10
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
5 660
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
5 207
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ санаторийлік-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
28 556,4
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
2 000
Аутизммен және мінез-құлық бұзылулары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласының мамандарын оқытуға
87
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасы
858,2
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналарға және 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24.11.2021 № 7С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственной адресной социальной помощи
43 000
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
10 277
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 297
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
18 258
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
20 751
На оказание услуг специалиста жестового языка
3 638
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
5 202
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
25 810
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4 915
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
29 170
На общественные работы
21 600
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
42 589
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 365
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 355
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
10
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5 660
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
5 207
На обеспечение инвалидов протезно-отропедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения
28 556,4
На выплату единовременной материальной помощи ко дню победы в Великой Отечественной войне
2 000
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
87
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
858,2
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күмісалқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет

7 760,8
Чернобыль атом электр станциясындағы аварияны жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
2 336,5
Тәуелсіздік күнінің 30 жылдығын мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
2 975,3
Ішкі саясат бөлімі
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыпта мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 500
Мәдениет, тілдердідамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Басқарушылық және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы төлеуге
33 753
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің "Рауан" Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының қасбетін ағымдағы жөндеуге
15 680
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кентінің "Горняк" Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жұмсақ шатырын ағымдағы жөндеуге
3 100,2
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кентінің "Горняк" Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының залын ағымдағы жөндеуге
11 887
Бестөбекентінде спорт алаңынорнатуға
19 064,4
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салуға (1-кезең). Түзету
5 962,7
Ақмола облысы Степногорск қаласының "Солнечный" шағын ауданының жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік инфрақұрылым салуға. Электрменжабдықтау
209 809
Ақмола облысы Степногорск қаласының "Солнечный" шағын ауданының жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік инфрақұрылым салуға. Суменжабдықтау
132 266,6
Степногорск қаласында 1:500 масштабында жоспар жасай отырып, құрылыс салынған аумақтардағы кешенді инженерлік-геодезиялық ізденістерге
28 950
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
"Шаңтөбе-энеркомплекс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталын көбейтуге
22 462
Степногорск қаласында төрт ауланы абаттандыруға
180 000
Степногорск қаласының көше жолдарын орташа жөндеуге
97 983
Степногорск қаласында кварталішілік жолдарды орташа жөндеуге
97 657
Орташа жөндеуге (негіз құрылғысымен шұңқырларды жөндеуге)
97 617
Степногорск қаласы, Ақсу кентінің Жастар көшесін орташа жөндеуге
3 761,7
Степногорск қаласы, Ақсу кентінің Пан Нұрмағамбет көшесін орташа жөндеуге
2 847,7
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің кентішілік жолдарын орташа жөндеуге
48 850,2
Степногорск қаласы, Заводской кентінің көшелерін орташа жөндеуге
25 920,5
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеуге
44 100
Шаңтөбе кенті Киров көшесі мен Ленин көшесіндегі жылу трассасын ағымдағы жөндеуге
23 923,2

7 760,8
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
2 336,5
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
2 975,3
Отдел внутренней политики
На размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
1 500
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На доплаты к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу
33 753
На текущий ремонт фасада государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Рауан" поселка Бестобе города Степногорск
15 680
На текущий ремонт мягкой кровли государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе города Степногорск
3 100,2
На текущий ремонт зала государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе города Степногорск
11 887
На установку спортивной площадки в поселке Бестобе
19 064,4
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
На строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске Акмолинской области (позиция 1). Корректировка
5 962,7
На строительство инженерной инфраструктуры к объектам индивидуального жилищного строительства микрорайона "Солнечный" города Степногорска Акмолинской области. Электроснабжение
209 809
На строительство инженерной инфраструктуры к объектам индивидуального жилищного строительства микрорайона "Солнечный" города Степногорска Акмолинской области. Водоснабжение
132 266,6
На комплексные инженерно-геодезические изыскания на застроенных территориях с составлением плана в масштабе 1:500 в городе Степногорск
28 950
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью "Шантобе-энергокомплекс"
22 462
На благоустройство четырех дворов в городе Степногорске
180 000
На средний ремонт уличных дорог города Степногорска
97 983
На средний ремонт внутриквартальных дорог в городе Степногорске
97 657
На средний ремонт (ямочный ремонт с устройством основания)
97 617
На средний ремонт улицы Жастар поселка Аксу города Степногорск
3 761,7
На средний ремонт улицы Пан Нурмагамбет поселка Аксугорода Степногорск
2 847,7
На средний ремонт внутрипоселковых дорог поселка Бестобегорода Степногорск
48 850,2
На средний ремонт улиц поселка Заводской города Степногорск
25 920,5
На ремонт объектов коммунальной собственности
44 100
На текущий ремонт теплотрассы по улице Кирова и улице Ленина поселка Шантобе
23 923,8

Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Бейбітшілік көшесінен 20-шы шағын ауданға дейінгі Новосибирская көшесінің автомобиль жолын қайта жаңарту (1-кезең Бейбітшілік көшесінен Сары Арқа көшесіне дейінгі)
223 468
Степногорск қаласы әкімінің аппараты
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
257 092,3
БАРЛЫҒЫ
1 896 333,7

На реконструкцию автомобильной дороги улица Новосибирская от улицы Мира до 20-го микрорайона в городе Степногорске Акмолинской области (1-я очередь от улицы Мира до улицы Сары Арка)
223 468
Аппарат акима города Степногорска
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
257 092,3
ИТОГО
1 896 333,7