2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8311 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 362,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 377 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 956,2 мың теңге;
2) шығындар – 79 712,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 350,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 350,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Ақсу кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 25 718 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 814,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 718,2 мың теңге;
2) шығындар – 121 727,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 912,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 912,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған Бестөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 16 249 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8311.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 362,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 377 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 956,2 тысяч тенге;
2) затраты – 79 712,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 350,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 350,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете поселка Аксу на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 25 718 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 814,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 718,2 тысяч тенге;
2) затраты – 121 727,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 17 912,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 912,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете поселка Бестобе на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 16 249 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 60 285,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 781,8 мың теңге;
2) шығындар – 65 826,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 540,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 540,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 жылға арналған Заводской кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 15 495 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
7. 2021-2023 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 174,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 366,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 776,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66 030,8 мың теңге;
2) шығындар – 75 573,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 399,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 399,2 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған Шаңтөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 19 982 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
9. 2021-2023 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 431,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 476,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 876,8 мың теңге;
2) шығындар – 61 016,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585,3 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1) доходы – 60 285,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 781,8 тысяча тенге;
2) затраты – 65 826,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 540,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 540,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете поселка Заводской на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 15 495 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 174,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 366,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 776,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 030,8 тысяч тенге;
2) затраты – 75 573,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 399,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 399,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете поселка Шантобе на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 19 982 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 431,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 476,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 876,8 тысяч тенге;
2) затраты – 61 016,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 585,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).

10. 2021 жылға арналған Қарабұлақ ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 28 134 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
11. 2021-2023 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 636,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 422,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 134,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 078,9 мың теңге;
2) шығындар – 28 920,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284,3 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 жылға арналған Изобильный ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 18 296 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
13. 2021-2023 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 405,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 869,3 мың теңге;
2) шығындар – 36 828,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 423,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,6 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021 жылға арналған Қырық құдық ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 14 524 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
15. 2021-2023 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 683,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 849,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 834,3 мың теңге;
2) шығындар – 26 248,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

10. Учесть, что в бюджете села Карабулак на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 28 134 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 636,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 422,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 134,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 078,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28 920,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 284,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете села Изобильное на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 18 296 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 405,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 869,3 тысяч тенге;
2) затраты – 36 828,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 423,6 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете села Кырык кудык на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 14 524 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 683,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 849,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 834,3 тысячи тенге;
2) затраты – 26 248,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 564,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 564,8 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2021 жылға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджетінде қалалық бюджеттен 12 091 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
17. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдар және ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында қала бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер 25-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Гетманов
Степногорск қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
В.Козейчук
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-61/8 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті

4) дефицит (профицит) бюджета – - 564,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 564,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете Богенбайского сельского округа на 2021 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 12 091 тысяча тенге.
17. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков, сел и сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из бюджета города, согласно приложению 25.
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
А.Гетманов
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
В.Козейчук
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-61/8
Бюджет поселка Аксу на 2021 год