Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 53/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7754 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7654 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 232 336,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 178 227,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 849,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 148 100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 898 160,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 251 930,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 121 435,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 167 013,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 578,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 141 029,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 029,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Лебедев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 20 наурыздағы
№ 53/1 шешіміне
қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2020 года № 53/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7754
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7654, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 232 336,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 178 227,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 849,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 148 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 898 160,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 251 930,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 121 435,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 167 013,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 578,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 141 029,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141 029,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Лебедев
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение к решению
Аршалынского районного
маслихата от 20 марта
2020 года № 53/1
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

13337,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34468,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27257,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
932,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9306,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9306,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
8748,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8748,0
02
Қорғаныс
48118,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
48118,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7568,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
40000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
790,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
790,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
790,0
04
Бiлiм беру
4018079,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3876647,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17469,0
003
Жалпы білім беру
3184270,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17431,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14278,0
006
Балаларға қосымша білім беру
81605,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

13337,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34468,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27257,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
932,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9306,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9306,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
8748,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
8748,0
02
Оборона
48118,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
48118,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7568,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
40000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
790,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
790,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
790,0
04
Образование
4018079,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3876647,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17469,0
003
Общеобразовательное обучение
3184270,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17431,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14278,0
006
Дополнительное образование для детей
81605,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения