2021 жылға арналған Аршалы ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № А-230 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 8175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына, 27 бабы 1 тармағының 2), 3) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған Аршалы ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған Аршалы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы сұраққа жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Муханбеджанов
Аршалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 25 қарашадағы
№ А-230 қаулысына
1 қосымша
2021 жылға арналған Аршалы ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"КАЗШПАЛ" акционерлік қоғамы
242
1,2
Аршалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 25 қарашадағы
№ А-230 қаулысына
2 қосымша
2021 жылға арналған Аршалы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
1
"КАЗШПАЛ" акционерлік қоғамы
242
1,2

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации в Аршалынском районе на 2021 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 25 ноября 2020 года № А-230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2020 года № 8175
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Аршалынском районе на 2021 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Аршалынском районе на 2021 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима, курирующего данный вопрос.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Муханбеджанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 25 ноября 2020 года
№ А-230
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Аршалынском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Акционерное общество "КАЗШПАЛ"
242
1,2
Приложение 2
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 25 ноября 2020 года
№ А-230
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Аршалынском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Акционерное общество "КАЗШПАЛ"
242
1,2