2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8308 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 680 141,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 522 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 709,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117 640,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 031 454,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 951 026,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 153 831,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 210 024,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 192,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 464 216,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 464 216,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 17/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен субвенция 2 198 992,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер көзделгені 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджет шығындарының құрамында кент, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер көзделгені 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдында 56 192,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша борышты өтеу ескерілсін.

О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2020 года № 70/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8308.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 680 141,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 522 338,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 709,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117 640,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 031 454,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9 951 026,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 153 831,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 210 024,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 192,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 464 216,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 464 216,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2021 № 17/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2021 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 2 198 992,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты бюджетам поселка, сельских округов на 2021 год согласно приложению 6.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 56 192,0 тысяч тенге.

7. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 32 569,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер, облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес ескерілсін.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 2 679 905,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 237 663,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кентіне – 14 743,0 мың теңге;
Ижев ауылдық округіне – 19 566 ,0 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округіне – 9 884,0 мың теңге;
Анар ауылдық округіне – 21 658,0 мың теңге;
Арнасай ауылдық округіне – 14 698,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 19 178,0 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне – 18 940,0 мың теңге;
Волгодонов ауылдық округіне – 17 886,0 мың теңге;
Константинов ауылдық округіне – 25 319,0 мың теңге;
Түрген ауылдық округіне – 19 109,0 мың теңге;
Бұлақсай ауылдық округіне – 17 768,0 мың теңге;
Сараба ауылдық округіне – 16 415,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округіне – 22 499,0 мың теңге.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Сулейменов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
И.Слободянюк
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 32 569,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 08.02.2021 № 3/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены бюджетные изъятия в сумме 2 679 905,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка, сельских округов в сумме 237 663,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Аршалы – 14 743,0 тысяч тенге;
Ижевскому сельскому округу – 19 566,0 тысяч тенге;
сельскому округу Жибек жолы – 9 884,0 тысяч тенге;
Анарскому сельскому округу – 21 658,0 тысяч тенге;
сельскому округу Арнасай – 14 698,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 19 178,0 тысяч тенге;
Берсуатскому сельскому округу – 18 940,0 тысяч тенге;
Волгодоновскому сельскому округу – 17 886,0 тысяч тенге;
Константиновскому сельскому округу – 25 319,0 тысяч тенге;
сельскому округу Турген – 19 109,0 тысяч тенге;
Булаксайскому сельскому округу – 17 768,0 тысяч тенге;
Сарабинскому сельскому округу – 16 415,0 тысяч тенге;
Михайловскому сельскому округу – 22 499,0 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Сулейменов
Исполняющая обязанности
секретаря районного
маслихата
И.Слободянюк
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Районный бюджет на 2021 год

29101,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1057,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
847,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
2126,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9314,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9314,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
10451,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10451,0
02
Қорғаныс
35412,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
35412,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9019,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10700,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
15693,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
845,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
845,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
845,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
106083,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106083,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28505,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
642,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31740,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
851,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
726,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1480,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17039,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25100,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
69518,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

29101,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1057,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
847,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
2126,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9314,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9314,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
10451,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
10451,0
02
Оборона
35412,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
35412,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9019,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10700,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
15693,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
845,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
845,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
845,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
106083,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106083,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28505,0
006
Оказание жилищной помощи
642,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31740,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
851,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
726,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1480,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17039,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25100,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
69518,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

30500,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
687,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33962,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
911,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
777,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1584,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
18232,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26857,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4834,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4834,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1717,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
3117,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
297489,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
226635,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16281,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
140202,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
59507,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10645,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
47366,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25186,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12116,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10064,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23488,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8652,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3698,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11138,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2348594,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

30500,0
006
Оказание жилищной помощи
687,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33962,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
911,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
777,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1584,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18232,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26857,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4834,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4834,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1717,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3117,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
297489,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
226635,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
16281,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
140202,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
59507,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10645,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
47366,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
25186,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12116,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10064,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23488,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8652,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3698,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11138,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2348594,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

145 437,9
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
41 873,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 445,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 491,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 934,0
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
56 496,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
29 506,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай - ақ мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес шипажайлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 692,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 148,0
Республикалық бюджеттен мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29 148,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
4 301 204,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
665 404,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
80 604,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезд станциясына инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желісінің құрылысын) салу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісінің құрылысын) салу
138 587,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезд станциясына инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желісінің құрылысын) салу

145 437,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
41 873,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 445,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 491,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 934,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
56 496,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
29 506,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение инвалидов протезно – ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а так же предоставление услуг санаторно – курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
5 692,9
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 148,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
29 148,0
Целевые трансферты на развитие
4 301 204,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
665 404,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично-дорожной сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
80 604,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (строительство водопроводной сети) на станции разъезд 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (строительство линии электропередач) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
138 587,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (строительство водопроводной сети) на станции разъезд 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области

146 213,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезд станциясына инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
200 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 635 800,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында, Жібек жолы ауылында газ құбырын және олардың тармақталуын салу
618 223,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
64 586,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
1 000 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Донецк ауылына, Анар станциясына жеткізуші газ құбырын салу
323 590,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ және Ақтасты ауылдарында газ құбырын және тармақталуын салу
260 678,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбырын және тармақталуын салу
269 684,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
133 642,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бірсуат ауылында, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
290 651,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылына, 42 Разъезд станциясына, Қойгелді ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
340 223,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев ауылында және Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
334 523,0
Бюджеттік кредиттер
210 024,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
210 024,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
210 024,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 17/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 356 672,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
982 204,8
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 023,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13 705,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

146 213,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры (строительство улично- дорожной сети) на станции разъезд 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
200 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 635 800,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
618 223,0
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
64 586,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
1 000 000,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар Аршалынского района Акмолинской области
323 590,0
Строительство газопровода и ответвления в села Акбулак и Актасты Аршалынского района Акмолинской области
260 678,0
Строительство газопровода и ответвления в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
269 684,0
Строительство газопровода и ответвления в село Турген Аршалынского района Акмолинской области
133 642,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы Аршалынского района Акмолинской области
290 651,0
Строительство подводящего газопровода в селе Волгодоновка, на станции Разъезд 42, селу Койгельды Аршалынского района Акмолинской области
340 223,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское и станции Шоптиколь Аршалынского района Акмолинской области
334 523,0
Бюджетные кредиты
210 024,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
210 024,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
210 024,0
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2021 № 17/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 356 672,2
Целевые текущие трансферты
982 204,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 023,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
13 705,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов

1 366,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 712,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 061,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34 479,0
Облыстық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай - ақ мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес шипажайлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 609,2
Облыстық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс- шарысына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
588,1
Облыстық бюджеттен "Күміс алқа" және "Алтын алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналарға және төрт және одан да көп 18 жасқа дейінгі балалары бар көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3 778,1
Облыстық бюджеттен Чернобыль атом электр станциясындағы аварияны жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 012,7
Облыстық бюджеттен "Еңбек" Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 750,2
Облыстық бюджеттен тәуелсіздік күнінің 30 жылдығын мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
962,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56 198,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8 752,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

1 366,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
2 712,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14 061,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
34 479,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение инвалидов протезно- ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно- курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
2 609,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 года "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
588,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа" и многодетным матерям, имеющим от четырех и более детей до 18 лет
3 778,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
2 012,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в рамках развития продуктивной занятости массового предпринимательства "Еңбек" на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес- идей
1 750,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
962,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 198,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
8 752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда государственных служащих

47 446,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
841 659,1
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
732 481,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бабатай станциясы көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
254 647,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылына кіреберіс жолының ағымдағы жөндеуі
77 834,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
13 000,0
Жібек жолы ауылында спорт алаңын орнату
13 000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
96 178,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
5 823,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 823,8
Аршалы ауданы Арнасай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 823,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыпта мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
500,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
374 467,4
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
59 191,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) салу
791,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
400,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында РП-2 құрылысы
8 000,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) салу

47 446,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
841 659,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
732 481,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
254 647,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Текущий ремонт подъезд к селу Акбулак Аршалынского района Акмолинской области
77 834,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
13 000,0
Установка спортивной площадки в селе Жибек жолы
13 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно - коммунального хозяйства
96 178,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 823,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
5 823,8
Текущий ремонт здания Арнасайского сельского Дома культуры Аршалынского района
5 823,8
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
500,0
Целевые трансферты на развитие
374 467,4
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
59 191,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
791,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы по реконструкции сетей водоснабженияв селе Жалтырколь Аршалынского района
400,0
Строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
8 000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жалтырколь Аршалынского района

50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
315 276,4
Аршалы ауданы әкімдігі жанындағы "Аршалы Су-2030" шаруашылық жүргізуге құқықты мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
29 800,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев ауылында, Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
42 313,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
20 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Донецк ауылына, Анар станциясына жеткізуші газ құбырын салу
69 288,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылына, 42 Разъезд станциясына, Қойгелді ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
37 803,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ және Ақтасты ауылдарында газ құбырын және тармақталуын салу
28 964,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбырын және тармақталуын салу
29 964,4
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
14 849,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бірсуат ауылында, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
32 295,0
"Аршалы кентінде газ құбырын және олардың тармақтарын салу" жобалау-сметалық құжаттамасын түзету
5 000,0
"Жібек жолы ауылында газ құбырын және олардың тармақтарын салу" жобалау-сметалық құжаттамасын түзету
5 000,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
6 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 17/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
776 365,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
776 365,7
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 764,3
Автомобиль сатып алуға аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу, оның ішінде:
9 764,3
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4 464,3
"Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 000,0
Іссапар шығыстары мен мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру қызметтеріне ақы төлеу (әкім)
300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 707,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
23 707,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

50 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
315 276,4
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су-2030" при акимате Аршалынского района
29 800,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское, станции Шоптиколь Аршалынского района Акмолинской области
42 313,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
20 000,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар Аршалынского района Акмолинской области
69 288,0
Строительство подводящего газопровода в селе Волгодоновка, на станции Разъезд 42, селу Койгельды Аршалынского района Акмолинской области
37 803,0
Строительство газопровода и ответвления в села Акбулак и Актасты Аршалынского района Акмолинской области
28 964,0
Строительство газопровода и ответвления в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
29 964,4
Строительство газопровода и ответвления в село Турген Аршалынского района Акмолинской области
14 849,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы Аршалынского района Акмолинской области
32 295,0
Корректировка проектно-сметной документации "Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы"
5 000,0
Корректировка проектно-сметной документации "Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы"
5 000,0
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2021 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2021 № 17/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
776 365,7
Целевые текущие трансферты
776 365,7
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
9 764,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из районного бюджета на приобретение автомобилей, в том числе:
9 764,3
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
4 464,3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жибек жолы"
5 000,0
Оплата командировочных расходов и услуг повышения квалификации государственных служащих (аким)
300,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 707,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
23 707,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

686 939,5
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
654 647,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бабатай станциясы көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
254 647,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Астана көшесі бойымен ұзындығы 2,4 шақырым жолды ағымдағы жөндеу
6 979,9
Анар ауылдық округіне сорғы сатып алу
535,0
Донецк ауылының су тегеурінді мұнарасын ағымдағы жөндеу
990,1
Аршалы кентінің су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2 773,6
Жібек жолы ауылдық округінде су ұңғымаларын бұрғылау
12 000,0
Аршалы кентінің жолдарын қысқы уақытта ұстау
1 500,0
Жібек жолы ауылы жолдарын қысқы уақытта ұстау
2 000,0
Байдалы ауылының сорғы станциясын ағымдағы жөндеу
1 074,1
Анар станциясындағы су құбыры желісін ағымдағы жөндеу
4 438,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қостомар ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарды күрделі жөндеу
1,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 954,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
55 954,9

686 939,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
654 647,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
254 647,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Текущий ремонт дороги протяженностью 2,4 километра по улице Астана Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
6 979,9
Приобретение центробежного насоса для Анарского сельского округа
535,0
Текущий ремонт водонапорной башни села Донецкое
990,1
Текущий ремонт водопроводных сетей поселка Аршалы
2 773,6
Бурение водяных скважин в сельском округе Жибек жолы
12 000,0
Зимнее содержание дорог поселка Аршалы
1 500,0
Зимнее содержание дорог в селе Жибек жолы
2 000,0
Текущий ремонт насосной станции села Байдалы
1 074,1
Текущий ремонт водопроводной сети на станции Анар
4 438,7
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Костомар Аршалынского района Акмолинской области
1,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 954,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда государственных служащих
55 954,9