Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу, кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 қаңтардағы № а-1/2 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 7629 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу, кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7157 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 мамырда "Простор-Atbasar" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының 2 қосымшасы сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б.Бекбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
Атбасар ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 апреля 2019 года № а-4/173 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 8 января 2020 года № а-1/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2020 года № 7629
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 25 апреля 2019 года № а-4/173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7157, опубликовано 3 мая 2019 года в газете "Простор-Atbasar") следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекбаева А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской районной
территориальной избирательной комиссии
Т.Боранбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района

2020 жылғы "08" қаңтардағы
№ а-1/2 қаулысына
1 қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" сәуірдегі
№ а-4/173 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 88, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласы №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
2.

от "08" января 2020 года
№ а-1/2
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "25" апреля 2019 года
№ а-4/173
Места для размещения агитационных печатных материалов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Женис, 88, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
2.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Макарин көшесі, 24 "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
3.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, 11, "Быцань С.И." жеке кәсіпкердің ғимараты жанындағы стенд.
4.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі, 94, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы мектеп жанындағы интернатымен № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
5.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1, шағын ауданы, 3 "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
6.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 26, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты жанындағы стенд.
7.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі, 102, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Атбасар балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
8.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Казахстанская көшесі, 1, Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты жанындағы стенд.
9.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Озерная көшесі, 18, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
10.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Мира көшесі, 5, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
11.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы, 12, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазаналық кәсіпорнының ғимараты жанындағы стенд.
12.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Покровка ауылы, Жастар көшесі, 6, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Покровка орта мектебі" қоммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
13.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Полтавка ауылы, Абай көшесі, 7, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
14.

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Макарина, 24, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
3.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, 11, стенд у здания индивидуального предпринимателя "Быцань С.И.".
4.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Х.Кошанбаева, 94, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 с пришкольным интернатом города Атбасар отдела образования Абасарского района".
5.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, микрорайон № 1, 3, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
6.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Агыбай батыра, 26, стенд у здания государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
7.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Х.Кошанбаева, 102, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Специализированная Атбасарская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
8.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Казахстанская, 1, стенд у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района.
9.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Озерная, 18, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
10.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Мира, 5, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
11.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, Микрорайон № 1, 12, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области.
12.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Покровка, улица Жастар, 6, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Покровская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
13.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Полтавка, улица Абая, 7, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
14.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Титовка ауылы, Достық көшесі, 22/2, "Полтавка-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы стенд.
15.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Борисовка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 40, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Борисовка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд.
16.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Садовое ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1А, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Садовая негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
17.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Новосельское ауылы, Мәдениет көшесі, 25, Новосельское ауылдық мәдениет үйінің ғимараты жанындағы стенд.
18.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Шуйское ауылы, Михаил Довжик атындағы көше, 12, "Шуйское-XXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автоматтандырылған телефон станциясы ғимараты жанындағы стенд.
19.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Бастау ауылы, Байғара көшесі, 31, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Бастау ауылы №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
20.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі, 65, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның жанындағы Мариновка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд.
21.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Адыр станциясы, Есіл көшесі, 1, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Адыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
22.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Бейіс Хазірет ауылы, Орталық көшесі, 19/1, "Амантай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы стенд.
23.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Тельман ауылы, Ынтымақ көшесі, 1, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Тельман ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд.
24.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Поповка ауылы, Жеңіс көшесі, 25, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Поповка ауылдық мәдениет клубының ғимаратындағы стенд.
25.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Тимашевка ауылы, Орталық көшесі, 49, "Сарбас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы стенд.
26.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Родион негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
27.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Магдалиновка ауылы, Орталық көшесі, 43, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Магдалиновка жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
28.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сергеевка ауылы, Көкше көшесі, 17, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның жанындағы Сергеевка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд.
29.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Ащыкөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6, "Ермек-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы стенд.
30.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Самарка ауылы, Мектеп көшесі, 14, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Самарка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
31.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Ақан Құрманов ауылы, Болашақ көшесі, 10, "Атбасар ауданы білім бөлімінің ауылы Ақан Құрманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
32.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Новомариновка ауылы, Целинная көшесі, 5, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Ново-Мариновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
33.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сочинское ауылы, орталық алаң аймағындағы стенд.
34.

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Титовка, улица Достык, 22/2, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавка-2".
15.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Борисовка, улица Бейбитшилик, 40, стенд у здания Борисовского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
16.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Садовое, улица Ыбырая Алтынсарина, 1А, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Садовая основная школа отдела образования Атбасарского района".
17.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Новосельское, улица Мадениет, 25, стенд у здания Новосельского сельского дома культуры.
18.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Шуйское, улица имени Михаила Довжика, 12, стенд у здания автоматической телефонной станции товарищества с ограниченной ответственностью "Шуйское-XXI"
19.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Бастау, улица Байгара, 31, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 села Бастау отдела образования Атбасарского района".
20.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Мариновка, улица Женис, 65, стенд у здания Мариновского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Атбасарский районный Дом культуры".
21.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, станция Адыр, улица Есил, 1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Адырская основная школа отдела образования Атбасарского района".
22.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Бейс Хазирет, улица Орталык, 19/1, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Амантай".
23.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Тельмана, улица Ынтымак, 1, стенд у здания Тельманского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
24.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Поповка, улица Женис, 25, стенд у здания Поповского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
25.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Тимашевка, улица Орталык, 49, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сарбас".
26.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Калиновка, улица Енбек, 1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".
27.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Магдалиновка, улица Орталык, 43, стенд у здания государственного учреждения "Магдалиновкая начальная общеобразовательная школа отдела образования Атбасарского района".
28.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сергеевка, улица Кокше, 17, стенд у здания Сергеевского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Атбасарский районный Дом культуры".
29.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Ащиколь, улица Женис, 6, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Ермек-Агро".
30.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Самарка, улица Мектеп, 14, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Самарская основная школа отдела образования Атбасарского района".
31.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Акана Курманова, улица Болашак, 10, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акана Курманова отдела образования Атбасарского района".
32.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Новомариновка, улица Целинная, 5, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Ново-Мариновская основная школа отдела образования Атбасарского района".
33.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сочинское, стенд на территории центральной площади.
34.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сепе ауылы, Орталық көшесі, 9, "Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты жанындағы стенд.
35.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Есенгелді ауылы, Тың көшесі, 32, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Есенкелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд.
Атбасар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "08" қаңтардағы

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сепе, улица Орталык, 9, стенд у административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1".
35.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Есенгельды, улица Тын, 32, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Есенгельдинская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "08" января 2020 года

№ а-1/2 қаулысына
2 қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" сәуірдегі
№ а-4/173 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлардың мекен-жайлары
1.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Казахстанская көшесі, 1, Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының мәжіліс залы.
2.

№ а-1/2
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "25" апреля 2019 года
№ а-4/173
Помещения, предоставляемые кандидатам для встреч с избирателями на договорной основе
Адреса помещений для встреч с избирателями
1.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Казахстанская, 1, актовый зал здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района.
2.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 88, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласы №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
3.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 26-А, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
4.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Борисовка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 38/1, "Аграрное" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің клубының залы.
5.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Есенкелді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 26, "Ладыженка" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің мәдени-ойын-сауық орталығының залы.
6.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Шуйское ауылы, Стадионная көшесі, 2, Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Шуйское ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы.
7.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі, 65, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Мариновка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының мәжіліс залы.
8.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Бейіс Хазірет ауылы, Орталық көшесі, 17 "Атбасар ауданының білім бөлімінің Бейісхазірет негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кабинеті.
9.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Адыр станциясы, Есіл көшесі, 1, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Адыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
10.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Бастау ауылы, Байғара көшесі, 31, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Бастау ауылы №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжіліс залы.
11.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Новосельское ауылы, Жеңіс көшесі, 7, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Новосельск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
12.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Ақан Құрманов ауылы, Болашақ көшесі, 10, "Атбасар ауданы білім бөлімінің ауылы Ақан Құрманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі екінші қабатының фойесі.
13.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Покровка ауылы, Жастар көшесі, 6, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Покровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
14.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Садовое ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1А, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Садовая негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесі.
15.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Полтавка ауылы, Семен Петренко көшесі, 41, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Полтавка ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы.
16.

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Женис, 88, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
3.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Агыбай батыра, 26-А, актовый зал государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Атбасарского района.
4.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Борисовка, улица Бейбитшилик, 38/1, зал клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Аграрное".
5.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Есенгельды, улица Бейбитшилик, 26, зал культурно-развлекательного центра товарищества с ограниченной ответственностью "Ладыженка".
6.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Шуйское, улица Стадионная, 2, зрительный зал Шуйского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Атбасарский районный Дом культуры".
7.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Мариновка, улица Женис, 65, актовый зал здания Мариновского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятия "Атбасарский районный дом культуры".
8.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Бейс Хазирет, улица Орталык, 17, кабинет коммунального государственного учреждения "Бейсхазретская основная школа отдела образования Атбасарского района".
9.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, станция Адыр, улица Есил, 1, актовый зал коммунального государственного учреждения "Адырская основная школа отдела образования Атбасарского района".
10.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Бастау, улица Байгара, 31, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 села Бастау отдела образования Атбасарского района".
11.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Новосельское, улица Женис, 7, актовый зал коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
12.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Акана Курманова, улица Болашак, 10, фойе второго этажа коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акана Курманова отдела образования Атбасарского района".
13.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Покровка, улица Жастар, 6, актовый зал коммунального государственного учреждения "Покровская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
14.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Садовое, улица Ыбырая Алтынсарина, 1А, фойе коммунального государственного учреждения "Садовая основная школа отдела образования Атбасарского района".
15.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Полтавка, улица Семена Петренко, 41, зрительный зал Полтавского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
16.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Титовка ауылы, Достық көшесі, 22/2, "Полтавка-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының залы.
17.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сепе ауылы, Орталық көшесі, 9, "Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратының мәжіліс залы.
18.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сергеевка ауылы, Көкше көшесі, 17, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Сергеевка ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы.
19.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Самарка ауылы, Есіл көшесі, 1, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның жанындағы Самарка ауылдық клубының көрермендер залы.
20.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сочинское ауылы, Бейбітшілік көшесі, 18, Сочинское ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы.
21.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Тельман ауылы, Ынтымақ көшесі, 1, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның жанындағы Тельман ауылдық клубының көрермендер залы.
22.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Новомариновка ауылы, Жеңіс көшесі, 3, "Атбасарская нива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдени-ойын-сауық орталығының залы.
23.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Тимашевка ауылы, Гагарин көшесі, 1 а, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Тимашевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
24.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Родион негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы.

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Титовка, улица Достык, 22/2, зал здания товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавка-2".
17.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сепе, улица Орталык, 9, актовый зал административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1".
18.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сергеевка, улица Кокше, 17, зрительный зал Сергеевского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
19.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Самарка, улица Есиль, 1, зрительный зал Самарского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
20.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сочинское, улица Бейбитшилик, 18, зрительный зал Сочинского сельского дома культуры.
21.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Тельмана, улица Ынтымак, 1, зрительный зал Тельманского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
22.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Новомариновка, улица Женис, 3, зал культурно-развлекательного центра товарищества с ограниченной ответственностью "Атбасарская нива".
23.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Тимашевка, улица Гагарина, 1 а, актовый зал коммунального государственного учреждения "Тимашевская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
24.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Калиновка, улица Енбек, 1, спортивный зал коммунального государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".