Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 36/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 6С 37/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 7690 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7621 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 172 201,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 220 150,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 175,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 911 710,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 589 051,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 578,1 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 12 014,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 436,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 64 000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 64 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -487 428,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 487 428,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 930,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 436,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 480 934,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Ахметов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
2020 жылғы 14 ақпандағы
№ 6С 37/3 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сумма,
тысячи тенге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С 36/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2020 года № 6С 37/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2020 года № 7690
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7621, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 172 201,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 220 150,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 175,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 911 710,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 589 051,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 578,1 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 12 014,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 436,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 64 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 64 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 487 428,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 487 428,6 тысяч тенге:
поступление займов – 11 930,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 436,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 480 934,6 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
А.Ахметов
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение к решению
Атбасарского районного
маслихата от 14 февраля
2020 года № 6С 37/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С 36/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма,
тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 900,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
687 283,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 315,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
672 968,0
02
Қорғаныс
11 433,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 433,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 245,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 017,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
171,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 800,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 800,0
04
Бiлiм беру
3 875 654,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 875 654,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 971,0
003
Жалпы білім беру
3 056 775,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 560,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 500,0
006
Балаларға қосымша білім беру
167 124,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
150 530,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
24 771,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
377 357,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
42 066,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
323 955,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
317 424,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 900,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
687 283,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 315,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
672 968,0
02
Оборона
11 433,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 433,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 245,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 017,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
171,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 800,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 800,0
04
Образование
3 875 654,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 875 654,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 971,0
003
Общеобразовательное обучение
3 056 775,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
19 560,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 500,0
006
Дополнительное образование для детей
167 124,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
150 530,0
012
Капитальные расходы государственного органа
5 000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 771,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
377 357,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 066,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
323 955,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
317 424,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7 635,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13 500,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 878,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 805,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 541,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 532,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 004,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 792,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 396,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 816,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40 069,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 243,0
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 243,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13 728,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 728,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 098,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 856,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 242,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 000,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 446,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 340,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 040,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 106,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 106,0
12
Көлiк және коммуникация
191 027,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

7 635,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 500,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 805,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 541,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 532,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 004,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 792,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 396,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 816,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40 069,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 243,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 243,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13 728,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13 728,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 098,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 856,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 242,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 000,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 446,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 340,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
16 040,0
017
Капитальные расходы государственного органа
1 300,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 106,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 106,0
12
Транспорт и коммуникации
191 027,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)