Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 6С 8/3 "Атбасар ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 шілдедегі № 6С 41/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 7967 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 6С 8/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5765 тіркелген, 2017 жылғы 7 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
С.Аксеитова
Атбасар аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов

О признании утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 20 января 2017 года № 6С 8/3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Атбасарском районе"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20 июля 2020 года № 6С 41/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июля 2020 года № 7967
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Атбасарском районе" от 20 января 2017 года № 6С 8/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5765, опубликовано 7 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Атбасарского районного маслихата
С.Аксеитова
Секретарь
Атбасарского районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов