2021 жылға арналған Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № а-11/431 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 8181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, 27-бабының 1-тармағының 2), 3) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға арналған Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. 2021 жылға арналған Атбасар ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "25" қарашадағы
№ а-11/431 қаулысына
1 қосымша
2021 жылға арналған Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
1
Жеке кәсіпкер "ИП Жадан А.Л."
10
10
2
"INTER TRADE" (ИНТЕР ТРАЙД) жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
80
1,25
Атбасар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "25" қарашадағы
№ а-11/431 қаулысына
2 қосымша
2021 жылға арналған Атбасар ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
1
Жеке кәсіпкер "ИП Жадан А.Л."
10
10
2
"INTER TRADE" (ИНТЕР ТРАЙД) жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
80
1,25

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Атбасарском районе на 2021 год
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25 ноября 2020 года № а-11/431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2020 года № 8181
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Атбасарском районе на 2021 год, согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Атбасарском районе на 2021 год, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "25" ноября 2020 года
№ а-11/431
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Атбасарском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
1
Индивидуальный предприниматель "ИП Жадан А.Л."
10
10
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "INTER TRADE" (ИНТЕР ТРАЙД)
80
1,25
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "25" ноября 2020 года
№ а-11/431
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Атбасарском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
Индивидуальный предприниматель "ИП Жадан А.Л."
10
10
Товарищество с ограниченной ответственностью "INTER TRADE" (ИНТЕР ТРАЙД)
80
1,25