Салық салу объектісінің Атбасар ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-11/438 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 8200 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің Атбасар ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы сұраққа жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Атбасар ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.А.Михалкин
"30" қараша 2020 жыл
Атбасар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-11/438 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектісінің Атбасар ауданы Атбасар қаласында орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 29.11.2023 № а-11/336 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атбасар ауданының Атбасар қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
С.Сейфуллин көшесі жұп жағы № 2 үйден № 16А үйге дейін;
Әлімхан Ермеков көшесі;
Бірлік көшесі;
Красноармейская көшесі;
Ілияс Есенберлин көшесі;
С.Омаров көшесі;
Ақан Құрманов атындағы көшесі;
Міржақып Дулатұлы көшесі;
Атбасарская көшесі;
Жеңіс көшесі жұп жағы № 2 үйден № 56А үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 59 үйге дейін;
Поселок Машинистов көшесі жұп жағы № 2 үйден № 80 үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 81 үйге дейін;
Ағыбай батыр көшесі;
№ 1 шағын ауданы № 1 үйден № 18/1 үйге дейін (№ 17 үйді қоспағанда);
Логовая көшесі;
М.Мәметова көшесі;
Александр Затаевич көшесі;
Т.Бегельдинов көшесі;
Р.Қайсарин көшесі жұп жағы № 2 үйден № 6 үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 29 үйге дейін;
Ибаррури көшесі;
Макарин көшесі;
Пролетарская көшесі;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № а-11/438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2020 года № 8200.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Атбасарского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Атбасарскому району Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
Е.А.Михалкин
"30" ноября 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 30 ноября 2020 года
№ а-11/438
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Атбасар Атбасарского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 29.11.2023 № а-11/336 (вводится в действие с 01.01.2024).
Месторасположение объекта налогообложения в городе Атбасар Атбасарского района
Коэффициент зонирования
1
улица С.Сейфуллина четная сторона с дома № 2 до дома № 16А;
улица Әлімхан Ермеков;
улица Бирлик;
улица Красноармейская;
улица Ильяса Есенберлина;
улица С.Омарова;
улица имени Акана Курманова;
улица Міржақып Дулатұлы;
улица Атбасарская;
улица Женис четная сторона с дома № 2 до дома № 56А, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 59;
улица Поселок Машинистов четная сторона с дома № 2 до дома № 80, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 81;
улица Агыбай батыра;
микрорайон № 1 с дома № 1 до дома № 18/1 (за исключением дома № 17);
улица Логовая;
улица М.Маметовой;
улица Александра Затаевича;
улица Т. Бегельдинова;
улица Р.Кайсарина четная сторона с дома № 2 до дома № 6, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 29;
улица Ибаррури;
улица Макарина;
улица Пролетарская;

Лука Белаш көшесі жұп жағы № 2 үйден № 28 үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 109 үйге дейін;
О.Шмидт көшесі № 2 үйден № 25 үйге дейін (№ 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16 үйлерді қоспағанда);
Майкөтов көшесі тақ жағы № 1 үйден № 63А үйге дейін, жұп жағы № 2 үйден № 54 үйге дейін, № 58 үй;
Железнодорожная көшесі;
Х.Қошанбаев көшесі жұп жағы № 2 үйден № 116А үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 111А үйге дейін;
М.Әуезов көшесі тақ жағы № 1 үйден № 33А үйге дейін, жұп жағы № 4 үйден № 8 үйге дейін;
Қажымұқан көшесі;
К.Әмірова көшесі;
Қанай би көшесі;
Буденный көшесі;
Желтоқсан көшесі;
Стадионная көшесі;
Панфилов көшесі;
Целинная көшесі тақ жағы № 3 үйден № 13 үйге дейін, жұп жағы № 8 үйден № 16 үйге дейін;
Т.Рысқұлов көшесі тақ жағы № 1 үйден № 13 үйге дейін, жұп жағы № 2 үйден № 16 үйге дейін;
Мұстафа Шоқай көшесі;
Рахымжан Қошқарбаев атындағы көшесі;
О.Қуанышев көшесі;
Солнечная көшесі;
Бауыржан Момышұлы атындағы көшесі;
Ш.Уәлиханов көшесі;
Виденеев көшесі;
Фурманов көшесі;
2,1
2
№ 1 шағын ауданы № 19 үйден № 26А үйге дейін, № 17 үй;
№ 1 шағын ауданы 1 орам;
С.Сейфуллин көшесі тақ жағы № 1 үйден № 13 үйге дейін;
Никита Карацупа көшесі;
Автомобилистер көшесі;
Молодежная көшесі;
Н.Нұрсейітов көшесі;
Источная көшесі;
Ремзаводская көшесі;
Өндіріс көшесі;
Жақыпбек Жанғозин көшесі;
Иван Дьяченко атындағы көшесі;
Чапаев көшесі;
Щорс көшесі;
Свердлов көшесі;
С.Разин көшесі;
Қ.Мұқышев көшесі;
Армандастар шағын ауданы;
Жеңіс көшесі жұп жағы № 60 үйден № 146 үйге дейін, тақ жағы № 63 үйден № 131 үйге дейін;
Р.Қайсарин көшесі тақ жағы № 31 үйден № 127 үйге дейін, жұп жағы № 30 үйден № 132 үйге дейін;
Челюскин көшесі;
П.Морозов көшесі;
Пионерская көшесі;
Поселок КСМК көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі;
Жібек жолы көшесі;
Кенесары көшесі;
Ыбырай Алтынсарин көшесі;
Бәйтерек көшесі;
Құрманғазы көшесі;
Абылайхан көшесі;
Ахмет Байтұрсынов көшесі;
Инкубаторная көшесі;
2,0
3
О.Шмидт көшесі № 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16 үйлері;
Лука Белаш көшесі жұп жағы № 30 үйден № 66 үйге дейін, тақ жағы № 111 үйден № 131 үйге дейін;
Целинная көшесі тақ жағы № 15 үйден № 59 үйге дейін, жұп жағы № 16А үйден № 66 үйге дейін;
Т.Рысқұлов көшесі тақ жағы № 17 үйден № 77 үйге дейін, жұп жағы № 18 үйден № 84 үйге дейін;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
Фрунзе көшесі;
Абай көшесі;
М.Горький көшесі;
Вокзальная көшесі;
Пушкин көшесі;
Рабочий поселок көшесі;
М.Әуезов көшесі жұп жағы № 26 үйден № 52 үйге дейін, тақ жағы № 35 үйден № 89 үйге дейін;
Х.Қошанбаев көшесі тақ жағы № 113 үйден № 121А үйге дейін, жұп жағы № 118 үйден № 122А үйге дейін;

улица Лука Белаш четная сторона с дома № 2 до дома № 28, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 109;
улица О.Шмидта с дома № 2 до дома № 25 (за исключением домов № 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16);
улица Майкутова нечетная сторона с дома № 1 до дома № 63А, четная сторона с дома № 2 до дома № 54, дом № 58;
улица Железнодорожная;
улица Х.Кошанбаева четная сторона с дома № 2 до дома № 116А, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 111А;
улица М.Ауэзова нечетная сторона с дома № 1 до дома № 33А, четная сторона с дома № 4 до дома № 8;
улица Қажымұқан;
улица К.Амировой;
улица Канай би;
улица Буденного;
улица Желтоксан;
улица Стадионная;
улица Панфилова;
улица Целинная нечетная сторона с дома № 3 до дома № 13, четная сторона с дома № 8 до дома № 16;
улица Т.Рыскулова нечетная сторона с дома № 1 до дома № 13, четная сторона с дома № 2 до дома № 16;
улица Мұстафа Шоқай;
улица имени Рахимжана Кошкарбаева;
улица О.Куанышева;
улица Солнечная;
улица имени Бауржана Момышулы;
улица Ч.Валиханова;
улица Виденеева;
улица Фурманова;
2,1
2
микрорайон № 1 с дома № 19 до дома № 26А, дом № 17;
микрорайон № 1 квартал 1;
улица С.Сейфуллина нечетная сторона с дома № 1 до дома № 13;
улица Никиты Карацупа;
улица Автомобилистов;
улица Молодежная;
улица Н.Нурсеитова;
улица Источная;
улица Ремзаводская;
улица Ондирис;
улица Жакыпбека Жангозина;
улица имени Ивана Дьяченко;
улица Чапаева;
улица Щорса;
улица Свердлова;
улица С.Разина;
улица К.Мукушева;
микрорайон Армандастар;
улица Женис четная сторона с дома № 60 до дома № 146, нечетная сторона с дома № 63 до дома № 131;
улица Р.Кайсарина нечетная сторона с дома № 31 до дома № 127, четная сторона с дома № 30 до дома № 132;
улица Челюскина;
улица П.Морозова;
улица Пионерская;
улица Поселок КСМК;
улица Тауелсиздикке 20 жыл;
улица Жибек жолы;
улица Кенесары;
улица Ибрая Алтынсарина;
улица Байтерек;
улица Курмангазы;
улица Абылайхана;
улица Ахмета Байтурсынова;
улица Инкубаторная;
2,0
3
улица О.Шмидта дома № 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16;
улица Лука Белаш четная сторона с дома № 30 до дома № 66, нечетная сторона с дома № 111 до дома № 131;
улица Целинная нечетная сторона с дома № 15 до дома № 59, четная сторона с дома № 16А до дома № 66;
улица Т.Рыскулова нечетная сторона с дома № 17 до дома № 77, четная сторона с дома № 18 до дома № 84;
улица Қайрат Рысқұлбеков;
улица Фрунзе;
улица Абая;
улица М.Горького;
улица Вокзальная;
улица Пушкина;
улица Рабочий поселок;
улица М.Ауэзова четная сторона с дома № 26 до дома № 52, нечетная сторона с дома № 35 до дома № 89;
улица Х.Кошанбаева нечетная сторона с дома № 113 до дома № 121А, четная сторона с дома № 118 до дома № 122А;

Майкөтов көшесі жұп жағы № 54А үйден № 56 үйге дейін;
Поселок Машинистов көшесі № 82, № 83, № 84 үйлері;
1,6
4
Заречная көшесі;
Мельничная көшесі;
Восточная көшесі;
0,9
5
Линейная көшесі;
Строительная көшесі;
Ынтымақ көшесі;
Южная көшесі;
М.Аюханов көшесі;
Степная көшесі;
Электростанционная көшесі;
Ульянов көшесі;
Жамбыл көшесі;
Достық көшесі;
8 Март көшесі;
Сары-Арқа көшесі;
Транспортная көшесі;
Поселок ЖБК көшесі;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Перевалочная көшесі;
Озерная көшесі;
Каменный Карьер көшесі;
Поселковая көшесі;
1,9
6
Шәрипов көшесі;
Урлахер көшесі;
Казахстанская көшесі;
Элеваторная көшесі;
Набережная көшесі;
Заправочная көшесі;
1,5
7
Промышленная зона көшесі;
0,9
8
Гвардейская көшесі;
Пригородная көшесі;
Маяковский көшесі;
Краснознаменная көшесі;
Куйбышев көшесі;
ПЧ-8 көшесі;
Комсомольская көшесі;
Мир көшесі.
1,4
Атбасар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-11/438 қаулысына
2 қосымша
Салық салу объектісінің Атбасар ауданының ауылдық елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Атбасар ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Мариновка ауылы (Мариновка ауылдық округі);
Бастау ауылы (Бастау ауылдық округі);
Новосельское ауылы;
Сергеевка ауылы (Сергеевка ауылдық округі);
Тельман ауылы (Тельман ауылдық округі);
Тимашевка ауылы (Ярославка ауылдық округі);
1,95
2
Покровка ауылы (Покровка ауылдық округі);
Ақан Құрманов ауылы (Ақан Құрманов ауылдық округі);
Борисовка ауылы;
Садовое ауылы (Покровка ауылдық округі);
Полтавка ауылы (Полтавка ауылдық округі);
Поповка ауылы (Тельман ауылдық округі);
Шуйское ауылы (Макеевка ауылдық округі);
Адыр станциясы (Мариновка ауылдық округі);
Магдалиновка ауылы (Ярославка ауылдық округі);
1,85
3
Ащыкөл ауылы (Сергеевка ауылдық округі);
Хрящевка ауылы (Ярославка ауылдық округі);
Самарка ауылы (Сергеевка ауылдық округі);
Титовка ауылы (Полтавка ауылдық округі);
Калиновка ауылы (Ярославка ауылдық округі);
Макеевка ауылы (Макеевка ауылдық округі);
Родионовка ауылы (Ярославка ауылдық округі);
Сочинское ауылы (Шұңқыркөл ауылдық округі);

улица Майкутова четная сторона с дома № 54А до дома № 56;
улица Поселок Машинистов дома № 82, № 83, № 84;
1,6
4
улица Заречная;
улица Мельничная;
улица Восточная;
0,9
5
улица Линейная;
улица Строительная;
улица Ынтымак;
улица Южная;
улица М.Аюханова;
улица Степная;
улица Электростанционная;
улица Ульянова;
улица Жамбула;
улица Достык;
улица 8 Марта;
улица Сары-Арка;
улица Транспортная;
улица Поселок ЖБК;
улица Алии Молдагуловой;
улица Перевалочная;
улица Озерная;
улица Каменный Карьер;
улица Поселковая;
1,9
6
улица Шарипова;
улица Урлахера;
улица Казахстанская;
улица Элеваторная;
улица Набережная;
улица Заправочная;
1,5
7
улица Промышленная зона;
0,9
8
улица Гвардейская;
улица Пригородная;
улица Маяковского;
улица Краснознаменная;
улица Куйбышева;
улица ПЧ-8;
улица Комсомольская;
улица Мира.
1,4
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 30 ноября 2020 года
№ а-11/438
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Атбасарского района
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Атбасарского района
Коэффициент зонирования
1
cело Мариновка (Мариновский сельский округ);
село Бастау (сельский округ Бастау);
село Новосельское;
село Сергеевка (Сергеевский сельский округ);
село Тельмана (Тельманский сельский округ);
село Тимашевка (Ярославский сельский округ);
1,95
2
село Покровка (Покровский сельский округ);
село Акана Курманова (сельский округ Акана Курманова);
село Борисовка;
село Садовое (Покровский сельский округ);
село Полтавка (Полтавский сельский округ);
село Поповка (Тельманский сельский округ);
село Шуйское (Макеевский сельский округ);
станция Адыр (Мариновский сельский округ);
село Магдалиновка (Ярославский сельский округ);
1,85
3
село Ащиколь (Сергеевский сельский округ);
село Хрящевка (Ярославский сельский округ);
село Самарка (Сергеевский сельский округ);
село Титовка (Полтавский сельский округ);
село Калиновка (Ярославский сельский округ);
село Макеевка (Макеевский сельский округ);
село Родионовка (Ярославский сельский округ);
село Сочинское (Шункыркольский сельский округ);

1,60
4
Қаракөл ауылы (Ақан Құрманов ауылдық округі);
Новомариновка ауылы (Шұңқыркөл ауылдық округі);
Бейіс Хазірет ауылы (Мариновка ауылдық округі);
Қосбармақ ауылы (Ақан Құрманов ауылдық округі);
Сепе ауылы (Сепе ауылдық округі);
Есенгелді ауылы (Сепе ауылдық округі).
1,05

1,60
4
село Караколь (сельский округ Акана Курманова);
село Новомариновка (Шункыркольский сельский округ);
село Бейса Хазирета (Мариновский сельский округ);
село Косбармак (сельский округ Акана Курманова);
село Сепе (Сепеевский сельский округ);
село Есенгельды (Сепеевский сельский округ).
1,05