Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 36/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С 46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 8225 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7621 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 320 691,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 360 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 042,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 619,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 898 378,9 мың теңге;
2) шығындар – 8 020 866,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 598 171,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 603 441,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 269,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 84 470,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 84 470,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 382 816,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 382 816,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 868 979,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 269,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 519 106,3 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010-2019 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 5 269,4 мың теңге сомада негізгі қарызды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Н.Безверхова
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С 46/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша 1
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С 36/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2020 года № 6С 46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2020 года № 8225
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7621, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 320 691,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 360 650,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 042,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 619,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 898 378,9 тысяч тенге;
2) затраты – 8 020 866,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 598 171,6 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 603 441,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 269,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 84 470,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 84 470,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 382 816,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 382 816,4 тысяч тенге:
поступление займов – 868 979,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5 269,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519 106,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным в 2010-2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5 269,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
Н.Безверхова
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 6С 46/2
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С 36/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

8 020 866,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
678 514,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20 450,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 450,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
135 712,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
133 983,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 728,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 134,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 680,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 011,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
242,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 200,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
485 216,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 595,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
468 621,4
02
Қорғаныс
19 746,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19 746,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 245,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11 114,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 387,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 800,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 800,0
04
Бiлiм беру
4 236 318,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 236 318,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 971,0
003
Жалпы білім беру
3 351 944,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

8 020 866,0
01
Государственные услуги общего характера
678 514,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20 450,9
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 450,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
135 712,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
133 983,9
003
Капитальные расходы государственного органа
1 728,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 134,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 680,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 011,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
242,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 200,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
485 216,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
16 595,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
468 621,4
02
Оборона
19 746,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19 746,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 245,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11 114,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 387,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 800,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 800,0
04
Образование
4 236 318,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 236 318,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 971,0
003
Общеобразовательное обучение
3 351 944,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

19 560,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27 753,0
006
Балаларға қосымша білім беру
137 575,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
173 346,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
29 451,6
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
391 983,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
93 734,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
414 041,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
408 192,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 132,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
93 280,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
121 707,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 539,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 831,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
528,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36 332,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
13 548,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 576,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 153,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 377,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 165,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 849,5
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 506,9
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3 342,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 501 257,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
741 911,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

19 560,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27 753,0
006
Дополнительное образование для детей
137 575,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
173 346,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29 451,6
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
391 983,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93 734,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
414 041,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
408 192,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 132,2
002
Программа занятости
93 280,0
005
Государственная адресная социальная помощь
121 707,0
006
Оказание жилищной помощи
23,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 539,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 831,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
528,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36 332,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 548,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 576,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36 153,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 377,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 165,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 849,5
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 506,9
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3 342,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 501 257,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
741 911,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

648 529,0
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
446 440,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
202 089,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 032 077,9
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
75 682,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
2 456,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
411 196,6
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
54 928,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
6 977,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
77 808,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
31 902,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
15 906,0
қоғамдық жұмыстар
30 000,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
110 843,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
49 240,0
кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
61 603,0
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
7 671,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
11 165,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлерінің ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша ақы белгілеуге
32 327,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу (5,7 километр)
124 110,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында № 1 орта мектептің спортзалын, акт залын, қойма жайларын күрделі жөндеу
20 704,3
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
96 210,0
Бюджеттік кредиттер
3 356,9
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
3 356,9
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С 46/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
3 қосымша
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер

648 529,0
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
446 440,0
Строительство Центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202 089,0
Целевые текущие трансферты
1 032 077,9
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
75 682,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
2 456,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
411 196,6
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
54 928,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 977,0
На развитие рынка труда, в том числе:
77 808,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 902,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
15 906,0
общественные работы
30 000,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
110 843,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
49 240,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
61 603,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7 671,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 165,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 327,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (5,7 километр) в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
124 110,0
Капитальный ремонт спортзала, актового зала, складских помещений средней школы № 1 в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 704,3
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
96 210,0
Бюджетные кредиты
3 356,9
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
3 356,9
Приложение 3 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 6С 46/2
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С 36/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие

412 515,6
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (2-позиция)
18 934,5
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (3-позиция)
18 037,0
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының №1 шағын ауданында 15-позиция және 16-позиция қырық бес пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы (байлау) (15-позиция)
36 000,0
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының №1 шағын ауданында 15-позиция және 16-позиция қырық бес пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы (байлау) (16-позиция)
36 000,0
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
29 227,0
Сочинское ауылында сумен жабдықтау желілерімен суағар құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 500,0
Атбасар қаласындағы орталық қазандықты реконструкциялау, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
66 587,0
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлердің қосылуын есепке ала отырып Атбасар қаласының жылу желілерін реконструкциялау және салу, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 579,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерге кварталішілік жолдар салу (2 километр), ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 236,4
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы желілердің және жайластырудың құрылысына (сумен жабдықтау және су бұрудың сыртқы желілері, жылумен жабдықтау, байланыс желілері) ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 340,1
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге (позициялар 15, 16) жайластыру және инженерлік желілер құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жабдықтау, жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау, су бұру желілері, аулалық жарықтандыру және жайластыру
9 789,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
36 941,0
Атбасар қаласында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйлер құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (байлау)
12 367,1
"Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы" жобасын ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтуімен жобалау-сметалық құжаттаманы түзету

412 515,6
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 2)
18 934,5
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 3)
18 037,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов позиция 15 и позиция 16 в микрорайоне №1 города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области (привязка) (позиция 15)
36 000,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов позиция 15 и позиция 16 в микрорайоне №1 города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области (привязка) (позиция 16)
36 000,0
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
29 227,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водовода с сетями водоснабжения в селе Сочинское
20 500,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция центральной котельной в городе Атбасар
66 587,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция и строительство тепловых сетей города Атбасар с учетом подключения пяти стоквартирных жилых домов
11 579,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство внутриквартальных дорог к пяти стоквартирным жилым домам (2 километр) в городе Атбасар
11 236,4
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных сетей и обустройство к пяти стоквартирным жилым домам (наружные сети водоснабжения и водоотведения, сети теплоснабжения, связи) в микрорайоне №1 города Атбасар
1 340,1
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство, обустройство и инженерных сетей к двум сорокапятиквартирным жилым домам (позиции 15, 16) в микрорайоне №1 города Атбасар, сети электроснабжения, теплоснабжения, связи, водоснабжения, водоотведения, дворовое освещение и обустройство
9 789,5
Строительство Центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 941,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов в городе Атбасар (привязка)
12 367,1
Корректировка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Строительство пяти стоквартирных жилых домов в микрорайоне №1 города Атбасар"

6 507,0
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерді қосу үшін Атбасар қаласының жылу желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
30 000,0
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
67 470,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
920 012,5
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
5 716,0
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
5 039,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
4 951,1
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
5 569,5
Мектептер үшін компьютерлер сатып алуға
19 560,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
2 950,0
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
3 540,0
Мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогикалық қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн болатын жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
6 488,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне жаңартылған білім беру мазмұны жағдайында жұмыс істегені үшін қосымша ақы төлеуге
274 416,0
Мектеп педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерін ұлғайтуға
2 733,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақыға
2 450,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 279,3
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 069,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
12 683,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7 244,0
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогикалық қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн болатын жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
880,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
9 021,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
8 861,0
Атбасар қаласының тротуарларын орташа жөндеу
86 307,7
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге (Парус)
4 200,0
Ақан Құрманов ауылдық округі бойынша кент ішіндегі жолдарды ағымдағы (шұңқырлы) жөндеу
40 196,8
Тимашевка ауылында асфальтбетонды жабыны бар кірме жолды ағымдағы жөндеу
62 678,5
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге

6 507,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство тепловых сетей города Атбасар для подключения пяти стоквартирных жилых домов
30 000,0
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района
67 470,0
Целевые текущие трансферты
920 012,5
На открытие IT-классов в школах
5 716,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
5 039,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
4 951,1
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
5 569,5
На приобретение компьютеров для школ
19 560,0
На приобретение кабинетов робототехники
2 950,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3 540,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
6 488,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
274 416,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2 733,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2 450,0
На доплату учителям со степенью магистра
4 279,3
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
4 069,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
12 683,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
7 244,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
880,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
9 021,0
На оснащение ресурсных центров
8 861,0
Средний ремонт тротуаров города Атбасар
86 307,7
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета (Парус)
4 200,0
Текущий (ямочный) ремонт внутрипоселковых дорог по сельскому округу Акана Курманова
40 196,8
Текущий ремонт подъездной дороги с асфальтобетонным покрытием в селе Тимашевка
62 678,5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения

11 756,1
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
10 364,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 173,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
801,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында № 1 орта мектептің спортзалын, акт залын, қойма жайларын күрделі жөндеу
667,2
Бiлiм беру объектілері үшін блок-модульді қазандықтарды сатып алу
19 185,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
3 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу (5,7 километр)
13 790,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындыққа
232 984,0
Атбасар қаласындағы білім беру бөлімі жанындағы № 7 орта мектеп ғимаратын күрделі жөндеу
48 059,3
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз ету
1 000,0
Бюджеттік кредиттер
865 622,6
Бастау ауылына кірме жолды ағымдағы жөндеу
33 600,0
Атбасар қаласының автомобиль жолдарының көше-жол желісін орташа жөндеу
600 000,0
Атбасар қаласындағы 3 көтермелі сорғы станциясының ғимаратын ағымдағы жөндеу
40 867,2
Аудандық маңызы бар "Атбасар-Садовое ауылы" 4,3 километр автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
77 133,3
КС-АТ-10 индексі бар Мариновка ауылына (2,5 километр) кірме жолды ағымдағы жөндеу
58 987,5
"Мариновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
5 326,8
"Мариновка қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
3 322,5
"Тельман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
5 092,7
"Есенгелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
3 111,7
Атбасар қаласының "Мектеп жанындағы интернатымен № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шатырын ағымдағы жөндеу
21 655,2
Атбасар қаласындағы № 2 балабақша шатырын ағымдағы жөндеу
4 723,5
Атбасар қаласындағы № 2 балабақшаны ағымдағы жөндеу
6 211,3
Атбасар қаласының "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 590,9

11 756,1
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 400,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
10 364,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 173,0
На увеличение размера подъемного пособия
801,0
Капитальный ремонт спортзала, актового зала, складских помещений средней школы № 1 в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
667,2
Приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
19 185,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (5,7 километр) в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13 790,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
232 984,0
Капитальный ремонт здания средней школы №7 при отделе образования в городе Атбасар
48 059,3
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
1 000,0
Бюджетные кредиты
865 622,6
Текущий ремонт подъездной дороги к селу Бастау
33 600,0
Средний ремонт улично-дорожной сети автомобильных дорог города Атбасар
600 000,0
Текущий ремонт здания насосной станции 3 подьема в городе Атбасар
40 867,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Атбасар- село Садовое" 4,3 километр
77 133,3
Текущий ремонт подъездной дороги к селу Мариновка (2,5 километр) с индексом КС-АТ-10
58 987,5
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Мариновская средняя школа"
5 326,8
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Мариновская казахская средняя школа"
3 322,5
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Тельманская средняя школа"
5 092,7
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Есенгельдинская средняя школа"
3 111,7
Текущий ремонт кровли коммунального государственного учреждения "Средняя школа №8 с пришкольным интернатом" города Атбасар
21 655,2
Текущий ремонт кровли детского сада №2 в городе Атбасар
4 723,5
Текущий ремонт детского сада №2 в городе Атбасар
6 211,3
Текущий ремонт здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" города Атбасар
5 590,9