2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 8302 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 624 088,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 462 193,4 мың теңге;
2) шығындар – 696 714,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 625,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 625,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 625,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 7С 9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 994,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 10 484,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 398,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 404,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 404,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2021 года № 8302.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 624 088,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157 232,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 663,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 462 193,4 тысячи тенге;
2) затраты – 696 714,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72 625,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 625,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 625,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С 9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 994,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 10 484,0 тысячи тенге;
2) затраты – 16 398,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 404,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 404,4 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 196,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 196,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 196,4 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 7С 9/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021 жылға арналған ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін 106 374 мың теңге сомада субвенцияның көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Ақан Құрманов ауылдық округінің 6 974 мың теңге;
Бастау ауылдық округінің 5 462 мың теңге;
Борисовка ауылының 6 234 мың теңге;
Макеевка ауылдық округінің 7 351 мың теңге;
Мариновка ауылдық округінің 5 967 мың теңге;
Новосельское ауылының 8 836 мың теңге;
Покровка ауылдық округінің 7 756 мың теңге;
Полтавка ауылдық округінің 7 627 мың теңге;
Сепе ауылдық округінің 12 281 мың теңге;
Сергеевка ауылдық округінің 10 585 мың теңге;
Тельман ауылдық округінің 8 215 мың теңге;
Шұңқыркөл ауылдық округінің 10 635 мың теңге;
Ярославка ауылдық округінің 8 451 мың теңге.
16. 2021 жылға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 43 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
17. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Н.Безверхова
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
Атбасар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 47/12 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 196,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 196,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 196,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С 9/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть в бюджетах сел и сельских округов на 2021 год объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджеты сел и сельских округов в сумме 106 374 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Акана Курманова 6 974 тысячи тенге;
сельского округа Бастау 5 462 тысячи тенге;
села Борисовка 6 234 тысячи тенге;
Макеевского сельского округа 7 351 тысяча тенге;
Мариновского сельского округа 5 967 тысяч тенге;
села Новосельское 8 836 тысяч тенге;
Покровского сельского округа 7 756 тысяч тенге;
Полтавского сельского округа 7 627 тысяч тенге;
Сепеевского сельского округа 12 281 тысяча тенге;
Сергеевского сельского округа 10 585 тысяч тенге;
Тельманского сельского округа 8 215 тысяч тенге;
Шункыркольского сельского округа 10 635 тысяч тенге;
Ярославского сельского округа 8 451 тысяча тенге.
16. Учесть, что в бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 43.
17. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
Н.Безверхова
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С 47/12
Бюджет города Атбасар на 2021 год

539 184,8
Атбасар қаласының бюджеті
194 636,0
Атбасар қаласының Буденный, Х.Қошанбаев көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
33 175,8
Атбасар қаласының Мир, М.Мәметова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 257,7
Атбасар қаласының Жеңіс, С.Сейфуллин көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
73 219,0
Атбасар қаласының Әлия Молдағұлова, Электростанционная көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
34 515,9
Атбасар қаласының Өндіріс көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу (Н.Нұрсейітов көшесінен Жеңіс көшесіне дейін)
29 467,6
Новосельское ауылының бюджеті
16 606,5
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 606,5
Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті
23 911,9
Атбасар ауданының Сочинское ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23 911,9
Сепе ауылдық округінің бюджеті
217 750,4
Атбасар ауданының Сепе ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
217 750,4
Полтавка ауылдық округінің бюджеті
37 457,3
Полтавка ауылында спорт алаңын орнату
17 857,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 486,1
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3 114,2
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге, оның ішінде:
48 822,7
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
2 827,0
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 923,0
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 229,0
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
1 943,7
Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты
3 510,0
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 504,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 058,0
Атбасар ауданының Сепе ауылдық округі әкімінің аппараты
4 029,0
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 640,0
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
3 396,8
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
4 438,7
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 636,0
Атбасар ауданының Бастау ауылдық округі әкімінің аппараты
3 132,5
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
8 555,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 400,0
Полтавка ауылдық округінің бюджеті
176 400,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
176 400,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
148 372,0
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу

539 184,8
Бюджет города Атбасар
194 636,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Буденного, Х.Кошанбаева
33 175,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Мира, М.Маметовой
24 257,7
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Женис, С.Сейфуллина
73 219,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Алии Молдагуловой, Электростанционная
34 515,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ондирис (от улицы Н.Нурсеитова до улицы Женис)
29 467,6
Бюджет села Новосельское
16 606,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетоным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское
16 606,5
Бюджет Шункыркольского сельского округа
23 911,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сочинское
23 911,9
Бюджет Сепеевского сельского округа
217 750,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Сепе Атбасарского района
217 750,4
Бюджет Полтавского сельского округа
37 457,3
Установка спортивной площадки в селе Полтавка
17 857,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
16 486,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
3 114,2
На оплату труда государственных служащих, в том числе:
48 822,7
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
2 827,0
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
2 923,0
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
3 229,0
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
1 943,7
Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
3 510,0
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
3 504,0
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
3 058,0
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
4 029,0
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
2 640,0
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
3 396,8
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
4 438,7
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 636,0
Аппарат акима сельского округа Бастау Атбасарского района
3 132,5
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
8 555,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
176 400,0
Бюджет Полтавского сельского округа
176 400,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
176 400,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
148 372,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района