Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-59-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 6С-62-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 7699 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-59-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7630 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4754610,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 623942,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9848,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9646,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 4111174,4 мың теңге;
2) шығындар - 4851120,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41808,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 63624,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21816,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -139318,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 139318,2 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 7 қосымшаға сәйкес ауылдық округтер және ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған нысаналы трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 7 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Мальков
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 27 ақпандағы
№ 6С-62-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-59-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-59-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2020 года № 6С-62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2020 года № 7699
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-59-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7630, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4754610,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 623942,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9848,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9646,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4111174,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4851120,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41808,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63624,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21816,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -139318,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139318,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам сельских округов и села согласно приложению 7.
Распределение указанных целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Мальков
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 27 февраля
2020 года № 6С-62-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-59-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

29886,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26036,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3850,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14831,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12257,1
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
884,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1690,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10388,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10388,7
02
Қорғаныс
24279,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24279,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4723,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12076,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7480,0
04
Бiлiм беру
2892571,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2809964,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21051,3
003
Жалпы білім беру
2367162,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
30000,0
006
Балаларға қосымша білім беру
38419,7
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
152414,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14947,2
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
136222,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49748,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
77407,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
77407,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5200,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау

29886,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26036,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3850,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14831,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
12257,1
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
884,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1690,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10388,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10388,7
02
Оборона
24279,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24279,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4723,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12076,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7480,0
04
Образование
2892571,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
2809964,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21051,3
003
Общеобразовательное обучение
2367162,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30000,0
006
Дополнительное образование для детей
38419,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
152414,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14947,2
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
136222,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49748,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
77407,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
77407,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5200,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения