Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 7842 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 27.04.2021 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданының аумағында, осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Астрахан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 18 наурыздағы № 11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7104 тіркелген, 2019 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы білім басқармасының
жанындағы "Астрахан ауылы,
Агротехникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының директоры
Қ.Сүйіндіков
Астрахан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Б.Рахимов
Астрахан ауданы әкімінің
2020 жылғы "30" сәуірдегі
№ 1 шешіміне қосымша
Астрахан ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 162 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Каменка ауылы, Школьная көшесі 17, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Каменка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 25-6-64.
Шекаралары: Каменка ауылы.
№ 163 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Камышенка ауылы, Мир көшесі 31, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Камышенка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 25-4-99.
Шекаралары: Камышенка ауылы.
№ 164 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Первомайка ауылы, Мир көшесі 42, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Первомай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 29-3-46.
Шекаралары: Первомайка ауылы.
№ 165 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 30 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2020 года № 7842. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 27 апреля 2021 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 27.04.2021 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Астраханского района согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Астраханского района "Об образовании избирательных участков" от 18 марта 2019 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7104, опубликовано 27 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов
"СОГЛАСОВАНО"
Директор государственного коммунального
казенного предприятия
"Агротехнический колледж,
село Астраханка" при управлении
образования Акмолинской области
К.Суюндиков
Председатель Астраханской
районной территориальной
избирательной комиссии
Б.Рахимов
Приложение к решению акима
Астраханского района
от "30" апреля 2020 года № 1
Избирательные участки на территории Астраханского района
Избирательный участок № 162
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Каменка, улица Школьная 17, здание государственного учреждения "Каменская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 25-6-64.
Границы: село Каменка.
Избирательный участок № 163
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Камышенка, улица Мира 31, здание государственного учреждения "Камышенская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 25-4-99.
Границы: село Камышенка.
Избирательный участок № 164
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Первомайка, улица Мира 42, здание государственного учреждения "Первомайская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 29-3-46.
Границы: село Первомайка.
Избирательный участок № 165

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Лозовое ауылы, Степная көшесі 86, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Лозовое негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 27-6-56.
Шекаралары: Лозовое ауылы.
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жамбыл ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 19, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-22-27.
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Өрнек ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі 17, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Өрнек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-11-48.
Шекаралары: Өрнек ауылы.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Петровка ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 35, Астрахан ауданы тілдерді дамыту және мәдениет бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Петровка ауылдық клубының ғимараты, телефон 8 (71641) 25-3-49.
Шекаралары: Петровка ауылы.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Өндіріс ауылы, Қабдірахман Әділбаев көшесі 41, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Өндіріс орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-23-93.
Шекаралары: Өндіріс ауылы.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Новочеркасское ауылы, Школьный тұйық көшесі 1, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Новочеркасск орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 26-1-01.
Шекаралары: Новочеркасское ауылы.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Приишимка ауылы, Бейбітшілік көшесі 45, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Приишимка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-11-71.
Шекаралары: Приишимка ауылы.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Степное ауылы, Орталық көшесі 25, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Степное негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-27-14.
Шекаралары: Степное ауылы.
№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Бұлақты ауылы, Юрий Гагарин көшесі 7, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Красногвардия негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-18-01.
Шекаралары: Бұлақты ауылы.
№ 174 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Лозовое, улица Степная 86, здание государственного учреждения "Лозовская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 27-6-56.
Границы: село Лозовое.
Избирательный участок № 166
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жамбыл, улица Абая Кунанбаева 19, здание государственного учреждения "Джамбульская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-22-27.
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок № 167
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Орнек, улица Маншук Маметовой 17, здание коммунального государственного учреждения "Урнекская начальная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-11-48.
Границы: село Орнек.
Избирательный участок № 168
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Петровка, улица Абая Кунанбаева 35, здание Петровского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Астраханского района, телефон 8 (71641) 25-3-49.
Границы: село Петровка.
Избирательный участок № 169
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Ондирис, улица Кабдрахмана Адильбаева 41, здание государственного учреждения "Ундрусская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-23-93.
Границы: село Ондирис.
Избирательный участок № 170
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Новочеркасское, переулок Школьный 1, здание государственного учреждения "Новочеркасская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 26-1-01.
Границы: село Новочеркасское.
Избирательный участок № 171
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Приишимка, улица Бейбитшилик 45, здание государственного учреждения "Приишимская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-11-71.
Границы: село Приишимка.
Избирательный участок № 172
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Степное, улица Орталык 25, здание государственного учреждения "Степновская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-27-14.
Границы: село Степное.
Избирательный участок № 173
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Булакты, улица Юрия Гагарина 7, здание государственного учреждения "Красногвардейская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-18-01.
Границы: село Булакты.
Избирательный участок № 174

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Ұзынкөл ауылы, Целинная көшесі 80а, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Ұзынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 27-1-84.
Шекаралары: Ұзынкөл ауылы, Алғабас ауылы.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Шілікті ауылы, Бейбітшілік көшесі 28, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Шілікті негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-19-28.
Шекаралары: Шілікті ауылы.
№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Зеленое ауылы, Молодежная көшесі 21, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Есіл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 26-7-10.
Шекаралары: Зеленое ауылы.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Абылайхан көшесі 1, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Астрахан ауылы, Агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон 8 (71641) 2-32-49.
Шекаралары: Астрахан ауылы, Лукавский көшесі - 1, 1а, 1б, 1в, 3, 7, 9, 11; Маяковский көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Дәулеткерей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есіл көшесі - 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная көшесі - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абай Құнанбаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Мәншүк Маметова көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Стадионная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Абылайхан көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Комаров көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби көшесі 64, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Астрахан № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 2-21-52, 2-37-03.
Шекаралары: Астрахан ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі - 52, 54, 58, 60, 62, 75, 77, 81, 87, 89; Әл-Фараби көшесі - 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75а, 77, 79, 80б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101; Мұхтар Әуезов көшесі - 82, 84, 88, 92, 98, 100, 106, 107, 107а, 107б, 107в, 108, 109а, 109б, 109в, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Бөгенбай Батыр көшесі - 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; Достық көшесі – 56, 64, 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; Победа көшесі - 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99,101; Абылайхан көшесі – 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Жапархан Асайынов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 20а, 22, 23, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 57, 59; Панфилов көшесі – 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 49, 49а, 52, 54, 55, 56, 58, 60; Құрманғазы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Пушкин көшесі - 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Молодежная көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Бостандық көшесі - 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 23, 26, 29; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17,18, 19, 20, 20а; Стадионная көшесі - 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Мир көшесі - 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76.
№ 180 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Узунколь, улица Целинная 80а, здание коммунального государственного учреждения "Узынкульская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 27-1-84.
Границы: село Узунколь, село Алгабас.
Избирательный участок № 176
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Шиликты, улица Бейбитшилик 28, здание государственного учреждения "Шиликтинская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-19-28.
Границы: село Шиликты.
Избирательный участок № 177
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Зеленое, улица Молодежная 21, здание государственного учреждения "Есильская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 26-7-10.
Границы: село Зеленое.
Избирательный участок № 178
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка, улица Абылайхана 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, село Астраханка" при управлении образования Акмолинской области, телефон 8 (71641) 2-32-49.
Границы: село Астраханка, улица Лукавского - 1, 1а, 1б, 1в, 3, 7, 9, 11; улица Маяковского - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Даулеткерея - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; улица Есильская - 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; улица Набережная - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Абая Кунанбаева - 2, 4, 6, 8, 10; улица Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Стадионная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Абылайхана - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Комарова - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 179
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби 64, здание государственного учреждения "Астраханская средняя школа № 2" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 2-21-52, 2-37-03.
Границы: село Астраханка, улица Ибрая Алтынсарина - 52, 54, 58, 60, 62, 75, 77, 81, 87, 89; улица Аль-Фараби - 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75а, 77, 79, 80б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101; улица Мухтара Ауезова - 82, 84, 88, 92, 98, 100, 106, 107, 107а, 107б, 107в, 108, 109а, 109б, 109в, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; улица Богенбая Батыра - 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; улица Достык - 56, 64, 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; улица Победы - 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; улица Абылайхана - 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 102а; улица Жапархана Асаинова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 20а, 22, 23, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 57, 59; улица Панфилова - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 49, 49а, 52, 54, 55, 56, 58, 60; улица Курмангазы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Пушкина - 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Молодежная - 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Бостандык - 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 23, 26, 29; улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а; улица Стадионная - 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; улица Мира - 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76.
Избирательный участок № 180

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби көшесі 48, Астрахан ауданы тілдерді дамыту және мәдениет бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, телефон 8 (71641) 2-32-71.
Шекаралары: Астрахан ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Әл-Фараби көшесі - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 49, 55, 57, 61, 63; Мұхтар Әуезов көшесі - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Бөгенбай Батыр көшесі - 3, 3а, 4, 5; Победа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхан көшесі - 23, 27, 29, 31, 41, 43, 49, 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 61, 63, 75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нұрмұхамбет Жәзин көшесі - 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауыржан Момышұлы көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Мағжан Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Қайыржан Жағанов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Речной тұйық көшесі - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; Школьный тұйық көшесі - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный тұйық көшесі - 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; Совхозный тұйық көшесі - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; 8 Март тұйық көшесі - 4, 5, 6, 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; 9 Май көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная көшесі – 2а, 4а, 6а, 8а, 8б, 10а; Пушкин көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; СТФ Васильевка көшесі – 1, 2, 3; МТФ Васильевка көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17.
№ 181 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби 48, здание государственного коммунального предприятия "Астраханский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Астраханского района, телефон 8 (71641) 2-32-71.
Границы: село Астраханка, улица Ибрая Алтынсарина - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; улица Аль-Фараби - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 49, 55, 57, 61, 63; улица Мухтара Ауезова - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; улица Достык - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; улица Богенбай Батыра - 3, 3а, 4, 5; улица Победы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; улица Абылайхана - 23, 27, 29, 31, 41, 43, 49, 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 61, 63, 75, 75а, 77, 77а, 79; улица Ахмета Байтурсынова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; улица Нурмухамбета Жазина - 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; улица Бауржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Гагарина - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Магжана Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Каиыржана Жаганова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; переулок Речной - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; переулок Школьный - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; переулок Интернациональный - 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; переулок Совхозный - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; переулок 8-е Марта - 4, 5, 6, 11, 12, 13; переулок Кабдоллы Арсекеева - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; улица 9 Мая - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; улица Молодежная - 2а, 4а, 6а, 8а, 8б, 10а; улица Пушкина - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица СТФ Васильевка – 1, 2, 3; улица МТФ Васильевка - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17.
Избирательный участок № 181

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жаңабірлік ауылы, Жеңіс көшесі 13/2, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Жаңабірлік медициналық пунктінің ғимараты, телефон 8 (71641) 2-29-58.
Шекаралары: Жаңабірлік ауылы.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Тобылжан ауылы, Речная көшесі 6, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Тобылжан негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 24-5-58.
Шекаралары: Тобылжан ауылы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Бірлік ауылы, Абылайхан көшесі 10, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Толқынкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-22-30.
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Колутон станциясы, Кенесары көшесі 12, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Колутон негізгі мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 24-4-96.
Шекаралары: Колутон станциясы.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жалтыр ауылы, Чапаев көшесі 26а, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Жалтыр № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 3-12-27.
Шекаралары: Жалтыр ауылы, Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Октябрьская көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Киров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Советская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Чапаев көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымақ көшесі- 1, 2, 3, 4; Книжный тұйық көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Некрасов көшесі – 3; Құрманғазы көшесі -2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Дорожная көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Абай Құнанбаев көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32.
№ 186 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жанабирлик, улица Женис 13/2, здание Жанабирликского медицинского пункта государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Астраханская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, телефон 8 (71641) 2-29-58.
Границы: село Жанабирлик.
Избирательный участок № 182
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Таволжанка, улица Речная 6, здание государственного учреждения "Таволжанская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 24-5-58.
Границы: село Таволжанка.
Избирательный участок № 183
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Бирлик, улица Абылайхана 10, здание государственного учреждения "Толкынкульская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-22-30.
Границы: село Бирлик.
Избирательный участок № 184
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, станция Колутон, улица Кенесары 12, здание коммунального государственного учреждения "Колутонская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 24-4-96.
Границы: станция Колутон.
Избирательный участок № 185
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жалтыр, улица Чапаева 26а, здание государственного учреждения "Джалтырская средняя школа № 1" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 3-12-27.
Границы: село Жалтыр, улица Строительная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; улица Октябрьская - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; улица Шокана Уалиханова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; улица Кирова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Советская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; улица Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Чапаева - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Ынтымак - 1, 2, 3, 4; переулок Книжный - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; улица Некрасова - 3; улица Курмангазы - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; улица Первомайская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; улица Дорожная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Абая Кунанбаева - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32.
Избирательный участок № 186

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жалтыр ауылы, Вокзальная 2а көшесі, Астрахан ауданы тілдерді дамыту және мәдениет бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жалтыр ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон 8 (71641) 21-5-02.
Шекаралары: Жалтыр ауылы, Вокзальная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Ақан сері көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 41; Ленин көшесі - 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14,15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарин көшесі - 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Тельман көшесі - 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Энгельс көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41,43, 45; ЖБК көшесі – 1,2; Степная көшесі – 1; Автотранспортная көшесі – 2, 4, 6, 7; Восточная көшесі - 2, 8, 9, 11, 12, 13,14, 25, 26, 29, 31, 37; Димитров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Буденный көшесі - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; Южная көшесі - 1, 2, 3,4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жалтыр ауылы, Мир көшесі 91, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Жалтыр № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 21-4-07.
Шекаралары: Жалтыр ауылы, Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Северная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; Трудовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Әліби Жангелдин көшесі - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ақ жол көшесі - 1, 1а,1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкин көшесі - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Ілияс Есенберлин көшесі - 2, 25, 29; 2 – Линейная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42, 43, 44, 45, 50; Бостандық көшесі - 1, 2, 3; Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Западная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
№ 188 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жалтыр, улица Вокзальная 2а, здание Жалтырского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Астраханского района, телефон 8 (71641) 21-5-02.
Границы: село Жалтыр, улица Вокзальная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; улица Акан сери - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 41; улица Ленина – 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; улица Гагарина – 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Тельмана – 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; улица Энгельса - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Жамбыла Жабаева - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; улица ЖБК – 1, 2; улица Степная – 1; улица Автотранспортная - 2, 4, 6, 7; улица Восточная – 2, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 29, 31, 37; улица Димитрова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; улица Буденного - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; улица Южная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.
Избирательный участок № 187
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жалтыр, улица Мира 91, здание государственного учреждения "Джалтырская средняя школа № 2" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 21-4-07.
Границы: село Жалтыр, улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; улица Северная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; улица Трудовая - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; улица Алиби Жангельдина - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; улица Ак жол – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; улица Пушкина - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; улица Илияса Есенберлина - 2, 25, 29; улица 2 Линейная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42, 43, 44, 45, 50; улица Бостандык - 1, 2, 3; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; улица Мира – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; улица Западная - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Избирательный участок № 188

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Ақбейіт ауылы, Центральная көшесі 7/5, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Ақбейіт медициналық пунктінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-23-97.
Шекаралары: Ақбейіт ауылы.
№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Оксановка ауылы, Достық көшесі 118, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Оксановка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-23-78.
Шекаралары: Оксановка ауылы.
№ 190 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Акимовка ауылы, Сарыкөл көшесі 128, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Акимовка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-22-94.
Шекаралары: Акимовка ауылы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жаңа-Тұрмыс ауылы, Абылай хан көшесі 21, Астрахан ауданы тілдерді дамыту және мәдениет бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылжар ауылдық клубының ғимараты, телефон 8 (71641) 28-4-82.
Шекаралары: Жаңа-Тұрмыс ауылы.
№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Жарсуат ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі 58, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Жарсуат негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-21-67.
Шекаралары: Жарсуат ауылы.
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Ягодное ауылы, Достық көшесі 8/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Ягодное медициналық пунктінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-23-95.
Шекаралары: Ягодное ауылы.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Новый Колутон ауылы, Әл-Фараби көшесі 59, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Новый Колутон орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 24-7-49.
Шекаралары: Новый Колутон ауылы.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Қаракөл ауылы, Әл-Фараби көшесі 25, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Вишневка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-12-80.
Шекаралары: Қаракөл ауылы.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Старый Колутон ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі 34, Астрахан ауданы тілдерді дамыту және мәдениет бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Старый Колутон ауылдық клубының ғимараты, телефон 8 (71641) 24-9-36.
Шекаралары: Старый Колутон ауылы, Еңбек ауылы.
№ 197 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Акбеит, улица Центральная 7/5, здание Акбеитского медицинского пункта государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Астраханская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, телефон 8 (71641) 5-23-97.
Границы: село Акбеит.
Избирательный участок № 189
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Оксановка, улица Достык 118, здание государственного учреждения "Оксановская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-23-78.
Границы: село Оксановка.
Избирательный участок № 190
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Акимовка, улица Сарыколь 128, здание государственного учреждения "Акимовская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-22-94.
Границы: село Акимовка.
Избирательный участок № 191
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жана-Турмыс, улица Абылай хана 21, здание Кызылжарского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Астраханского района, телефон 8 (71641) 28-4-82.
Границы: село Жана-Турмыс.
Избирательный участок № 192
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Жарсуат, улица Бауыржана Момышулы 58, здание государственного учреждения "Жарсуатская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-21-67.
Границы: село Жарсуат.
Избирательный участок № 193
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Ягодное, улица Достык 8/1, здание Ягодянского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Астраханская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, телефон 8 (71641) 5-23-95.
Границы: село Ягодное.
Избирательный участок № 194
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Новый Колутон, улица Аль-Фараби 59, здание государственного учреждения "Новоколутонская средняя школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 24-7-49.
Границы: село Новый Колутон.
Избирательный участок № 195
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Караколь, улица Аль-Фараби 25, здание государственного учреждения "Вишневская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-12-80.
Границы: село Караколь.
Избирательный участок № 196
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Старый Колутон, улица Бауыржана Момышулы 34, здание Староколутонского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Астраханского района, телефон 8 (71641) 24-9-36.
Границы: село Старый Колутон, село Енбек.
Избирательный участок № 197

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Қоскөл ауылы, Жапархан Асайынов көшесі 9/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Қоскөл медициналық пунктінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-12-62.
Шекаралары: Қоскөл ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Ковыленка ауылы, Аманжол Шалтаев көшесі 50, Астрахан ауданы білім бөлімінің "Ковыленка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71641) 5-11-67.
Шекаралары: Ковыленка ауылы.

Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Косколь, улица Жапархана Асаинова 9/1, здание Коскольского медицинского пункта государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Астраханская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, телефон 8 (71641) 5-12-62.
Границы: село Косколь.
Избирательный участок № 198
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Ковыленка, улица Аманжола Шалтаева 50, здание государственного учреждения "Ковыленская основная школа" отдела образования Астраханского района, телефон 8 (71641) 5-11-67.
Границы: село Ковыленка.