"Астрахан аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 6С-22-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі № 6С-69-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 шілдеде № 7955 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 тамыздағы № 6С-22-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 тіркелген, 2017 жылғы 10 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет

О признании утратившим силу решения Астраханского районного маслихата от 29 августа 2017 года № 6С-22-3 "Об утверждении порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Астраханского районного маслихата" и его описание"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 июля 2020 года № 6С-69-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июля 2020 года № 7955
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Астраханского районного маслихата" и его описание" от 29 августа 2017 года № 6С-22-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6102, опубликовано 10 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет