"Астрахан ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 6С-70-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 7964 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-8 "Астрахан ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5559 тіркелген, 2016 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі

О признании утратившим силу решения Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-8 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Астраханском районе"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2020 года № 6С-70-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2020 года № 7964
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Астраханском районе" от 26 августа 2016 года № 6С-8-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5559, опубликовано 17 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь
Астраханского районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района