Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-59-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 6С-72-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 8052 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-59-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7630 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5553379,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 623942,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9851,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9646,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 4909940,9 мың теңге;
2) шығындар - 5758729,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 40374,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 62473,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 22099,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 9844,2 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 9844,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – (профициті) - 255568,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 255568,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Ж.Дюсекеева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 6С-72-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-59-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-59-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28 сентября 2020 года № 6С-72-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 октября 2020 года № 8052
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-59-2(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7630, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 5553379,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 623942,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9851,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9646,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4909940,9 тысяч тенге;
2) затраты - 5758729,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 40374,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 62473,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 22099,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 9844,2 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 9844,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -255568,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 255568,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Ж.Дюсекеева
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 28 сентября
2020 года № 6С-72-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-59-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

31076,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27296,8
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3300,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
13397,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11823,1
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
834,6
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
740,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10157,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10157,7
02
Қорғаныс
27974,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27974,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3789,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16705,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7480,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2500,0
04
Бiлiм беру
3122036,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3044855,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17903,1
003
Жалпы білім беру
2533964,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35216,6
006
Балаларға қосымша білім беру
46798,8
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
169621,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14947,2
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
122625,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

31076,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27296,8
015
Капитальные расходы государственного органа
480,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3300,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
13397,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
11823,1
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
834,6
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
740,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10157,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10157,7
02
Оборона
27974,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27974,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3789,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16705,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7480,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2500,0
04
Образование
3122036,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
3044855,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17903,1
003
Общеобразовательное обучение
2533964,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35216,6
006
Дополнительное образование для детей
46798,8
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
169621,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14947,2
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
122625,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

18086,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16041,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15741,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
300,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2933,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2933,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14426,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14426,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13976,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
12
Көлiк және коммуникация
18689,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18689,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
689,2
13
Басқалар
1114328,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
231579,3
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
231579,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
321271,2
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
321271,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12657,2
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
12657,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
538821,1
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
538821,1
14
Борышқа қызмет көрсету
28,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

18086,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16041,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15741,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
300,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2933,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2933,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14426,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14426,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13976,0
015
Капитальные расходы государственного органа
450,0
12
Транспорт и коммуникации
18689,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18689,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
689,2
13
Прочие
1114328,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
231579,3
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
231579,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
321271,2
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
321271,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12657,2
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
12657,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
538821,1
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
538821,1
14
Обслуживание долга
28,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

7668,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
5065,0
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
1162,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
45350,0
Кепілді әлеуметтік пәкетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
29880,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
51660,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
178678,0
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегіәлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
114778,0
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Жалтыр ауылында кентішілік жолдарын асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
63900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
661939,1
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
25914,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
216638,8
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
125137,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: №4 Жалтыр орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
294249,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14732,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
14732,0
Нысаналы даму трансферттері
631301,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
631301,0
Жаңа-Тұрмыс ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
200000,0
Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегі шекарасында қазандық ғимараты бар инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
431301,0
Бюджеттік кредиттер
62473,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
62473,5
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
62473,5
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 6С-72-2 шешіміне
3 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-59-2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың тенге
БАРЛЫҒЫ

7668,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5065,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1162,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
45350,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
29880,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
51660,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
178678,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі": средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Астраханка
114778,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі": средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Жалтыр
63900,0
Отдел образования района (города областного значения)
661939,1
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
25914,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
216638,8
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
125137,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі": капитальный ремонт здания Жалтырской средней школы №4
294249,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14732,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
14732,0
Целевые трансферты на развитие
631301,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
631301,0
Реконструкция системы водоснабжения в селе Жана-Турмыс
200000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры со зданием котельной в границах первой очереди строительства в селе Астраханка
431301,0
Бюджетные кредиты
62473,5
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
62473,5
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
62473,5
Приложение 3 к решению
Астраханского районного
маслихата от 28 сентября
2020 года № 6С-72-2
Приложение 4 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-59-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
ВСЕГО

739928,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
563382,2
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5000,0
Су тасқынына қарсы іс-шараларды жүргізуге
5000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100604
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылын абаттандыру
37342,8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Жалтыр станциясында кентішілік жолдарды (3,9 километр) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
7100,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
39224,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
16937,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
376596,6
Мектептерде IT-сыныптардың ашылуыны
5369,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
4691,0
1 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
11005,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
7519,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Жалтыр ауылының № 4 Жалтыр орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
26080,9
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1874,0
Мектептерге компьютерлер сатып алуға
18908,0
Робототехника кабинеттерін сатып алуға
7745,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
13729,0
Мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
3618,0
Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
214912,7
Мектеп педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
2511,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2452,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2954,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге

739928,3
Целевые текущие трансферты
563382,2
в том числе
Аппарат акима района (города областного значения)
5000,0
На проведение противопаводковых мероприятий
5000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100604
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": благоустройство села Астраханка
37342,8
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Жалтыр
7100,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Астраханка
39224,6
На подготовку к отопительному сезону
16937,0
Отдел образования района (города областного значения)
376596,6
На открытие IT-классов в школах
5369,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
4691,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
11005,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
7519,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": Капитальный ремонт здания Жалтырской средней школы № 4 села Жалтыр
26080,9
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1874,0
На приобретение компьютеров для школ
18908,0
На приобретение кабинетов робототехники
7745,0
На оснащение ресурсных центров
13729,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
3618,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
214912,7
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2511,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2452,0
На доплату учителям со степенью магистра
2954,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям

3182,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтарына сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7524,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру педагогтарына дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
4808,0
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғыақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
4464,0
Білім беру объектілері үшін блоктық-модульдік қазандықтардын сатып алуына
20185,0
Білім беру объектілері үшін мектеп автобустардың сатып алуына
13065,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27423,0
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3503,0
Қоңыс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеу жөніндегі субсидияларға
574,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
9082,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
14264,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
49657,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылын абаттандыру
12657,2
Астрахан ауылында денешынықтыру-сауықтыру кешенін ұстауға
37000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімілімі
4101,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
3300,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
801,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
176546,1
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
176546,1
Жалтыр ауылындағы су құбырын қайта жаңарту (2 кезек)
23026,0
Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегі шекарасында қазандық ғимараты бар инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
107520,1
Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегі шекарасында қазандық ғимараты бар инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
8000,0
Лозовое ауылында су құбыры желілерінің құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтуімен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8000,0
Астрахан ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтуімен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15000,0
Астрахан ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтуімен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15000,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 6С-72-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-59-2 шешіміне
7 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер және ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
20531,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
20531,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20531,9
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

3182,0
На увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
7524,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
4808,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
4464,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
20185,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
13065,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27423,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3503,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
574,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
9082,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14264,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
49657,2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": благоустройство села Астраханка
12657,2
На содержание физкультурно оздоровительного комплекса в селе Астраханка
37000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4101,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3300,0
На увеличение размера подъемного пособия
801,0
Целевые трансферты на развитие
176546,1
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
176546,1
Реконструкция водопровода в селе Жалтыр (2 очередь)
23026,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры со зданием котельной в границах первой очереди строительства в селе Астраханка
107520,1
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей в селе Первомайка
8000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей в селе Лозовое
8000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка
15000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка
15000,0
Приложение 4 к решению
Астраханского районного
маслихата от 28 сентября
2020 года № 6С-72-2
Приложение 7 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-59-2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам сельских округов и села на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
ВСЕГО
20531,9
Целевые текущие трансферты
20531,9
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20531,9
Освещение улиц в населенных пунктах

6120,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
3999,1
Ауылдарда және ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6412,8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды аудандық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру
4000,0

6120,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3999,1
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в селах, сельских округах
6412,8
Софинансирование из районного бюджета реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4000,0