2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің және Каменка ауылының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-79-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8314 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54735,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21167,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33568,6 мың теңге;
2) шығындар – 76627,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21891,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21891,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 29661 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 1281 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. Есіл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29750,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27230,8 мың теңге;

О бюджетах сельских округов и села Каменка на 2021-2023 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С-79-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8314.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 54735,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21167,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33568,6 тысяч тенге;
2) затраты – 76627,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21891,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21891,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 29661 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 1281 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Есильского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29750,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27230,8 тысяч тенге;

2) шығындар – 31337,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1586,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1586,8 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 17915 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 736 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2021 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде ауылдық елді мекендерді абаттандыруға бөлінген аудандық бюджеттен 1000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
8. Жалтыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48051,2 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11988,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36014,2 мың теңге;
2) шығындар – 59547,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11496,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11496,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 23597 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

2) затраты – 31337,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1586,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1586,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 17915 тысяч тенге.
6. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 736 тысяч тенге.
7. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 1000 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48051,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11988,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36014,2 тысяч тенге;
2) затраты – 59547,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11496,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11496,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23597 тысяч тенге.

10. 2021 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 1875 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
11. Колутон ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 4, 4-1 және 4-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17875,6 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1513,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16362,6 мың теңге;
2) шығындар – 18630,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -754,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 754,5 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 жылға арналған Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 14044 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2021 жылға арналған Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 152 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
14. Қызылжар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 5, 5-1 және 5-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21324,2 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1866,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19458,2 мың теңге;
2) шығындар – 21762,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

10. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 1875 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Колутонского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17875,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1513,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16362,6 тысяч тенге;
2) затраты – 18630,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -754,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 754,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в объеме бюджета Колутонского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14044 тысяч тенге.
13. Учесть, что в объеме бюджета Колутонского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 152 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21324,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1866,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19458,2 тысяч тенге;
2) затраты – 21762,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -437,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 437,8 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021 жылға арналған Кызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 13883 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
16. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 459 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
17. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде мемлекеттік органның күрделі шығыстарға бөлінген аудандық бюджеттен 400 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
18. Николаевка ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 6, 6-1 және 6-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26258,7 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24043,7 мың теңге;
2) шығындар – 28759,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2501,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2501,1 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 14355 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
20. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 524 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -437,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 437,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13883 тысяч тенге.
16. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 459 тысяч тенге.
17. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на капитальные расходы государственного органа в сумме 400 тысяч тенге.
18. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26258,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2215,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24043,7 тысяч тенге;
2) затраты – 28759,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2501,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2501,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
19. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14355 тысяч тенге.
20. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 524 тысяч тенге.

21. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округінің бюджеті көлемінде мемлекеттік органның күрделі шығыстарға бөлінген аудандық бюджеттен 400 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
22. 2021 жылға арналған Николаевка ауылдық округінің бюджеті көлемінде ауылдық елді мекендерді абаттандыруға бөлінген аудандық бюджеттен 6328 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
23. Новочеркасск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 7, 7-1 және 7-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28763,0 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4229,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24534,0 мың теңге;
2) шығындар – 30163,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1400,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1400,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 2021 жылға арналған Новочеркасск ауылдың бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10534 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
25. 2021 жылға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 411 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
26. 2021 жылға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті көлемінде ауылдық елді мекендерді абаттандыруға бөлінген аудандық бюджеттен 9000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
27. Острогорск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 8, 8-1 және 8-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18911,6 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1037,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

21. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на капитальные расходы государственного органа в сумме 400 тысяч тенге.
22. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 6328 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Новочеркасского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28763,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4229,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24534,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30163,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1400,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1400,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10534 тысяч тенге.
25. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 411 тысяч тенге.
26. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 9000 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Острогорского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18911,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1037,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 17874,6 мың теңге;
2) шығындар – 19407,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -495,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 495,7 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
28. 2021 жылға арналған Острогорск ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 11945 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
29. 2021 жылға арналған Острогорск ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 809 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
30. Первомай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 9, 9-1 және 9-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29017,7 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7094,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21899,7 мың теңге;
2) шығындар – 31774,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2757,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2757,2 мың теңге.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
31. 2021 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 14469 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
32. 2021 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 591 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

поступления трансфертов – 17874,6 тысяч тенге;
2) затраты – 19407,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -495,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 495,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
28. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11945 тысяч тенге.
29. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 809 тысяч тенге.
30. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29017,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7094,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21899,7 тысяч тенге;
2) затраты – 31774,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2757,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2757,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
31. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14469 тысяч тенге.
32. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 591 тысяч тенге.

33. 2021 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде ауылдық елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға бөлінген аудандық бюджеттен 1800 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін
34. Старый Колутон ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 10, 10-1 және 10-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19180,2 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17849,2 мың теңге;
2) шығындар – 19656,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -476,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 476,2 мың теңге.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
35. 2021 жылға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10606 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
36. 2021 жылға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 202 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
37. 2021 жылға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде ауылдық елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға бөлінген аудандық бюджеттен 3000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін
38. Ұзынкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 11, 11-1 және 11-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11283,0 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9959,0 мың теңге;
2) шығындар – 14675,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

33. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 1800 тысяч тенге.
34. Утвердить бюджет Староколутонского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19180,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1331,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17849,2 тысяч тенге;
2) затраты – 19656,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -476,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 476,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
35. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10606 тысяч тенге.
36. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 202 тысяч тенге.
37. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета выделенные на освещение улиц в сельских населенных пунктах в сумме 3000 тысяч тенге.
38. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11283,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1324,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9959,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14675,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3392,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3392,9 мың теңге.
Ескерту. 38-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
39. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 9641 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
40. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 120 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
41. Каменка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 12, 12-1 және 12-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17308,5 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1053,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16255,5 мың теңге;
2) шығындар – 17789,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480,6 мың теңге.
Ескерту. 41-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 7С-14-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
42. 2021 жылға арналған Каменка ауылының бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 12173 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
43. 2021 жылға арналған Каменка ауылының бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 321 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3392,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3392,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 38 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
39. Учесть, что в объеме бюджета Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9641 тысяч тенге.
40. Учесть, что в объеме бюджета Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 120 тысяч тенге.
41. Утвердить бюджет села Каменка на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17308,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1053,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16255,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17789,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -480,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 41 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № 7С-14-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
42. Учесть, что в объеме бюджета села Каменка на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села в сумме 12173 тысяч тенге.
43. Учесть, что в объеме бюджета села Каменка на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 321 тысяч тенге.

44. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің және Каменка ауылының бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
45. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы, мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Ж.Дюсекеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6C-79-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті

44. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов сельских округов и села Каменка на 2021 год, согласно приложению 13.
45. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата, исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата
Ж.Дюсекеева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6C-79-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2021 год