Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 "2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 6С-54/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7735 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7646 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91908,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 85237,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6671,0 мың теңге;
2) шығындар – 101403,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9495,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9495,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9495,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17702,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2786,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14916,0 мың теңге;
2) шығындар – 18504,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 802,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 802,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 802,3 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 марта 2020 года № 6С-54/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 марта 2020 года № 7735
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7646, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Макинск на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 91908,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85237,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6671,0 тысяча тенге;
2) затраты – 101403,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9495,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9495,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 9495,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17702,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2786,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14916,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18504,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -802,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802,3 тысячи тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 802,3 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах: