Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 қарашадағы № 5С-21/2 "Бұланды ауданының Макинск қаласы және ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 6С-60/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 шілдеде № 7932 болып тіркелді
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11 бабына сәйкес, Бұланды аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданының Макинск қаласы және ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 07 қарашадағы № 5С-21/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3901 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 желтоқсанда "Бұланды таңы" және "Вести Бұланды жаршысы" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
К.Рамазанов
Бұланды аудандық мәслихат хатшысы Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Бұланды ауданы бойынша мемлекеттік
кіріс басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысы
Ж.Тубеков
Бұланды аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 07 ноября 2013 года № 5 С-21/2 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Макинск и сельских населенных пунктов Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2020 года № 6С-60/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2020 года № 7932
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Макинск и сельских населенных пунктов Буландынского района" от 07 ноября 2013 года № 5 С-21/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3901, опубликовано 13 декабря 2013 года в районных газетах "Бұланды Таңы" и "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
приложения 1, 2 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
К.Рамазанов
Секретарь
Буландынского районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Буландынскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Ж.Тубеков
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата