Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-49/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 6С-61/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 8004 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-49/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7617 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7246306,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 935546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28091,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6191869,7 мың теңге;
2) шығындар – 8086558,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6881,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11930,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттерді өтеу – 5049,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 285000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 285000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1132132,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1132132,3 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1018163,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5049,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119017,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Е.Антошкина
Бұланды аудандық мәслихат хатшысы Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 20 тамыздағы
№ 6С-61/3 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-49/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-49/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2020 года № 6С-61/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 августа 2020 года № 8004
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-49/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7617, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7246306,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 935546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28091,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6191869,7 тысяч тенге;
2) затраты – 8086558,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6881,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 11930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5049,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 285000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 285000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1132132,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132132,3 тысячи тенге;
поступления займов – 1018163,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5049,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119017,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
Е.Антошкина
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 20 августа
2020 года № 6С-61/3
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-49/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

23019,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23019,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10055,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10055,0
02
Қорғаныс
15425,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15425,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4487,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10748,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
190,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000,0
04
Бiлiм беру
4350964,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4240964,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11990,8
003
Жалпы білім беру
3356229,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
54492,5
006
Балаларға қосымша білім беру
99675,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
184948,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26819,4
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
32436,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
398,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
412304,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
61669,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
110000,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
110000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
330997,5

23019,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
23019,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
10055,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10055,0
02
Оборона
15425,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15425,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4487,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10748,7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
190,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000,0
04
Образование
4350964,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4240964,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11990,8
003
Общеобразовательное обучение
3356229,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54492,5
006
Дополнительное образование для детей
99675,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
184948,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26819,4
018
Организация профессионального обучения
32436,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
398,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
412304,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61669,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
110000,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
110000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
330997,5

22000,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
597,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
265850,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
223641,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7155,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
132431,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
74116,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
8739,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1200,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
34222,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11807,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7812,5
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
14603,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7987,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4704,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1500,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1783,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41380,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7113,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7113,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18019,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18019,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12299,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10299,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3948,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3948,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
69442,6

22000,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
597,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
265850,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
223641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7155,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
132431,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
74116,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8739,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1200,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
34222,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11807,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7812,5
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14603,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7987,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4704,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1500,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1783,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41380,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7113,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7113,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18019,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18019,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12299,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10299,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3948,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3948,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
69442,6

037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13116,0
15
Трансферттер
137804,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
137804,0
038
Субвенциялар
137804,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 20 тамыздағы
№ 6С-61/3 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-49/1 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1367158,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
831081,0
соның ішінде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240797,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, соның ішінде:
78492,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
33574,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
44918,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
5330,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
10270,0
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
784,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
3032,0
Еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
59298,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
20328,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
2413,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
18557,0
қоғамдық жұмыс
18000,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
6671,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
76920,0
Ауданның білім бөлімі
497372,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
60441,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3488,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13116,0
15
Трансферты
137804,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
137804,0
038
Субвенции
137804,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 3 к решению
Буландынского районного
маслихата от 20 августа
2020 года № 6С-61/3
Приложение 4 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-49/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
1367158,0
Целевые текущие трансферты
831081,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
240797,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
78492,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
33574,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
44918,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5330,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10270,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
784,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3032,0
На развитие рынка труда, в том числе:
59298,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
20328,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством РК и работодателям, оказывающим содействие в переселении
2413,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
18557,0
общественные работы
18000,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
6671,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
76920,0
Отдел образования района
497372,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
60441,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3488,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования

317975,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
115468,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20912,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20912,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
72000,0
Нысаналы даму трансферттері
524147,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
524147,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға

317975,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
115468,0
Отдел культуры и развития языков района
20912,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20912,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
72000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
72000,0
Целевые трансферты на развитие
524147,0
в том числе:
Отдел строительства района
524147,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

12763,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
511384,0
Бюджеттік кредиттер
11930,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
11930,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
11930,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 20 тамыздағы
№ 6С-61/3 шешіміне
4 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-49/1 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы

12763,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
511384,0
Бюджетные кредиты
11930,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
11930,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
11930,0
Приложение 4 к решению
Буландынского районного
маслихата от 20 августа
2020 года № 6С-61/3
Приложение 5 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-49/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего

1773667,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1044207,3
cоның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
5451,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
3150,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2301,0
Ауданның білім бөлімі
437827,3
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
5889,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
15147,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
13378,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
20311,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
2538,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
19560,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3872,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
13894,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
6595,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
223400,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
2024,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2200,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
1758,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
22253,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7735,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
5233,0
Мектептік автобустарды сатып алуға
27889,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
18000,0
Білім беру объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге
26151,3
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44026,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2000,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11585,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
3246,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
3100,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне

1773667,7
Целевые текущие трансферты
1044207,3
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
5451,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3150,0
На увеличение размера подъемного пособия
2301,0
Отдел образования района
437827,3
На открытие IT-классов в школах
5889,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
15147,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
13378,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
20311,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2538,0
На приобретение компьютеров для школ
19560,0
На приобретение кабинетов робототехники
3872,0
На оснащение ресурсных центров
13894,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
6595,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
223400,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2024,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2200,0
На доплату учителям со степенью магистра
1758,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
22253,0
На увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
7735,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
5233,0
На приобретение школьных автобусов
27889,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
18000,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт объектов образования
26151,3
Отдел занятости и социальных программ района
44026,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3000,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
2000,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11585,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3246,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
3100,0
На выплату государственной адресной социальной помощи

7544,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
13551,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20000,0
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
20000,0
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
49558,0
Тегжейлі жоспар жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге
31388,0
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
18170,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
487345,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
25000,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
381444,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
52500,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
28401,0
Нысаналы даму трансферттерi
729460,4
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
444460,4
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
110000,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
41440,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
150926,6
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
26000,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
66093,2
Коммуналдық шаруашылығы дамытуға
50000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
285000,0
Коммуналдық шаруашылығы дамытуға
285000,0

7544,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13551,0
Отдел культуры и развития языков района
20000,0
На ремонт объектов культуры
20000,0
Отдел архитектуры и градостроительства района
49558,0
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки
31388,0
На разработку схем развития и застройки
18170,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
487345,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
25000,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
381444,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
52500,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
28401,0
Целевые трансферты на развитие
729460,4
в том числе:
Отдел строительства района
444460,4
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
110000,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
41440,6
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
150926,6
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
26000,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
66093,2
На развитие коммунального хозяйства
50000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
285000,0
На развитие коммунального хозяйства
285000,0