Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 "2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 6С-62/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 8012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7646 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 13, 28, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Е.Антошкина
Бұланды аудандық мәслихат хатшысы Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 6С-62/2 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-50/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Макинск қаласының бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 1 сентября 2020 года № 6С-62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 сентября 2020 года № 8012
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7646, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложения 1, 4, 13, 28, 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
Е.Антошкина
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 1 сентября
2020 года № 6С-62/2
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-50/1
Бюджет города Макинск на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы