2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8326 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 184121,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 90491,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93630,3 мың теңге;
2) шығындар – 192743,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8622,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8622,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22125,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2415,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19710,8 мың теңге;
2) шығындар – 23276,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1150,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1150,7 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18222,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16490,2 мың теңге;
2) шығындар – 19213,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 991,1 мың теңге;

О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021-2023 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С-67/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8326.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Макинск на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 184121,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90491,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 93630,3 тысячи тенге;
2) затраты – 192743,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8622,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8622,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22125,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2415,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19710,8 тысяч тенге;
2) затраты – 23276,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1150,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1150,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18222,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1732,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 16490,2 тысячи тенге;
2) затраты – 19213,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 991,1 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1656,7 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021-2023 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17103,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2699,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14404,6 мың теңге;
2) шығындар – 17864,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 760,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 760,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021-2023 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20908,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1744,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19164,7 мың теңге;
2) шығындар – 21881,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 972,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 972,6 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 164589,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, соның ішінде:
Вознесенка ауылдық округіне 15942,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округіне 14664,0 мың теңге;
Айнакөл ауылдық округіне 9961,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне 15309,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округіне 18465,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округіне 12413,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округіне 15906,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округіне 16603,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округіне 17991,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округіне 12979,0 мың теңге;
Алтынды ауылдық округіне 14356,0 мың теңге.
14. 2021 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтері бюджеттерінің шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 37 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1656,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет Ергольского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17103,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2699,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14404,6 тысяч тенге;
2) затраты – 17864,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 760,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 760,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20908,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1744,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 19164,7 тысяч тенге;
2) затраты – 21881,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 972,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 972,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2021 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов в сумме 164589,0 тысяч тенге, в том числе:
Вознесенскому сельскому округу 15942,0 тысячи тенге;
Караозекскому сельскому округу 14664,0 тысячи тенге;
Айнакольскому сельскому округу 9961,0 тысяча тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 15309,0 тысяч тенге;
Капитоновскому сельскому округу 18465,0 тысяч тенге;
Новобратскому сельскому округу 12413,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 15906,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 16603,0 тысячи тенге;
Журавлевскому сельскому округу 17991,0 тысяча тенге;
Ергольскому сельскому округу 12979,0 тысяч тенге;
Алтындынскому сельскому округу 14356,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в составе расходов бюджетов города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 37.

14-1. 2021 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтері бюджеттерінің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 38 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Макинск қаласы, Бұланды ауданының ауылдық округтері әкімінің шешімімен белгіленеді.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.06.2021 № 7С-7/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

14-1. Учесть, что в составе расходов бюджетов города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 38.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города Макинск, сельских округов Буландынского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.06.2021 № 7С-7/1 (вводится в действие с 01.01.2021).

Ескерту. 37-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
18 169,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
18 169,0
соның iшiнде:
Макинск қаласы
13 592,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
13 592,0
Вознесенка ауылдық округі
828,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
828,0
Капитоновка ауылдық округі
520,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
520,0
Никольск ауылдық округі
685,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
685,0
Карамышевка ауылдық округі
956,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
956,0
Журавлевка ауылдық округі
1 167,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 167,0
Алтынды ауылдық округі
421,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
421,0
Бұланды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-67/1 шешіміне
38 қосымша
2021 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 38-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.06.2021 № 7С-7/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-12/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
113 711,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
113 711,8
соның iшiнде:
Макинск қаласы

Сноска. Приложение 37 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
18 169,0
Целевые текущие трансферты
18 169,0
в том числе:
город Макинск
13 592,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
13 592,0
Вознесенский сельский округ
828,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
828,0
Капитоновский сельский округ
520,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
520,0
Никольский сельский округ
685,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
685,0
Карамышевский сельский округ
956,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
956,0
Журавлевский сельский округ
1 167,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 167,0
Алтындынский сельский округ
421,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
421,0
Приложение 38 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-67/1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021 год
Сноска. Решение дополнено приложением 38 в соответствии с решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.06.2021 № 7С-7/1 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-12/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
113 711,8
Целевые текущие трансферты
113 711,8
в том числе:
город Макинск