Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округінің, Егіндікөл ауылының, Қоржынкөл ауылының, Спиридоновка ауылының, Ұзынкөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № а-9/165 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қыркүйекте № 8010 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін Егіндікөл ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
7. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы
Егіндікөл ауданының әкімі
Е.Исабеков
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 қыркүйектегі
№ а-9/165 қаулысына
1 қосымша
Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 қыркүйектегі
№ а-9/165 қаулысына
2 қосымша
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 қыркүйектегі
№ а-9/165 қаулысына
3 қосымша
Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 қыркүйектегі
№ а-9/165 қаулысына
4 қосымша
Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 қыркүйектегі
№ а-9/165 қаулысына
5 қосымша
Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Алакольского сельского округа, села Егиндыколь, села Коржинколь, села Спиридоновка, Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 3 сентября 2020 года № а-9/165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 сентября 2020 года № 8010
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Алакольского сельского округа Егиндыкольского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Егиндыколь Егиндыкольского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Коржинколь Егиндыкольского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Спиридоновка Егиндыкольского района, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Егиндыкольского района, курирующего данный вопрос.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района
Акмолинской области
Е.Исабеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 3 сентября 2020 года
№ а-9/165
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Алакольского сельского округа Егиндыкольского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 3 сентября 2020 года
№ а-9/165
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Егиндыколь Егиндыкольского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 3 сентября 2020 года
№ а-9/165
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Коржинколь Егиндыкольского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 3 сентября 2020 года
№ а-9/165
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Спиридоновка Егиндыкольского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 3 сентября 2020 года
№ а-9/165
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района