2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8310 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 243,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 153,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 090,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 259,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 7С11-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 647,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 219,6 мың теңге;
2) шығындар – 37 944,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -296,8 мың теңге;

О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8310.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 243,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 090,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 259,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2021 № 7С11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 647,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 219,6 тысяч тенге;
2) затраты – 37 944,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -296,8 тысяч тенге;

11. 28-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. Алып тасталды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы, Егіндікөл
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
М.Бектуров
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-2 шешіміне
1 қосымша
Абай ауылының 2021 жылға арналған бюджеті

11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 28.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
19. Исключен решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата, исполняющий
обязанности секретаря
Егиндыкольского районного
маслихата
М.Бектуров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С55-2
Бюджет села Абай на 2021 год

Ескерту. Шешім 28-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 7С2-4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 7С11-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
449 023,3
Аудандық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
71 425,0
оның ішінде:
Спиридоновка ауылының бюджеті

Сноска. Решение дополнено приложением 28 в соответствии с решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2021 № 7С2-4 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2021 № 7С11-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
449 023,3
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
71 425,0
в том числе:
Бюджет села Спиридоновка

204 931,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1829,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
203 102,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
495,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
495,0

204 931,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1829,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
203 102,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
495,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
495,0