2020 жылға арналған Ерейментау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № а-3/97 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7771 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2020 жылға арналған Ерейментау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Қ.Әлдібековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ерейментау ауданының
әкімі
А.Альжанов
Ерейментау ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Ерейментаускому району на 2020 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 26 марта 2020 года № а-3/97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7771
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Ерейментаускому району на 2020 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.К. Алдыбекова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Аким Ерейментауского
района
А.Альжанов
Утвержден
постановлением акимата
Ерейментауского района

2020 жылғы "26" наурыздағы
№ а-3/97 қаулысымен
бекітілді
2020 жылға арналған Ерейментау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымның түрі
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындарының орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
Бөбекжай-бақшасы

от "26" марта 2020 года
№ а-3/97
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Ерейментаускому району на 2020 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1
Ясли-сад