Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6С-11/3-17 "Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 6С-50/4-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 7927 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6С-11/3-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 тіркелді, 2017 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Е.Аскар
Ерейментау аудандық мәслихатының
хатшысы
К.Махметов

О признании утратившим силу решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2017 года № 6С-11/3-17 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области" и его описание"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2020 года № 6С-50/4-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июля 2020 года № 7927
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области" и его описание" от 28 февраля 2017 года № 6С-11/3-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5861, опубликовано 6 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного маслихата
Е.Аскар
Секретарь
Ерейментауского районного маслихата
К.Махметов