Ерейментау ауданы Сілеті ауылының, Бозтал ауылының, Новомарковка ауылының, Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің, Торғай ауылдық округінің, Тайбай ауылдық округінің, Ақмырза ауылдық округінің, Өлеңті ауылдық округінің, Бестоғай ауылдық округінің, Қойтас ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № а-7/212 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 шілдеде № 7965 болып тіркелді. Күші жойылыды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № а-2/34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойлыды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 06.02.2024 № а-2/34 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 11.01.2021 № а-1/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы Сілеті ауылының, Бозтал ауылының, Новомарковка ауылының, Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің, Торғай ауылдық округінің, Тайбай ауылдық округінің, Ақмырза ауылдық округінің, Өлеңті ауылдық округінің, Бестоғай ауылдық округінің, Қойтас ауылдық округінің, Ақсуат ауылының, Күншалган ауылдық округінің, Еркіншілік ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 11.01.2021 № а-1/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Н. Ыбыраевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі А.Альжанов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
1-қосымша
Ерейментау ауданы Сілеті ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
2-қосымша
Ерейментау ауданы Бозтал ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
3-қосымша
Ерейментау ауданы Новомарковка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
4-қосымша
Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
5-қосымша
Ерейментау ауданы Торғай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
6-қосымша
Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
7-қосымша
Ерейментау ауданы Ақмырза ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
8-қосымша
Ерейментау ауданы Өлеңті ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
9-қосымша
Ерейментау ауданы Бестоғай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
10-қосымша
Ерейментау ауданы Қойтас ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
11-қосымша
Ерейментау ауданы Ақсуат ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Селетинское, села Бозтал, села Новомарковка, сельского округа имени Олжабай батыра, Тургайского сельского округа, Тайбайского сельского округа, Акмырзинского сельского округа, Улентинского сельского округа, Бестогайского сельского округа, Койтасского сельского округа Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 15 июля 2020 года № а-7/212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2020 года № 7965. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 06 февраля 2024 года № а-2/34
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 06.02.2024 № а-2/34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 11.01.2021 № а-1/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Селетинское, села Бозтал, села Новомарковка, сельского округа имени Олжабай батыра, Тургайского сельского округа, Тайбайского сельского округа, Акмырзинского сельского округа, Улентинского сельского округа, Бестогайского сельского округа, Койтасского сельского округа, села Аксуат, Куншалганского сельского округа, Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ,9, 10, 11, 12, 13 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 11.01.2021 № а-1/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибраева Б.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района А.Альжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Селетинское Ерейментауского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бозтал Ерейментауского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Новомарковка Ерейментауского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Тургайского сельского округа Ерейментауского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Тайбайского сельского округа Ерейментауского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Улентинского сельского округа Ерейментауского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Бестогайского сельского округа Ерейментауского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Койтасского сельского округа Ерейментауского района
Приложение 11
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Аксуат Ерейментауского района

Ескерту. Қаулы 11-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 11.01.2021 № а-1/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
12-қосымша
Ерейментау ауданы Күншалган ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. Қаулы 12-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 11.01.2021 № а-1/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ а-7/212 қаулысына
13-қосымша
Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. Қаулы 13-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 11.01.2021 № а-1/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Постановление дополнено приложением 11 в соответствии с постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 11.01.2021 № а-1/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 12
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Куншалганского сельского округа Ерейментауского района
Сноска. Постановление дополнено приложением 12 в соответствии с постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 11.01.2021 № а-1/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 13
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 июля 2020 года
№ а-7/212
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района
Сноска. Постановление дополнено приложением 13 в соответствии с постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 11.01.2021 № а-1/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).