2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8331 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145 930,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 004,2 мың теңге;
2) шығындар – 151 130,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 200,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 200,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 693,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 436,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 257,4 мың теңге;
2) шығындар – 31 753,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 060,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 060,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8331.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 930,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 926,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 004,2 тысяч тенге;
2) затраты – 151 130,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 200,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 200,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 693,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 436,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 257,4 тысяч тенге;
2) затраты – 31 753,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 060,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 060,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (вводится в действие с 01.01.2021).

1) кірістер – 26 637,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 322,4 мың теңге;
2) шығындар – 28 851,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 214,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 214,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021-2023 жылдарға арналған Бозтал ауылы бюджеті осы шешімнің 40, 41 және тиісінше 42-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 515,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 499,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 991,6 мың теңге;
2) шығындар – 19 032,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -516,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 516,9 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021 жылға арналған 224 504,0 мың теңге сомасында қала, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 23 774,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 23 361,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 21 623,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 20 667,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 14 687,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 15 327,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 14 928,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 10 440,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 12 347,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 12 520,0 мың теңге;

1) доходы – 26 637,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 315,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 322,4 тысяч тенге;
2) затраты – 28 851,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 214,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 214,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Утвердить бюджет села Бозтал на 2021-2023 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 515,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 499,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 991,6 тысяч тенге;
2) затраты – 19 032,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -516,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7С-16/2-21 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города, сел и сельских округов в сумме 224 504,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 23 774,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 23 361,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 21 623,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 20 667,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 14 687,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 15 327,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 14 928,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 10 440,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 12 347,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 12 520,0 тысяч тенге;

Ақсуат ауылына 13 571,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 12 151,0 мың теңге;
Новомарковка ауылына 16 047,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 13 061,0 мың теңге.
16. 2021 жылға Ерейментау қаласының, ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттерінде, осы шешімнің 43-қосымшасына сәйкес облыстық және аудандық бюджеттерден нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 18.06.2021 № 7С-7/2-21 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Н.Горончко
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы

селу Аксуат 13 571,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 12 151,0 тысяч тенге;
селу Новомарковка 16 047,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 13 061,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного и районного бюджетов согласно приложению 43 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 18.06.2021 № 7С-7/2-21 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Н.Горончко
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года