Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-45/2 "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № С-52/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 7875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-45/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7618 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 627 710,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 142 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 601 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 476 857,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 905 454,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 14 284,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 882,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 598 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 292 028,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 292 028,9 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 10149,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының
сессия төрайымы
Г.Куртабиева
Біржан сал ауданы мәслихатының
хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданының мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2019 года № С-45/2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 мая 2020 года № С-52/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июня 2020 года № 7875
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7618, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 627 710,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 142 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 601 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 476 857,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 905 454,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 284,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 882,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 598 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 292 028,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292 028,9 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 10149,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района Биржан сал
Г.Куртабиева
Секретарь
маслихата района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал