Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № а-12/310 "Біржан сал ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 маусымдағы № а-5/169 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7916 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес және "Ақмола облысы Біржан сал ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымын өзгерту туралы" бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № A-12/623 қаулысының және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6C-40-9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде № 7588 тіркелген) негізінде, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Біржан сал ауданы әкімдігінің "Біржан сал ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы" 2019 жылғы 27 қарашадағы № а-12/310 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 7518 тіркелген, 2019 жылы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Д. Шәймерденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Е.Нугманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитетінің
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Біржан сал ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Біржан сал ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата района Биржан сал от 27 ноября 2019 года № а-12/310 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Биржан сал"
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 23 июня 2020 года № а-5/169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2020 года № 7916
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании совместного постановления акимата Акмолинской области от 13 декабря 2019 года № А-12/623 и решения Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 6С-40-9 "Об изменении административно-территориального устройства района Биржан сал Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 7588), акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Биржан сал "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Биржан сал" от 27 ноября 2019 года № а-12/310 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7518, опубликовано 28 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаймерденова К.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по району Биржан сал
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению акимата
района Биржан сал