Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 "2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 67/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7761 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7656 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 58834 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 58792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 42 мың теңге;
2) шығындар 66906,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-8072,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8072,5 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 13193,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 277,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 12230 мың теңге;
2) шығындар 13193,2 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 15448,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 928,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 13727 мың теңге;
2) шығындар 15448,3 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 21772,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3336,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 17944 мың теңге;
2) шығындар 21772,9 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 18580,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6451,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11671 мың теңге;
2) шығындар 18580,8 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 63/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2020 года № 67/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7761
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 63/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7656, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы 58834 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 58792 тысячи тенге;
неналоговые поступления 42 тысячи тенге;
2) затраты 66906,5 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-8072,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8072,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы 13193,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 277,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов 12230 тысяч тенге;
2) затраты 13193,2 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы 15448,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 793 тысячи тенге;
неналоговые поступления 928,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов 13727 тысяч тенге;
2) затраты 15448,3 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы 21772,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления 3336,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17944 тысячи тенге;
2) затраты 21772,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы 18580,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6451,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11671 тысяча тенге;
2) затраты 18580,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:

"1) кірістер 16456,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1940,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 12993 мың теңге;
2) шығындар 16456,4 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 11829,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 99 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1641,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 10089 мың теңге;
2) шығындар 11829,8 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 17547,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2357,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 14728 мың теңге;
2) шығындар 17547,7 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 28862,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 370,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 27181 мың теңге;
2) шығындар 29459,4 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-597) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 597 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 21257,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2205,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 18843мың теңге;
2) шығындар 21257,2 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 13595,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 83 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2098,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11414 мың теңге;
2) шығындар 13595,6 мың теңге;";
12 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 10898,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 10804 мың теңге;
2) шығындар 10898,8 мың теңге;";
13 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 27664,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3848,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 23545 мың теңге;
2) шығындар 27664,8 мың теңге;";
14 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер 14038,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1184,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11673 мың теңге;
2) шығындар 14038,2 мың теңге;";
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"19. 2020 жылға арналған Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 200334 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
Ақсай ауылына 11880 мың тенге;
Бұзылық ауылдық округіне 13377 мың тенге;
Двуречный ауылдық округіне 17244 мың тенге;
Жаныспай ауылдық округіне 11321 мың тенге;
Заречный ауылдық округіне 12643 мың тенге;
Знаменка ауылына 9739 мың тенге;
Интернациональный ауылдық округіне 10251 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне 12869 мың тенге;
Красивинский ауылдық округіне 26831 мың тенге;
Красногорский кентіне 18493 мың тенге;
Московский ауылына 11064 мың тенге;
Орловка ауылына 10454 мың тенге;
Свободный ауылдық округіне 22845 мың тенге;
Юбилейный ауылдық округіне 11323 мың тенге.";

"1) доходы 16456,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1523 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1940,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов 12993 тысячи тенге;
2) затраты 16456,4 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы 11829,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 99 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1641,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10089 тысяч тенге;
2) затраты 11829,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы 17547,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления 2357,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14728 тысяч тенге;
2) затраты 17547,7 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы 28862,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1311 тысяча тенге;
неналоговые поступления 370,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов 27181 тысяча тенге;
2) затраты 29459,4 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-597) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 597 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы 21257,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 209 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2205,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов 18843 тысячи тенге;
2) затраты 21257,2 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы 13595,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 83 тысячи тенге;
неналоговые поступления 2098,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11414 тысячи тенге;
2) затраты 13595,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) доходы 10898,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10804 тысячи тенге;
2) затраты 10898,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы 27664,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 271 тысяча тенге;
неналоговые поступления 3848,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23545 тысяч тенге;
2) затраты 27664,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 14 изложить в новой редакции:
"1) доходы 14038,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1181 тысяча тенге;
неналоговые поступления 1184,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов 11673 тысячи тенге;
2) затраты 14038,2 тысячи тенге;";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Учесть, что в бюджетах поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 200334 тысячи тенге, в том числе:
селу Аксай 11880 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу 13377 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу 17244 тысячи тенге;
Жаныспайскому сельскому округу 11321 тысяча тенге;
Зареченскому сельскому округу 12643 тысячи тенге;
селу Знаменка 9739 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу 10251 тысяча тенге;
Каракольскому сельскому округу 12869 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу 26831 тысяча тенге;
поселку Красногорский 18493 тысячи тенге;
селу Московское 11064 тысячи тенге;
селу Орловка 10454 тысячи тенге;
Свободненскому сельскому округу 22845 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу 11323 тысячи тенге.";