Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 67/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7762 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7655 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5216031 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 800767 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 22559 мың теңге;
трансферттер түсімі 4379029 мың теңге;
2) шығындар 5217598,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 234 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 3976 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3742 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (- 1801,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1801,8 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 200334 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақсай ауылына 11880 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне 13377 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне 17244 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне 11321 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне 12643 мың теңге;
Знаменка ауылына 9739 мың теңге;
Интернациональный ауылдық округіне 10251 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне 12869 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне 26831 мың теңге;
Красногорский кентіне 18493 мың теңге;
Московский ауылына 11064 мың теңге;
Орловка ауылына 10454 мың теңге;
Свободный ауылдық округіне 22845 мың теңге;
Юбилейный ауылдық округіне 11323 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 62/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2020 года № 67/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7762
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 62/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7655, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 5216031 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 800767 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13676 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 22559 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4379029 тысяч тенге;
2) затраты 5217598,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 234 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3976 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3742 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (- 1801,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1801,8 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка Красногорский, сел, сельских округов в сумме 200334 тысячи тенге, в том числе:
селу Аксай 11880 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу 13377 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу 17244 тысячи тенге;
Жаныспайскому сельскому округу 11321 тысяча тенге;
Зареченскому сельскому округу 12643 тысячи тенге;
селу Знаменка 9739 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу 10251 тысяча тенге;
Каракольскому сельскому округу 12869 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу 26831 тысяча тенге;
поселку Красногорский 18493 тысячи тенге;
селу Московское 11064 тысячи тенге;
селу Орловка 10454 тысячи тенге;
Свободненскому сельскому округу 22845 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу 11323 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции: