Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 20/4 "Есіл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 72/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7900 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қарашадағы № 20/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6221 тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Жорабек
Хатшысы С.Агымбаева

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 21 ноября 2017 года № 20/4 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Есильского районного маслихата" и его описания"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2020 года № 72/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июня 2020 года № 7900
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Есильского районного маслихата" и его описания" от 21 ноября 2017 года № 20/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6221, опубликовано 21 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии А.Жорабек
Секретарь С.Агымбаева