Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 "2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 79/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 8157 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7656 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 15448,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 868 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 853,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13727 мың теңге;";
7 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 11829,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1571,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10089 мың теңге;";
16 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 27314,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3804,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23195 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 63/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2020 года № 79/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2020 года № 8157
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 63/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7656, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15448,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 868 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 853,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 13727 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 11829,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1571,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10089 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 16 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27314,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3804,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23195 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.