2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8324 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177939,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 122726,5 мың теңге;
2) шығындар – 181019,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 3079,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3079,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 25.06.2021 № 8/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсай ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19150,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16384,7 мың теңге;
2) шығындар – 20843,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 1693,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1693,2 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Бұзылық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 82/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8324.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Есиль на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 177939,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 122726,5 тысяч тенге;
2) затраты – 181019,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 3079,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3079,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2021 № 8/2 (вводится в действие с 01.01.2021); с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет села Аксай на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19150,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16384,7 тысяч тенге;
2) затраты – 20843,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 1693,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1693,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Бузулукского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 19934,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 221 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17664,8 мың теңге;
2) шығындар – 21455,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 1520,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1520,5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2021-2023 жылдарға арналған Двуречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18397,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2726 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15671,4 мың теңге;
2) шығындар – 23345,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 4947,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4947,8 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Жаныспай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17674,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2812 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14862,3 мың теңге;
2) шығындар – 20485,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 2810,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2810,9 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2021-2023 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 19934,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17664,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21455,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 1520,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1520,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Двуреченского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18397,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2726 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15671,4 тысячи тенге;
2) затраты – 23345,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 4947,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4947,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Жаныспайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17674,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2812 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14862,3 тысячи тенге;
2) затраты – 20485,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 2810,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2810,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Зареченского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 19196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3007 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16189 мың теңге;
2) шығындар – 22574,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 3378,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3378,8 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2021-2023 жылдарға арналған Знаменка ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14337,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13565,6 мың теңге;
2) шығындар – 15187,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 849,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 849,8 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2021-2023 жылдарға арналған Интернациональный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15468,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1464 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14004,2 мың теңге;
2) шығындар – 16251,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 783) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 783 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2021-2023 жылдарға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 19196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3007 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16189 тысяч тенге;
2) затраты – 22574,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 3378,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3378,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет села Знаменка на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14337,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 723 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 49 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13565,6 тысяч тенге;
2) затраты – 15187,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 849,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 849,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить бюджет Интернационального сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15468,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1464 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14004,2 тысячи тенге;
2) затраты – 16251,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 783) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 783 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

трансферттердің түсімдері – 14699,5 мың теңге;
2) шығындар – 17258,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 809) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 809 мың теңге.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.03.2021 № 3/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2021 жылға арналған Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін 182239 мың теңге сомасында субвенциялар көлемдері көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
Ақсай ауылына 11880 мың тенге;
Бұзылық ауылдық округіне 13377 мың тенге;
Двуречный ауылдық округіне 12205 мың тенге;
Жаныспай ауылдық округіне 11321 мың тенге;
Заречный ауылдық округіне 12643 мың тенге;
Знаменка ауылына 10980 мың тенге;
Интернациональный ауылдық округіне 11492 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне 12869 мың тенге;
Красивинский ауылдық округіне 23688 мың тенге;
Красногорский кентіне 11253 мың тенге;
Московский ауылына 11064 мың тенге;
Орловка ауылына 10454 мың тенге;
Свободный ауылдық округіне 17690 мың тенге;
Юбилейный ауылдық округіне 11323 мың тенге.

поступления трансфертов – 14699,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17258,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 809) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 809 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2021 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2021); от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджетах поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 182239 тысяч тенге, в том числе:
селу Аксай 11880 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу 13377 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу 12205 тысяч тенге;
Жаныспайскому сельскому округу 11321 тысяча тенге;
Зареченскому сельскому округу 12643 тысячи тенге;
селу Знаменка 10980 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу 11492 тысячи тенге;
Каракольскому сельскому округу 12869 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу 23688 тысяч тенге;
поселку Красногорский 11253 тысячи тенге;
селу Московское 11064 тысячи тенге;
селу Орловка 10454 тысячи тенге; Свободненскому сельскому округу 17690 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу 11323 тысячи тенге.

17. 2021 жылға арналған Есіл қаласы бюджеті кірістерінің құрамында Есіл қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 46 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Л.Репутацкий
Аудандық мәслихат хатшысы С.Агымбаева
"КЕЛICIЛДI"
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 82/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Есіл қаласының бюджеті

17. Учесть, что в составе доходов бюджета города Есиль на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджету города Есиль согласно приложению 46.
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата Л.Репутацкий
Секретарь районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 82/2
Бюджет города Есиль на 2021 год

11323
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
11323
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11323
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
846
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
846
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
846
12
Көлік және коммуникация
1108
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1108
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1108
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 82/2 шешіміне
46 қосымша
2021 жылға арналған Есіл қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 46-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
114514,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
114514,9
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты
114514,9
оның iшiнде:
Есіл ауданының Есіл қаласында 7 балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын (20м. х 20м.) жайластыру және абаттандыру
39670,4
Есіл ауданы Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
7100
Есіл ауданы Есіл қаласының Ғарышкерлер көшесі бойымен саябақты жайластыру және абаттандыру
15500
Есіл ауданының Есіл қаласындағы орталық алаңды абаттандыру
6685,4
Есіл қаласындағы вокзал маңы алаңы скверін жайластыру және абаттандыру
4900
Есіл қаласын абаттандыру (қала аумағында қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждау)
1698
Есіл қаласында шағын футбол алаңын орнату
12021,1
Есіл ауданы Есіл қаласының автомобиль жолдарын шұңқырлы жөндеу
26940
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 82/2 шешіміне
47 қосымша
2021 жылға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 47-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 20.08.2021 № 11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
56539,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
56539,2
оның ішінде мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге:
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты

11323
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11323
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11323
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
846
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
846
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
846
12
Транспорт и коммуникации
1108
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1108
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1108
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 46 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 82/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджету города Есиль на 2021 год
Сноска. Приложение 46 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
114514,9
Целевые текущие трансферты
114514,9
Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области
114514,9
в том числе:
Обустройство и благоустройство 7 детских спортивно-оздоровительных площадок (20м. х 20 м.) в городе Есиль Есильского района
39670,4
Обустройство пешеходных дорожек в городе Есиль Есильского района
7100
Обустройство и благоустройство сквера по улице Гарышкерлер в городе Есиль Есильского района
15500
Благоустройство центральной площади в городе Есиль Есильского района
6685,4
Обустройство и благоустройство сквера привокзальной площади в городе Есиль
4900
Благоустройство города Есиль (изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города)
1698
Устройство мини-футбольной площадки в городе Есиль
12021,1
Ямочный ремонт автомобильных дорог города Есиль Есильский район
26940
Приложение 47 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 82/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021 год
Сноска. Решение дополнено приложением 47 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20.08.2021 № 11/2 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
56539,2
Целевые текущие трансферты
56539,2
в том числе на оплату труда государственных служащих:
Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области

6475,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Ақсай ауылы әкімінің аппараты
4504,7
Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі әкімінің аппараты
4287,7
Ақмола облысы Есіл ауданы Двуречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3466,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округі әкімінің аппараты
3541,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3546
Ақмола облысы Есіл ауданы Знаменка ауылы әкімінің аппараты
2585,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты
2512,2
Ақмола облысы Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты
3521,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1915
Ақмола облысы Есіл ауданы Московский ауылы әкімінің аппараты
3583,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Орловка ауылы әкімінің аппараты
2788,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты
5020,1
Ақмола облысы Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты
3376,5
Ақмола облысы Есіл ауданы Красивинский ауылдық округі әкімінің аппараты
5413,9

6475,6
Аппарат акима села Аксай Есильского района Акмолинской области
4504,7
Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области
4287,7
Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3466,4
Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3541,3
Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района Акмолинской области
3546
Аппарат акима села Знаменка Есильского района Акмолинской области
2585,6
Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района Акмолинской области
2512,2
Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района Акмолинской области
3521,9
Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района Акмолинской области
1915
Аппарат акима села Московское Есильского района Акмолинской области
3583,4
Аппарат акима села Орловка Есильского района Акмолинской области
2788,9
Аппарат акима Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области
5020,1
Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района Акмолинской области
3376,5
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района Акмолинской области
5413,9