Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 6ВС-52-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7737 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7643 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15320 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35720 мың теңге;
2) шығындар – 54866,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3826,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3826,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49549 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43442 мың теңге;
2) шығындар – 52093,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2544,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2544,7 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15451 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 12 марта 2020 года № 6ВС-52-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 марта 2020 года № 7737
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 7643, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51040 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35720 тысяч тенге;
2) затраты – 54866,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3826,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3826,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 49549 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43442 тысяч тенге;
2) затраты – 52093,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2544,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2544,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15451 тысяч тенге;

2) шығындар – 23226,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1567,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1567,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21128 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16719 мың теңге;
2) шығындар – 21128 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16087,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2727,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11614 мың теңге;
2) шығындар – 16087,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14648,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1341,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11872 мың теңге;
2) шығындар – 14648,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге."
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25070,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 811,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23316 мың теңге;
2) шығындар – 25070,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

2) затраты – 23226,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1567,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1567,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1461 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16719 тысяч тенге;
2) затраты – 21128 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Киевское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16087,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2727,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11614 тысяч тенге;
2) затраты – 16087,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14648,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1341,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11872 тысяч тенге;
2) затраты – 14648,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25070,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 943 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 811,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23316 тысяч тенге;
2) затраты – 25070,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. 2020-2022 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14754,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 570 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1915,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12269 мың теңге;
2) шығындар – 14754,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10821,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 810,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9383 мың теңге;
2) шығындар – 10821,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25939,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1190,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22626 мың теңге;
2) шығындар – 25939,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22004,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2914,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15870 мың теңге;
2) шығындар – 22004,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

"8. Утвердить бюджет села Терсакан на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14754,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 570 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1915,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12269 тысяч тенге;
2) затраты – 14754,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10821,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 628 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 810,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9383 тысяч тенге;
2) затраты – 10821,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25939,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1190,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22626 тысяч тенге;
2) затраты – 25939,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22004,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2914,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15870 тысяч тенге;
2) затраты – 22004,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 21569,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1766,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18410,3 мың теңге;
2) шығындар – 21569,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25413,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2287,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22091 мың теңге;
2) шығындар – 25413,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13833,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12035 мың теңге;
2) шығындар – 13833,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Е.Алешина
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы наурыздағы
№ 6ВС-53-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2020 жылға арналған бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1) доходы – 21569,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1766,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18410,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21569,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25413,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1035 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2287,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22091 тысяч тенге;
2) затраты – 25413,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13833,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12035 тысяч тенге;
2) затраты – 13833,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Алешина
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от марта
2020 года № 6ВС-53-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Бюджет на 2020 год
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ