Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 тамыздағы № 6ВС-59-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 7984 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7643 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79250,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63930,6 мың теңге;
2) шығындар – 83077 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3826,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3826,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32162,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26055,2 мың теңге;
2) шығындар – 153300,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-121138,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121138,7 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22847,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 5 августа 2020 года № 6ВС-59-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 августа 2020 года № 7984
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7643, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79250,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63930,6 тысяч тенге;
2) затраты – 83077 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3826,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3826,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32162,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26055,2 тысяч тенге;
2) затраты – 153300,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-121138,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121138,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22847,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 16639,6 мың теңге;
2) шығындар – 24415,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1567,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1567,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18793,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14384,9 мың теңге;
2) шығындар – 22540,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3746,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3746,8 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16248,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2727,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11775,1 мың теңге;
2) шығындар – 16248,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15831,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1341,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13054,9 мың теңге;
2) шығындар – 15831,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17203,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 811,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15448,8 мың теңге;
2) шығындар – 26623,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9420,8) мың теңге;

поступления трансфертов – 16639,6 тысяч тенге;
2) затраты – 24415,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1567,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1567,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18793,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1461 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14384,9 тысяч тенге;
2) затраты – 22540,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3746,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Киевское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16248,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2727,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11775,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16248,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15831,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1341,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13054,9 тысяч тенге;
2) затраты – 15831,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17203,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 943 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 811,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15448,8 тысяч тенге;
2) затраты – 26623,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9420,8) тысяч тенге;

1) кірістер – 22593,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1766,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19434,4 мың теңге;
2) шығындар – 22593,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2287,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13345,8 мың теңге;
2) шығындар – 26604 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9936) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9936 мың теңге.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18365,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16566,6 мың теңге;
2) шығындар – 18365,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 44 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
К.Кусаинов
Жақсы аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 5 тамыздағы
№ 6ВС-59-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі 2020 жылға арналған бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1) доходы – 22593,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1766,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19434,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22593,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1035 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2287,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13345,8 тысяч тенге;
2) затраты – 26604 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9936) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9936 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18365,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16566,6 тысяч тенге;
2) затраты – 18365,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 44 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
К.Кусаинов
Секретарь
Жаксынского районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 5 августа
2020 года № 6ВС-59-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Бюджет на 2020 год Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

3500
көше шамдарын ауыстыру бойынша жұмыстар
2425
мемлекеттік рәміздермен флагшток дайындау және орнату
4200
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
7999,8
қар шығару бойынша қызметтер
2000
Жақсы ауылы бойынша жолдардың шұңқырларын жөндеу
7000
Жақсы ауылындағы Әуезов көшесі бойынша кентішілік жолды орташа жөндеу
2000
Жақсы ауылының тұрғындарына үздіксіз су беру үшін сорғы сатып алу
2466
Жақсы ауылының көшелерін безендіру үшін гүлзарлар дайындау
3781,4
қар жинайтын машиналарды сатып алу
556,4
спираль салғыш құбырларды сатып алу
1482
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
6113,2
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1586
қозғалтқыш сорғыларын сатып алу
353,4
LADA қызметтік автокөлігін сатып алу
4068,8
кентішілік жолдарды орташа жөндеуге сметалық құжаттама жасау бойынша қызметтер
105
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
1188,6
өрт сөндіру машинасына қосалқы бөлшектер сатып алу
434
қозғалтқыш сорғысын сатып алу
353,5
ұңғымалық сорғыны сатып алу
401,1
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
6551,8
Подгорное ауылына кіру жолын ағымдағы жөндеу
4282
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Подгорное ауылының су сорғыш станциясының ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізу үшін құрылыс материалдарын сатып алу
633
сорғы және ұңғымалық сорғыларды басқару станциясын сатып алу
872,8
Мемлекеттік мүлік тізілімінің деректеріне үздіксіз қол жеткізуді қамтамасыз ету үшін төлем
37
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
6335,1
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
2476
Перекатное ауылындағы Линейная көшесі бойынша жолды ағымдағы жөндеу
2066,6
Беловод ауылындағы және Перекатное ауылындағы балалар ойын алаңын қоршау
840,7
Беловод ауылындағы және Перекатное ауылындағы балалар алаңы үшін орындықтар сатып алу
154
Беловод ауылында және Перекатное ауылында ұңғымалық сорғылар сатып алу
797,8
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
3876,9
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1027
пандус дайындау және орнату
400
Ешім ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
400
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
1597,9
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" топографиялық түсірілімін әзірлеу
452
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
8490,4
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
2855
Калинин ауылының су тарту қоршауын ағымдағы жөндеу
4611,3
Моховое ауылының Сейфуллин көшесін және Қалмақкөл ауылы Озерная көшесін жарықтандыруға кешенді сараптама жүргізу

3500
работы по замене уличных светильников
2425
изготовление и установка флагштока с государственными символами
4200
услуги по изготовлению и установке детской площадки
7999,8
услуги по вывозу снега
2000
ямочный ремонт дорог по селу Жаксы
7000
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Ауэзова в селе Жаксы
2000
приобретение насоса для бесперебойной подачи воды населению села Жаксы
2466
изготовление цветников для оформления улиц села Жаксы
3781,4
приобретение снегоуборочных машин
556,4
приобретение спиралешовных труб
1482
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
6113,2
услуги по установке видеонаблюдения
1586
приобретение мотопомпы
353,4
приобретение служебного автомобиля LADA
4068,8
услуги по составлению сметной документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог
105
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
1188,6
приобретение запасных частей для пожарной машины
434
приобретение мотопомпы
353,5
приобретение скважинного насоса
401,1
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
6551,8
текущий ремонт въезда в село Подгорное
4282
услуги по установке видеонаблюдения
727
приобретение строительных материалов для проведения текущего ремонта здания водонасосной станции села Подгорное
633
приобретение насоса и станции управления скважинными насосами
872,8
плата за обеспечение бесперебойного доступа к данным реестра государственного имущества
37
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
6335,1
услуги по изготовлению и установке детской площадки
2476
текущий ремонт дороги по улице Линейная в селе Перекатное
2066,6
ограждение детской игровой площадки в селе Беловодское и селе Перекатное
840,7
приобретение лавок для детской площадки в село Беловодское и село Перекатное
154
приобретение скважинных насосов в село Беловодское и село Перекатное
797,8
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
3876,9
услуги по установке видеонаблюдения
1027
изготовление и установка пандуса
400
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Ишимское
400
разработка проектно-сметной документации на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
1597,9
разработка топографической съемки на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
452
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
8490,4
услуги по установке видеонаблюдения
2855
текущий ремонт ограждения водозабора села Калининское
4611,3
проведение комплексной экспертизы освещения села Моховое улицы Сейфуллина и села Калмакколь улицы Озерная