Жақсы ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 9 "Жақсы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 8115 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 09.07.2021 № 6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы ауданы әкімінің "Жақсы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6909 тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында "ауданы" сөзі "ауданының" сөзімен ауыстырылсын, тақырыбының орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы қазақ тіліндегі 1, 3, 16, 17, 18 жолдарда "бөлімі", "бөлімінің" сөздері алынып тасталсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 11 жолда қазақ тіліндегі "Островский" сөзі "Островская" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасында 14 жолда қазақ тілінде "К. Ш. Өскенбаев атындағы Қима орта мектебі" сөз тіркесі "Қ. Ш. Өскенбаев атындағы Қима орта мектебі" сөз тіркесімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 20 жолда қазақ тіліндегі "Беловод" сөзі "Беловодское" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 24 жолда қазақ тіліндегі "Ешім" сөзі "Ишимское" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 4 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"4. № 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Баяғыз ауылы, Центральная көшесі, 11, "Агрофирма – "Астана Т.А.Н." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі.
Шекарасы: Баяғыз ауылы.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 8 жол жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение акима Жаксынского района от 7 декабря 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 30 октября 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2020 года № 8115. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 9 июля 2021 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 09.07.2021 № 6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жаксынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жаксынского района "Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района" от 7 декабря 2018 года № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6909, опубликовано 14 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке указанного решения на казахском языке слово "ауданы" заменить словом "ауданының", текст заголовка на русском языке не меняется;
в приложении к указанному решению в строках 1, 3, 16, 17, 18 на казахском языке исключить слова "бөлімі", "бөлімінің", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении к указанному решению в строке 11 на казахском языке слово "Островский" заменить словом "Островская", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении к указанному решению в строке 14 на казахском языке словосочетание "К. Ш. Өскенбаев атындағы Қима орта мектебі" заменить словосочетанием "Қ. Ш. Өскенбаев атындағы Қима орта мектебі", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении к указанному решению в строке 20 на казахском языке слово "Беловод" заменить словом "Беловодское", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении к указанному решению в строке 24 на казахском языке слово "Ешім" заменить словом "Ишимское", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении к указанному решению строку 4 изложить в новой редакции:
"4. Избирательный участок № 459
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Баягиз, улица Центральная, 11, офис товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма – "Астана Т.А.Н.".
Границы: село Баягиз.";
в приложении к указанному решению строку 8 изложить в новой редакции:

"8. № 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Новокиенка ауылы, Октябрьская көшесі, 30, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Новокиенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Новокиенка ауылы.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 13 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"13. № 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңа-Қима ауылы, 30 лет Победы көшесі, 7, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Жаңа-Қима ауылы.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 22 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"22. № 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Сейітжан Жакупов көшесі, 86, "ҚТЖ – жүк тасымалы" акционерлік қоғамы филиалының – "ГП Ақмола бөлімшесі" Жақсы бекетінің темір жол вокзалы.
Шекарасы: Жақсы ауылы, Қали Еспенбетұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Ілияс Жансүгіров көшесі – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; Бірлік көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Бейімбет Майлин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; Әліби Жангелдин көшесі – 3, 4, 6, 10, 13; Строительная көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; Сейітжан Жакупов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; Советская көшесі – 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Мира көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.".

"8. Избирательный участок № 463
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Новокиенка, улица Октябрьская, 30, коммунальное государственное учреждение "Новокиенская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Новокиенка.";
в приложении к указанному решению строку 13 изложить в новой редакции:
"13. Избирательный участок № 468
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жана-Кийма, улица 30 лет Победы, 7, сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Жана-Кийма.";
в приложении к указанному решению строку 22 изложить в новой редакции:
"22. Избирательный участок № 477
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Сейтжана Жакупова, 86, железнодорожный вокзал станции Жаксы филиала акционерного общества "КТЖ – грузовые перевозки" – "Акмолинское отделение ГП".
Границы: село Жаксы, улица Кали Еспенбетулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Ильяса Жансугурова – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; улица Бирлик – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; улица Бейимбета Майлина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; улица Алиби Жангельдина – 3, 4, 6, 10, 13; улица Строительная – 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; улица Мухтара Ауезова – 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; улица Сейтжана Жакупова – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; улица Советская – 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; улица Комсомольская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Мира – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.".

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі Б.Малгаждаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
Р.Тлепова
"" 2020 жыл

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жаксынской
районной территориальной
избирательной комиссии
Р.Тлепова
"" 2020 года