Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 6ВС-62-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 8121 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7643 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86716 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 71396 мың теңге;
2) шығындар – 90542,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3826,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3826,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32343,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26236,4 мың теңге;
2) шығындар – 139950,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-107607,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107607,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24867,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28 октября 2020 года № 6ВС-62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 ноября 2020 года № 8121
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7643, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 86716 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71396 тысяч тенге;
2) затраты – 90542,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3826,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3826,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32343,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26236,4 тысяч тенге;
2) затраты – 139950,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-107607,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107607,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24867,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 18659,6 мың теңге;
2) шығындар – 26435,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1567,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1567,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20201,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15792,7 мың теңге;
2) шығындар – 23948,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3746,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3746,8 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16248,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2727,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11775,1 мың теңге;
2) шығындар – 16248,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15831,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1341,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13054,9 мың теңге;
2) шығындар – 15831,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17640,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 811,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15886,4 мың теңге;
2) шығындар – 26441,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-8800,4) мың теңге;

поступления трансфертов – 18659,6 тысяч тенге;
2) затраты – 26435,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1567,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1567,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20201,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1461 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15792,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23948,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3746,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Киевское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16248,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2727,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11775,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16248,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15831,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1341,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13054,9 тысяч тенге;
2) затраты – 15831,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17640,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 943 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 811,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15886,4 тысяч тенге;
2) затраты – 26441,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-8800,4) тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8800,4 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24921,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1190,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21608,3 мың теңге;
2) шығындар – 29371,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4450) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4450 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26369,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2914,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20234,9 мың теңге;
2) шығындар – 26369,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25249,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1766,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22090,3 мың теңге;
2) шығындар – 25249,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 28, 31, 34, 43, 44 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы,
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қазандағы
№ 6ВС-62-2 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2020 жылға арналған бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8800,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24921,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1190,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21608,3 тысяч тенге;
2) затраты – 29371,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-4450) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4450 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26369,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2914,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20234,9 тысяч тенге;
2) затраты – 26369,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25249,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1766,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22090,3 тысяч тенге;
2) затраты – 25249,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 28, 31, 34, 43, 44 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата,
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 28 октября
2020 года № 6ВС-62-2
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Бюджет на 2020 год
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
ІII. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
IV. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қазандағы
№ 6ВС-62-2 шешіміне
11 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
43 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
97850,3
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
44876
Жақсы ауылында суды үздіксіз беру үшін тауарлық-материалдық құндылықтарды сатып алу
3245
Жақсы ауылындағы Абай, Тәуелсіздік, Дорожная, Қ. Еспембетов көшелерін жарықтандырудың электр беру желілеріне қызмет көрсету және пайдалану үшін жер учаскелеріне тұрақты жер пайдалану құқығын беруге
680,4
Жақсы ауылының шағын ауданында бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
2890
Жақсы ауылында ұңғымалық су жинағышты және су таратқышты салу және пайдалану үшін жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің шекараларын белгілеу (шығару) және 5 орнату бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындау
650
Жақсы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
3500
көше шамдарын ауыстыру бойынша жұмыстар
2425
мемлекеттік рәміздермен флагшток дайындау және орнату
4200
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
7999,8
қар шығару бойынша қызметтер
2000
Жақсы ауылы бойынша жолдардың шұңқырларын жөндеу
7000
Жақсы ауылындағы Әуезов көшесі бойынша кентішілік жолды орташа жөндеу
2000
Жақсы ауылының тұрғындарына үздіксіз су беру үшін сорғы сатып алу
2466
Жақсы ауылының көшелерін безендіру үшін гүлзарлар дайындау
3781,4
қар жинайтын машиналарды сатып алу
556,4
спираль салғыш құбырларды сатып алу
1482
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
6294,4
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1586
қозғалтқыш сорғыларын сатып алу
353,4
LADA қызметтік автокөлігін сатып алу
4250
кентішілік жолдарды орташа жөндеуге сметалық құжаттама жасау бойынша қызметтер
105
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
3208,6
әкімшілік айыппұл төлеуге
2020
өрт сөндіру машинасына қосалқы бөлшектер сатып алу
434
қозғалтқыш сорғысын сатып алу
350,9
компьютерлік қызмет көрсету бойынша қызметтерге
2,6
ұңғымалық сорғыны сатып алу
401,1
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
6989,4
Подгорное ауылының Гагарин, Комсомольская және Школьная көшелері бойынша жер учаскелеріне сәйкестендіру құжаттарын дайындауға және беруге, жарықтандыру тіреулерін салуға және орнатуға шекараларды белгілеу

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0
ІII. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
IV. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-0
V. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0
Приложение 11 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 28 октября
2020 года № 6ВС-62-2
Приложение 43 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2020 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
97850,3
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
44876
приобретение товарно-материальных ценностей для бесперебойной подачи воды в селе Жаксы
3245
на предоставление право постоянного землепользования на земельные участки для обслуживания и эксплуатации линии электропередач уличного освещения Абая, Тәуелсіздік, Дорожная, К.Еспембетова в селе Жаксы
680,4
услуги по установке видеонаблюдения в микрорайоне села Жаксы
2890
составление землеустроительных проектов, установление (вынос) границ в натуре земельных участков и изготовление идентификационных документов по установке 5- для строительства и эксплуатации скважинного водозабора и водовода в селе Жаксы
650
текущий ремонт освещения улиц села Жаксы
3500
работы по замене уличных светильников
2425
изготовление и установка флагштока с государственными символами
4200
услуги по изготовлению и установке детской площадки
7999,8
услуги по вывозу снега
2000
ямочный ремонт дорог по селу Жаксы
7000
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Ауэзова в селе Жаксы
2000
приобретение насоса для бесперебойной подачи воды населению села Жаксы
2466
изготовление цветников для оформления улиц села Жаксы
3781,4
приобретение снегоуборочных машин
556,4
приобретение спиралешовных труб
1482
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
6294,4
услуги по установке видеонаблюдения
1586
приобретение мотопомпы
353,4
приобретение служебного автомобиля LADA
4250
услуги по составлению сметной документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог
105
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
3208,6
на оплату административного штрафа
2020
приобретение запасных частей для пожарной машины
434
приобретение мотопомпы
350,9
на услуги по компьютерному обслуживанию
2,6
приобретение скважинного насоса
401,1
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
6989,4
на изготовление и выдачу идентификационных документов на земельные участки, установление границ на строительство и установку опор освещения по улицам Гагарина, Комсомольская и Школьная села Подгорное

437,6
Подгорное ауылына кіру жолын ағымдағы жөндеу
4282
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Подгорное ауылының су сорғыш станциясының ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізу үшін құрылыс материалдарын сатып алу
633
сорғы және ұңғымалық сорғыларды басқару станциясын сатып алу
872,8
Мемлекеттік мүлік тізілімінің деректеріне үздіксіз қол жеткізуді қамтамасыз ету үшін төлем
37
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
6451,3
Перекатное ауылында жер учаскесін, мемлекеттік актіні әкімшілік ғимарат етіп ресімдеуге
116,2
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
2476
Перекатное ауылындағы Линейная көшесі бойынша жолды ағымдағы жөндеу
2066,6
Беловод ауылындағы және Перекатное ауылындағы балалар ойын алаңын қоршау
840,7
Беловод ауылына және Перекатное ауылына балалар алаңы үшін орындықтар сатып алу
154
Беловод ауылына және Перекатное ауылына ұңғымалық сорғылар сатып алу
797,8
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
5391,9
әкімшілік айыппұл төлеуге
1515
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1027
пандус дайындау және орнату
400
Ешім ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
400
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
1597,9
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" топографиялық түсірілімін әзірлеу
452
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
11146,3
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылындағы су таратқышты қоршауын ағымдағы жөндеу
2655,9
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
2855
Калинин ауылының су таратқышты қоршауын ағымдағы жөндеу
4611,3
Моховое ауылының Сейфуллин көшесін және Қалмақкөл ауылы Озерная көшесін жарықтандыруға кешенді сараптама жүргізу
174,1
Калинин ауылы және Моховое ауылы үшін сорғы сатып алу
450
Калинин ауылында және Моховое ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
400
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
1917,8
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Киров ауылының Целинная көшесі бойынша көше жарықтандыруға жобалау-іздестіру жұмыстары үшін
1148,4
сорғымен кешенді бүріккішті сатып алу
10,2
гербицид сатып алу
32,2
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
5031,6
Тарасов ауылында Корчагина көшесі және Зеленая көшесі бойынша көше жарығын орнату
2376,4
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Тарасов ауылында мал қорымына жер учаскісін ресімдеуге
6,2
Тарасов ауылында балалар ойын алаңын орнату
1422
қар шығару бойынша қызметтер
500
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты

437,6
текущий ремонт въезда в село Подгорное
4282
услуги по установке видеонаблюдения
727
приобретение строительных материалов для проведения текущего ремонта здания водонасосной станции села Подгорное
633
приобретение насоса и станции управления скважинными насосами
872,8
плата за обеспечение бесперебойного доступа к данным реестра государственного имущества
37
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
6451,3
на оформление земельного участка, государственного акта под административное здание в селе Перекатное
116,2
услуги по изготовлению и установке детской площадки
2476
текущий ремонт дороги по улице Линейная в селе Перекатное
2066,6
ограждение детской игровой площадки в селе Беловодское и селе Перекатное
840,7
приобретение лавок для детской площадки в село Беловодское и село Перекатное
154
приобретение скважинных насосов в село Беловодское и село Перекатное
797,8
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
5391,9
на оплату административного штрафа
1515
услуги по установке видеонаблюдения
1027
изготовление и установка пандуса
400
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Ишимское
400
разработка проектно-сметной документации на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
1597,9
разработка топографической съемки на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
452
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
11146,3
текущий ремонт ограждения водозабора села Моховое Калининского сельского округа
2655,9
услуги по установке видеонаблюдения
2855
текущий ремонт ограждения водозабора села Калининское
4611,3
проведение комплексной экспертизы освещения села Моховое улицы Сейфуллина и села Калмакколь улицы Озерная
174,1
приобретение насоса для села Калининское и села Моховое
450
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Калининское и селе Моховое
400
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
1917,8
услуги по установке видеонаблюдения
727
на проектно-изыскательные работы на уличное освещение по улице Целинная села Кировское
1148,4
приобретение комплексного опрыскивателя с насосом
10,2
приобретение гербицида
32,2
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
5031,6
установка уличного освещения по улице Корчагина и улице Зеленая в селе Тарасовка
2376,4
услуги по установке видеонаблюдения
727
на оформление земельного участка под скотомогильник в селе Тарасовка
6,2
установка детской игровой площадки в селе Тарасовка
1422
услуги по вывозу снега
500
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района