Зеренді ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атауларын және индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/192 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 сәуірде № 7814 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Зеренді ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Зеренді ауданының әкімі Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының автомобиль
жолдары және жолаушылар көлігі
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 16 апреля 2020 года № А-4/192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 апреля 2020 года № 7814
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Зерендинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Акмолинской области"
Утверждено
постановлением акимата
Зерендинского района